Jump to content

renku

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Koik renku postitused

  1. Tribulus

    Kas seda on hea kasutada näiteks ka koos kreatiiniga (kui syya kreatiini kuuridena) vöi on see möttetu?
  2. Pealkiri on selline: Professionaalne taastusjook aminohapete ja kreatiiniga? Kas ka reaalselt kreatiini sisaldab või on pealkirjas viga? Loodan, et viga, prooviks siis isegi järgi.
  3. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Tore. Said ka lõpuks parimas saalis treenida :-)
  4. Kreatiin

    1 kogub vett, teine ei kogu. Minu kogemused Kre-Alkanyliga ei andnud mingisuguseid tulemusi peale selle, et mõnda aega ei mõjunud peale selle kasutamist ka monohüdraat. Igaühele oma. Paljud kasutavad ja on rahul.
  5. Seda viimast tohib ikka, sest Raigo ei ole kulturist, vaid jõutõstja, kes kollitab kulturiste :-)
  6. Lihast on siis ~75 kg jah :-):-):-), nagu siin mõnes teises foorumi teemas ikka kirjutatud on.
  7. Palju õnne kõigile võitjatele. Seekord tundus mulle kui pealtvaatajale asi sujuvam, sest ei olnud alade vahel enam liigselt pikki pause ja Imrele ka kiidusõnad. Ja muidugi oli endal kogu aeg tahe olla laval teiste surujate sees, kuid kuna see ei olnud võimalik, siis sain laval muu tegevuse käigus ikkagi ära käia :-).
  8. Sa ei talu lihtsalt kriitikat :-)
  9. Kaido, 2010.a jaanuar oli minu kaal 132, sinu oma 100. Nüüd on sinu kehakaal 130, minu oma 100 :-). Kõikumine 60 kg
  10. EMVlamades surumises 2012; tulemused, järelkajad

    Mehed: 1. Kaido Leesmann 2. Raigo Kuusnõmm 3. Alex-Edward Raus 4. Taavi Pehme 5. Andrei Koplik 6. Aimar Kuusnõmm Naised: 1. Mai-Roos Silla 2. Marianne Bogdanova 3. Laura Laan
  11. Siit oleks võimalik hetke seisuga 3. koht võtta :-)
  12. Vend Vähk Peab liikuma!

    Aga noorte meeste seas oleks 300st päris palju tänu nigelale jooksule puudu jäänud
  13. Sellega on nii, et mida väiksem mees, seda suurem kiri ja mida suurem mees, seda väiksem kiri!
  14. Palju õnne Ott Kiivikas!

    Palju õnne!
  15. Paksumaksuga haigekassat päästma

    http://ohtuleht.ee/491477
  16. Miks sa videole ei võtnud?
  17. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kas just üleöö, aga minu teada oli Peep Päll kunagi pikamaajooksja, samas on jooksnud sprinti sinna 11 kanti ning jõutõstmises ............
  18. Paksumaksuga haigekassat päästma

    Ott, ole kaval ja vali endale perearstiks spordiarst. Mul endal näiteks perearst Tarvo Kiudmaa :-)
  19. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Mis ajaga 6 kg kadus?
  20. Vend Vähk Peab liikuma!

    Vähi on surunud kas 195 või 197,5, seega pole palju arengut oma parimaga võrreldes vaja tehagi.
  21. Vend Vähk Peab liikuma!

    Raigol peaks olema ka 200 tehtud, aga tolleaegset kaalu ei tea,
  22. Jõusaali tolad...

    Täiesti tavaline jõutõstjate harjutus tipusurumise harjutamiseks!
  23. Peale oppi tegin päevas keskmiselt 2-2,5 tundi trenni ja nii pea 2 kuud (kummilintidega vastavalt treeningplaanile), aga jõusaaliga on küll viimasel ajal täiesti kitsas käes, aga plaan nüüd end kokku võtta korralikult ja mis siis ikka, käin siia enda eesmärgi ka välja- siis ei saa enam tagasi hoida nii kergelt- aastavahetuseks kehakaal 95 kg
×