Jump to content

renku

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Postitused posted by renku


  1. Hea, et tood ära nimekirja tooteid mida ettevalmistuses kasutad, see võtab teistel ka stressi maha, eriti kui on jumal teab mis "gainerid" , et dopinguproovis probleeme ei tuleks sööge kontrolli juba läbinud sportlaste poolt soovitatud lisandeid. Ise olen seda korduvalt sama teinud ja see lisab usaldust neile toodetele, sest vaatamata sellele, et teadlikult ei ole söönud midagi keelatut jääb alati sama tunne mida kirjeldasid... ;)

    Kui ma käisin kontrollis, siis mul oli vist kasutusel 45 lisandit umbes ja anti lisapaber, kuhu lisandite nimekiri ära mahuks:-).

    Eelnevalt olin kõik kasutusel olnud lisandid ka antidopingust läbi "lasknud" ehk olin küsinud, kas võin neid kasutada. Nad muutusid mingi hetk juba suht närviliseks vist, kui saatsin uue lisandite nimekirja neile ja küsisin, et kas see ja see lisand on lubatud :-).

    Seega ega ikka ei ole mõtet põdeda küll, kui ostad normaalse firma lisandeid. Tundmatud on muidugi kahtlased ja neist tasuks eemale hoida, eriti mingid uued turule toodud tooted.


  2. Fitness.ee lehekülg on viimasel paarikümnel minutil muutunud kohati aeglaseks, mis ilmselt tähendab, et külastatavus on tõusnud suhteliselt suureks või on muu programmiline häda kaelas.

    Fitness.ee lehekülg on viimasel paarikümnel minutil muutunud kohati aeglaseks, mis ilmselt tähendab, et külastatavus on tõusnud suhteliselt suureks või on muu programmiline häda kaelas.

    Google analyticsi real time analüütiku osa näitab sulle kenasti hetkelist külastuste arvu, kui sulle muidugi sellised õigused on antud! Rebane oleks kindlasti abiks:-).

    Oleks päris huvitav teada.


  3. Mõni soovitus ja probleemid, mis vajavad eelnevalt läbimõtlemist:

    1. Reie siseküljed võivad hõõruma hakata (ja kui sellele enne ei mõtle, siis on kiire lõpp), kui seal palju lihast on ja reied üksteise vastu käivad. Kui selline oht on, siis enne rännakut ära teipimine on kindla peale minek.

    2. Jalgu ma enne ei soovitaks enne teipida, sest ega need teibid seal ülihästi ei seisa ja võivad hoopis ise hõõruma hakata. Jalgade villitamise vastu on parim abinõu pidevalt sokke vahetada, et need ei läheks eriti higiseks. Seega 10 paari sokke kaasa võtta ei ole liialdatud soovitus. Sokid tavalised, mitte mingil juhul villased. Kui on kõrgem jalats, siis paelad kõvasti kinni, hoiab sokke jalatsi sees liikumast.

    3. Villide vastu pange kotti nõel ja villane lõng. Kui vill tuleb tõmbate lõnga villist läbi ja jätate sisse.

    4. Kui jalgu vaja teipida, siis teip kindlasti selline, kus ei ole seda pehmet osa, vaid ainult kleepuv osa.

    5. Seljakott peab mugav olema ja ei tohi hõõruda- ebamugav raske sööki täis seljakott hakkab alaseljale suruma, suurem probleem on aga siis, kui ta sealt ka hõõruma hakkab, seega ei tohiks kott seljas vabalt liikuv olla, vaid võiks olla suhteliselt kinni tõmmatud ümber keha.

    6. Mütsid kaasa või pähe, et liigne päike ei muutuks "tapvaks".

    7. Vett ja süüa piisavalt.

    Aa, veel: kui mina läheksin praeguse seisuga rännakule, siis kindlasti läheksin sõjaväe saabastega. Tugev tald on hea.

    Mingi hetk hakkab jututuju arvatavasti ära kaduma, sellisel juhul soovitan mõleda millegile, mis pärast rännakut vajab lahendust ehk mõtted rännakust eemale viia. Teekonnal püstitada vaheeesmärgid, kindlasti ei tasu seda mõelda, et veel 120 km minna :-). Selline mõte on ikka meeletult kurnav :-)

    • Upvote 6

  4. No ma ei tea kas see kalkulaator äkki valetab seal siis või panin ise midagi valesti. Kui lõunas kanafilee siis näitab rasva 1.5g ja täna praadisin seafileed sisi näitab rasva 67.16 g. Vahe suht suur.

    Seafilee ei sisalda kindlasti 67,16 g rasva 100 g kohta.


  5. Kokku peaks rasvade arvele langema 25-30% päevasest energiast, okei...dieedi ajal võiks siis vb jah nii 20% olla.

    Ära selliseid reegleid/nõudeid küll sea. Mul oli rasvade osakaal 40 %, kui kaalu langetasin 144 kg pealt 95-ni. Kõik on individuaalne ja oleneb elustiilist.

    Valgud olid mul 35 % ja süsivesikud 25 %.

    Praegu tõstan kehakaalu ja alla 35 % ei lase rasvasid mitte mingil juhul.


  6. Hei!

    Kaloraaži ma vähendanud ei ole, kuid olen ennast eesmärgile orienteerinud, distsiplineerinud ning seega jätnud ära igasugused õhtused maiustamised.

    Samuti inspireerib mind Schwarzeneggeri pidev vajadus end arendada, harida, midagi uut saavutada. Mina näiteks ei teadnud, et oma esimese miljoni teenis ta hoopis kinnisvaraga.

    Sellega tegelemine nõuab muidugi piisavat algkapitali.

    Kuidas sa ei vähendanud kaloraaži, kui jätsid ära õhtused maiustused?

    Algkapitali polegi vaja, on vaja mõistust :-)


  7. Meeletu nädalavahetus seljataga, eile olin hommikul juba 7.30 trennis - rahvas tuli alles pidust hommikul kui ise trenni sõitsin, vaatamata hommikusele ajale sain jalale korraliku mahutrenni ja tegin teadlikult enne Reval Cupi ära, sest peale võistlust on toss ikka korralikult väljas. No ja nagu iga aasta tähistame ka korralikult, nii ka sel aastal, Reval - Spordi sünnipäev ja Reval Cupi banket läks sujuvalt sünnipäevapeoks üle ja nii lõpetasin klubis "Teater" ja mis muud kui veendusin ,et ei ole mitte millestki ilma jäänud, kui nädalavahetustel väljas ei käi, kuid korra poole aasta peale on seda ikka ja hea jälle teha ja veenduda, et spordisaalis on ikka parem olla.

    Nii jõudisngi koju peale kahte öösel, seega magama kuskil 3 paiku seega 21 tunnine maratonpäev, kuid puhkust ei saanud tänagi ,sest nägin mis vigu õpilased tegid ja helistasin need kohale, kes järgmisel nädalal LEKV võistlustules ja poseerisime ja parandsime mida saime. Lisks vaatasin üle Natalia ja Endla vormid ja ei pidanud pettuma, mõlemad on oma tippvormis ja tegime läbi nii kavad kui poseerimise - usun ,et on põhjust järgmisel nädalavahetusel meie naistele pöialt hoida Ukrainas, Kiievis toimuval Womans World Cupil.

    Lõppu ise veel otsa oma trenn ja koju koti peale, homme uus nädal ja tuleb hakata ette valmistama EKV ja Balti Matchi, seega mingit puhkust lähiajal näha veel ei ole.

    Tumedalt- muidugi, sul on kena naine kodus :-)

×