Jump to content

nuffer

Kasutajad
  • Sisu loend

    11
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

nuffer

  • Tase
    Algaja
  1. www.mannivagi.ee Võid küsida sealt. Adidase POWER PERFECT II 109 euri
  2. Timo116? Mida sa seletad? Lihasmass kaks korda suurem kui keskmisel mehel? Inna võistles 56-es. Tõesti teema võiks sulgeda, enne kui järgmised Timod tulevad rääkima mis neile kõik nalja valmistab eksmaailmameistri juures.
  3. Snatch & C. J

    Ole all küki asendis tühja kangiga, liiguta keharaskust jalalt-jalale, katsu istuda võimalikult ees kandade peale. Hoia ennast seal asendis. Küll painduma hakkad. Biitsepsit korra-kaks kuus pole patt. Rebimine on raketiteadus. Tallinna inimestele teadmiseks, et Pirita Majandusgümnaasiumi spordihoones tegutseb tõsteklubi Athletichus.
  4. Olümpia tõstmine

    Ise juba poolteist aastat klassikalisest tõstmisest "sõltuvuses". Tõukan 135kg ja rebimise parim tulemus 105kg.
  5. Maailma tugevam kulturist (video)

    7 veebruaril said Võru jõusaalis Corsa GYM kokku kaks kanget, kulturist Marek Kalmus ja jõutõstja Marko Traks. Mehed said kokku, et proovida kumb surub rinnalt rohkem kg surumis särgiga. Mareki jaoks oli raudrüü selga ajamine esimest korda elus, aga hoolimata sellest tegi ta suurepärase tulemuse 280g (ilma särgita 210kg). Võetud: http://www.rammumees.ee/uudised/44
  6. Vitamiinid

    D-vitamiini saad nt. Krsitiine keskuse Ülikooli apteegist. Küsi Apovit D-vitamiin (Eesti toode). Pudelikese sees õlilahusena. Mine osta nii palju kui süda lustib! Ah õigus, ma lisan et tegu kolekaltsiferooli ehk, D-3 vitamiiniga.
  7. Sörk..

    Selge akkan seda kalori teemat lähemalt uurima!
  8. Sörk..

    Uurisin foorumis ringi ja see tegi olukorda veel segasemaks. Nimelt mida süüa vahetult peale jooksu ( 40-60 min aeglase tempoga jooksu, eesmärgiga põletada rasva ) olen aru saanud et süsivesikuid.. Kui see nii on kas siis viinamarjasuhkruga jook ajab asja ära.? Või peaks sööma hoopis leiba vms.
  9. Toitumis kava.

    Tänan asjalike vastuste eest. Nende kahe järjestikuse shieigiga on jah nii et olen koolis see hetk ja ei saa muud süüa kui jogurtit ja sheiki.
  10. Toitumis kava.

    Targad, tugevad ja teadjamehed vaadake palun üle minu toitumiskava ja kui muuta siis mida? Kaal on ca 70kg ja trennnivabal päeval saan u. 3011kcal ehk 43kcal`i ühe kehakilogrammi kohta. NB! Kella 10nest ja 13nest toidukorda pole võimalik muuta.! 7.00 200g makarone 734kcAL 8munavalget u120kcal 10.00 400g jogurtit 408kcal valgujook u120kcal 13.00 400g jogurtit 408kcal valgujook u120kcal 16.00 125g pruuni riisi 421kcal sink u120kcal 19.00 100g neljaviljaputru 320kcal loomaliha u120kcal 22.00 kodujuust u120kcal (Tegu on trennivaba päevaga, treeningu päevadel lisandub sellele ka veel valgujook u140kcal ja viinamarjasuhkur 240kcal kohe peale trenni. ) Kas see on piisav/liig massiperioodil?.Tean ,et selle ma pean ise kindlaks tegema palju kaloreid on vaja ,aga küsiks, et kas see on sobilik.? Ettetänades.!
  11. Hommikusöök

    Kuule.. proovi sedasi ,et paned moosi pudrule peale ise panen tavaliselt ja mulle nii väga.. väga maitseb.
×