Jump to content

hanepirukas

Kasutajad
  • Sisu loend

    28
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

hanepirukas

  • Tase
    Algaja
  1. Naised - ilusad/koledad ?

    meil meestel on loll komme suhtuda naisesse kui objekti, mis on tegelikult ääretult kahju... Mina teen nii, kui on võõras naine, et ma vaatan alati silmadesse kui suhtlen, esimesena ma ei vaata keha, sest keha tekitab ainult eelarvamusi. Ja kui armuda kehasse, siis see armastus on määratud hukule, sest keha paratamatult muutub ja vananeb(mõned ütlevad füüsiline armastus). Ma ei saa aru miks on vaja üldse olla ihade küüsis, keel töllakil vaadata kiimaselt naisi(ehk siis välimust hinnata). Minu arust ainuke asi mis võib olla tähtis on et inimene hoolitseb oma hügieeni eest, ülejäänust on savi, inimene on just selline nagu on ja kui ma ei suuda sellega leppida siis tean et see on MINU viga. jrxil on osaliselt õigus, aga ega teadus sellel alal on alles lapsekingades, ei suudeta veel aurat, nö kuuendat meelt seletada(kuigi on juba teaduslikke tõendeid). ning ei suuda ka seletada lahti vaimu/hingemaailma, mis tundub olevat siin viibivatel inimestel suht võõras, see vb üks põhjusi miks paljud mehed ei suuda/saa kehast üle ega ümber. See on ainult minu arvamus, see ei ole õige ega vale, teie arvate teisiti ja kõik. Ja ärge vaadake seda arvamust äärmuslikult või ühekülgselt...
  2. Naised - ilusad/koledad ?

    Seda räägivad just rikkad, seda on näha rikastelt. Statistikat tead? Mida vasem maa, seda õnnelikumad inimesed(kui just kodusõdasid, suuri näljahädasid ja revolutsioone ei ole, ja selliseid riike pole palju vaeste hulgas). Ja õnnistus on inimesel, kes suudab vaadata rinnapartiidest/rinnalihtastest natuke kaugemale. Aga noh, see on ju koht, kus keha imeteltakse. See ei tähenda, et see oleks minu arust vale, ise teate mis teete, lihtalt minu arvamus...
  3. Herr Kalmus tänases KROONIKAS.

    Ärge unustage inimõigusi, meie egotsentrilisus on nii suur, et me ei suuda mõelda kurjategijatele kui ka inimestele. Kasutage natuke empaatiat ja saate aru, miks ei ole eetiline/moraalne/seaduslik niisma maha lüüa teist, olgugi, et on halbade kavatsustega.
  4. Lihasmass lihtsalt?

    Te olete kõik natuke valesti mu mõtetst aru saanud... Ma hindan väga seda ütlust, et terves kehas terve vaim... Ja seda välimuse kohta, et inimesel on loomuses vaadata vastasugupoolt väliselt ja vähesed suudavad välimusest mööda vaadata ilma seda märkamatta(ma ei ole nende hulgas). Ok olen nõus et natuke halvasti väljendasin ennast selles(PS) lauses, aga MULLE meeldib rohkem joosta, üksi kodus kätekaid teha, mis käib kähku ja siis näiteks lugeda raamatut aga SULLE meeldib rohkem jõusaalis käija ja oma keha kallal töötada, inimene on indiviid, kulturism on sport nagu jalgpallgi. See vaidlus on suht mõttetu tegelt, üldistamine on tegelikult üks suhtlemise "apsudest". Ja lolle tippkulturiste ei saagi ju olla, see on ikka ju omaette teadus kuidas, millal ja mida süüa ja milliseid harjutusi teha jne???? Ok huvitas see veel, et sõber tegi kauaaega kätekaid igapäev ja rinnalihast tuli päris palju juurde!! Lihas võib kasvada siis või ei??? Ja kes ütles et kulturist ei või olla sisemiselt ka ilus????
  5. Lihasmass lihtsalt?

    Hantlid on olemas!!! mis harjutust soovitad?
  6. Lihasmass lihtsalt?

    Ma kavatsen loobuda regulaarselt jõusaalis käimisest, kuna see võtab palju aega ja pärast jõusaali(kui ikka korralikult rüganud) väsinud(hoolimata glükoosi pulbri ja rosinate söömisest kohe peale trenni). Tahaks pühenduda õppimisele, aga väsinuna on seda raske teha ja jõusaal võtab kaua aega. Oma füüsilist vormi tahaks ka hoida võibolla isegi parandada, et olla terve inimene. Jooksmas kavatsen edasi käija regulaarselt üle päeva, aga põhiküsimus oleks ikka selles, et kas näiteks kättekõverdusi iga õhtu teha siis aitab pika aja jooksul lihasmassi kasvatada, ning kas enamus lihased saavad siis trenni? Kui ei saa siis pakkuge mingi harjutus juurde. Ei tahaks palju harjutusi, lihtslt iga õhtu üle päeviti teha (va pühapäeviti) et mingi lihas säiliks või isegi tuleks juurde... Ootan pikkisilmi kommentaare... PS.Kõige intellikentsemad(seejuured ka väga ilusad) naised ei hinda muskli suurust:)
  7. Küsiks üle

    Aga kõige parem südametööks?
  8. Karmimad reeglid

    Väga hea et ma siia sattusin seda lugema, aga kui aus olla siis ma algul hakkasin foorumi reegleid otsima ja ma ei leidnudki neid (ei otsinud ka kaua) aga õnneks ma jälgisin umbes nädal kuidas inimesed siin vastavad ja küsivad, niiet ple hullu. Kas reeglid ei saaks olla väga selgelt kuskil välja toodud?
  9. Küsiks üle

    Otsisin pulsi kohta ja leidsin liiga palju infot et ajas natuke segadusse, tahan üle küsida et atleetidele on sobiv aeroobset trenni teha 60-70% maximumist? ja mis on see % kui ma tahan vastupidavust teha? Ning jõusaalis pulss?
  10. Küsiks üle

    Otsisin pulsi kohta ja leidsin liiga palju infot et ajas natuke segadusse, tahan üle küsida et atleetidele on sobiv aeroobset trenni teha 60-70% maximumist? ja mis on see % kui ma tahan vastupidavust teha? Ning jõusaalis pulss?
  11. Söömiskordade arv

    5 kuni 6 korda, oleneb sellest kas enne trenni olen sunnitud sööma midagi või ei(vahest koolis väga paha toit)
  12. Kulturisti vanadus?

    Lugesin ja jäin mõtlema mis saab musklitest vanaduses, eriti huvitaks mis saab päris porffidest(kes keemiat kasutavad)???? tänan
  13. kehakaalust rohkem

    0 kg rohkem
  14. Magamine enne trenni?!

    Mulle ei sobi üldse magamine päeval, pärast ülestõusmist olen 2-3 tundi veel megaunine sellepärast väldin iga hinnaeest magamist päeval....
  15. rinnalihas..

    Ma alustain kohe jõusaaliskäimist üks kord nädalas trenni(umbes 1,5 kuud), tulemusi kuidagi ei tulnud siis läksin üle algajatele soovitatud üle päeviti kõiki lihaseid, siis hakkas tulemusi ka tulema isiklikust kogemusest ütlen, et alguses võiks 3x nädalas küll teha....
×