Jump to content

renku

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Postitused posted by renku


  1. Nüüd sa peksad küll segast.... :D Sagori ja Rausi vahe ei ole selline nagu minu ja Siimu. Esiteks on mõlemad noored mehed ja ärme unusta, et Rait on möödaminnes ka kaks korda noorte maailmameister olnud. Ma ei ole jõutõstmise juures esimest päeva ja näen kes kuhu liigub, Raus on vaieldamatult pannud ette sellise lati, millest tal eelkõige endal on keeruline üle hüpata ja teisel mehel on selgelt potensiaali hea õnnestumise korral teha väga hea tulemus. Lihtne näide liida kokku Rausi tulemus (eeldades et ta ei tee rohkem kui varem , sest nagu mainisin ,siis raw võistlus näitas, et ta tegi vähem kui varasemal aastal kahel alal) 380 + 255 + 330kg tõmme ehk ka rohkem = 965kg Sagor eeldades et võistlus õnnestub 350 + 255+360 miks mitte ka rohkem tõmme= 965kg. Ma ei ole Sagori fänn, ma lihtsalt näen kõrvalt vaadates mis ja kus kategoorias midagi toimub ja nö spekuleerin tulemuste prognoosi.

    Ott, kust sa need numbrid võtsid?

    Kükis ja surumises ja tõmbes arvestad Alexil maha rekorditest ja Sagoril topid igale poole juurde :-)!


  2. Ma eeldasin ,et sa oled jõutõstmises ikka vähe pädevam... :D

    Ott, sry, aga ma arvan, et olen piisavalt pädev ja tean väga hästi Alexi hetkeolukorda ja seda, mis ta pidi välja panema eelmisel varustuseta võistlusel absoluudi võiduks, mitte midagi pm enda taseme jaoks ehk möödaminnes tegi võistluse olles ise vigastuse küüsis.

    Nüüd läks solvamiseks nagu, ärme nii tee:-)

    • Upvote 2

  3. Tere,

    Mõtlesin, et tellin endale siit toitumiskava, täpsemalt Argo Ader´ilt. Asi aga on selles, et tegelen jalgrattaspordiga ja kui mõtekas on lasta teha toitumiskava inimesel kes on hoopis teise spordiala inimene?

    Argo tegi kavad Taaramäele! Ma arvan, et sellest kommentaarist piisab, sest Taaramäe tegi järgneval aastal kõik oma isiklikud rekordtulemused jalgrattatestidel hooaja alguses:-)

    • Upvote 2

  4. Minu esimene toidulisand oligi see nn. pähklimaitseline Vägilane. Aasta oli siis 1997 ja kilone pakk maksis 70 krooni. Vaieldamatult minu elu üks kõige jubedamaid maitseelamusi. Proovisin seda vee, mahla, piima ja igast muude vedelikega segada aga lõpptulemus oli ikka kohutav. Kuna olin noor ja 70 krooni oli tol ajal minu jaoks suur raha siis ära vistata ka ei raatsinud. Kokkuvõttes sõin seda kilost pakki mitu kuud ja küll oli hea meel kui see lõpuks otsa sai. :D

    Ma sõin neid kilode ja kilode kaupa ja usk oli suurem kui reaalne kasu. Aga usk töötab :-)


  5. Küsimus laiale ringile - kes on tugevam, kas Inna või Kaido, palun võimalusel põhjendada? Lisan pildi, mis võib anda vihjeid ja näpunäiteid mõtisklusteks ja lihtsustada vastamist. Võib-olla jõumehed ja -naised teavad kosta... on ju nemad jõumaailma esinumbrid ja kodus suurte raskustega.

    Täpsustuseks. Pilt on tehtud 02. märtsil Eesti klassikalise jõutõstmise raw-võistlustel SK Reval-Sport.

    Nagu ka juuresolevalt pildilt näha, siis Inna jääb igati peale. On ta ju surunud selle "Kaido" võistlustel ka rinnalt üles, kükist ja jõutõmbest rääkimata.

    Tundes Innat, arvan, et ta võiks vabalt sellega ka biitsepsti teha :-)

×