Jump to content

renku

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Postitused posted by renku


  1. Jääb mõistmatuks kust otsast tegu vara kargamisega on? Mees andis proovi ning see osutus positiivseks ning ka avalikustati.

    /eksisin jah, keeldus andmast proovi - ometigi on ju teada mida see selles kontekstis enamus kordadest tähendab. Isegi kui on sul mingit erinevat siseinfot siis selline käik just sportlase enda mainele mõjub ilmselgelt kehvasti.

    Mul ei ole mingit siseinfot. Siseinfo võib olla sul. Mina loen, mida kirjutatakse.


  2. Pole ime siis kust need numbrid tulevad....mitte kaua aega tagasi nägin ühte hr. kes muidu ka 200 + mees seeriana ja kuna olevat nö kuurilt maas ja vahepeal puhanud siis trennis 140x2.... ;) . See on reaalsus, see ei tähenda, et kõik 200 + mehed seda oleksid, vaid lihtsalt näide, seal mehi kes on ka korduvalt kontrolle puhtalt teinud ,seega seal ei ole juttu.

    Kui see on võistlev sportlane, siis tuleks sellest teada anda. Kes see on?


  3. Mul on A 4 kaustik alates 1993 aastast. 1 nädal on 1 lehekülg- hea ülevaade ja kui on treeningutel probleeme, et ei arene vms, siis ikka otsin välja 10.a tagused päevikud ja vaatan, kuidas seisakust üle sain. Kõik trennid, 99%, mis elus olen teinud, on kirjas.

    • Upvote 2

  4. Pole pikalt kirjutanud, aga kõik toimib hetkel ja vahepeal tegin paar trenni kergemalt. Täna oli siis raske surumine, läks päris normaalselt, väga nuriseda ei saa. Tegin hor.pingil surumist, maas kitsalt surumist, rinnavenitus, kitsalt surumine ja üks harjutus plokil triitsale, lõppu kõht ja venitused. Homme raskem kükk, eks ole näha mis seal välja tuleb.

    Tänased parimad palad ka videona.

    Siin lõhnab juba 225-230 juurde. Kui selle ära teed, lasen endale uue õla opereerida ja ........


  5. Ajad lihtsalt julmalt lusikaga sisse seda või sööd millegagi koos?

    Aga kondentspiim on tõesti hea. Mälu järgi andis küll palju süsivesikuid, kuid vähe rasva.

    Ise söön tavaliselt kondentspiima saia või pannkookidega, saab ka jäätisega.

    Kõige parem magustoit maailmas :-)- kondentspiim, päts tavalist pehmet saia ja pakk piima :-)


  6. Võid teha ka ise endale kavad- otsida ja tuhnida internetis mõned kuud, valmistada endale kavad, katsetada kavasid paar aastat (enne nagunii aru ei saa) ning siis lõpuks otsustada, et paneks mõned eurid ja telliks spetsialistilt kava. Saad kindlasti kõvasti kogemusi ja teadmisi ning peale spetsialistilt tellitud kavasid hakkad ka arenema :-)

    • Downvote 1

  7. homme veel viimane päev kus rämedalt õgida saab ja siis uuesti 84 peale võtma rahulikult. Hetkel kaal 88. Tänane menüü on ka väga korralik olnud, näiteks lõunasöök oli 4 täidisega pannkooki, 3 meega pannkooki ja 3 jäätisega pannkooki :D

    Ma ei saa su loogikast aru- sul on võistlusteni mõni kuu aega ja sa PEAD veel alla võtma? Ja 4 kilo võistluskaaluks alla võtma! Minimaalselt kuu enne võistlusi peaksid sa igal juhul olema varuga kaalus sees, et viimasel kuul kehakaalu tõsta, mina jätaks kaalu tõstmise varuks veel vähemalt 2-3 kg (juhul, kui sa ei kasuta kreatiinmonohüdraati). Seega pead võtma alla 7 kg minmaalselt, et siis veel uuestii plusskaloraažiga kuu enne võistlusi üles minna ja korralik vorm teha!!!!!!! Ebareaalne

×