Jump to content

renku

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Koik renku postitused

  1. Tegin ühe pildi viimasel dieedi päeval :-) ehk siis 2 aastat ja mõni päev peale ning - 49,8 kg:-)
  2. Jook mida jood trenni aeg?

    Igasugused arcticud ja muud taolised asjad on nagu suhkruvesi. Minu trennijook on kraanivesi.
  3. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Kehakaalu ei ole mõtet vaadata-tuleb ennast süüa meeste kaalu :-). Aga ka meeste kaalus ei ole neid palju, kes selliseid perekond ""inimkraanade" raskusi liigutavad!
  4. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Okitoki, peatus teeb oma töö :-)
  5. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Miks sa pakult surumist väiksema raskusega teed, seal võiks ju kitsalt 20-30 kg lisa olla 16 cm pakuga? Kiiruslik?
  6. Tänud tänud ! Ka siinne tervitus kompenseerib selle :-). Ilusat uut sullegi ja kogu su perele veelkord!
  7. Vastupidavus (kordused) vs lihasmass

    Ei viitsinud lõpuni lugeda, aga puhas kuld- kui tahad teha palju kätekõverdusi, siis peadki tegema neid iga päev niipalju seeriaid päevas, kui vähegi jõuad ja igas seerias niipalju kordi, kui vähegi jõuad (12 aastat kaitseväestaaži annab selleks piisava praktika, et sellega nõus olla:-)). Samas tekitab see küsimuse, et kas see toimiks ka jõu puhul, et surun rinnalt iga päev.............. ja lõpuks surun 300 :-)
  8. Vastupidavus (kordused) vs lihasmass

    Mis sul nende kätekõverduste ja kõhulihastega on? Tahad kaitseväkke minna ja esimesel päeval kiituskirja saada või? Neid seal ei anta :-)
  9. Pidustused mõjuvadki positiivselt, sest pidude käigus teed ju tavaliselt korraliku laadimise (peamine, et aloholiga üle ei piguta ja seda sa nagunii ei tee)!
  10. Vastupidavus (kordused) vs lihasmass

    Kannatabki- nende näidete puhul ei saa ju rääkida hirmsast lihasmassi kasvust või hirmsast vastupidavuse parandamisest. Vastupidavust on säilitatud heal juhul ja juurde on kasvatatud natuke lihast, natuke pekki ja seeläbi on ka kaal tõusnud. Aeg teeb oma töö. 10-võistleja arendab ka kõike, aga tipus ei ole tavaliselt ühegil alal eraldi (jällegi tavaliselt).
  11. Vastupidavus (kordused) vs lihasmass

    Ise ka aru saad, mis linke siia topid või? Muidugi on võimalik kaalu lisada, aga mõlemat väga edukalt teha on ülimalt keeruline (vastupidavust arendada ja lihast kasvatada- nagu teema algataja soovis), kui selleks ei ole ülihäid eeldusi. Eks aastatega ikka natuke lihast koguneb, kui lisada jõutreeninguid, mis ei tähenda seda, et sinu antud linkidel olevatel sportlastel peale lihase ka vastupidavus märgatavalt suurenes.
  12. Küsimus lisandite tarvitamise kohta

    Mis on kaalulisaja ja mis on massilisaja? :-)
  13. Vastupidavus (kordused) vs lihasmass

    Ja edasi......
  14. Massilisaja võtmine, kui trenni ei tee

    Erinevad koolkonnad soovitavad erinevaid toitumisi. Rohkem rasva, vähem söögikordi, rohkem süsivesikuid, rohkem söögikordi. Mina eelistan pigem viimast ja ei ole nö "toiduori"
  15. Vastupidavus (kordused) vs lihasmass

    Erandeid on muidugi olemas, aga enamus meist ei ole tippsportlasele vajaliku töövõime ja eeldustega. Kui tõstjatest rääkida, siis puudub ju vastuolu. Poksiga ja maadlusega on tõesti asi väheke keerulisem, sest seal on ka palju vastupidavust lisaks jõule ja kiirusele vaja. Tavainimene ja keskmiste eelduste ja töövõimega inimene aga ei suuda kõike korraga heal tasemel arendada. Poksijakarjääri jooksul edutult järgi proovitud :-)
  16. Parim massilisaja

    Ütle mulle ka, mis näiteks? Olen otsinud, aga ei ole leidnud. Kirp, miks süüa väljaspool trenni suhkrut. Siis võiks vabalt võtta juba ju proteiinipulbri ja lauasuhkru- tuleb veel odavam! Alati ei saa mõõta kõike rahas.
  17. Parim massilisaja

    Lean Gain peaks olema minu teada ainuke nö massilisaja maailmas, mis sisaldab aeglaseid süsivesikuid ja sobib kenasti ka vahepalaks. Ülejäänud on kokku segatud valk ja suhkur, mis on head vaid peale trenni.
  18. Vastupidavus (kordused) vs lihasmass

    Mis su eesmärk on? Saada suureks, tugevaks, vastupidavaks, heaks võitlejaks? Sellest ju oleneb. Ühe saad, teistest pead esialgu loobuma :-). Ei ole ju võimalik saada korraga paksuks ja kõhnaks:-)
  19. Päevane KCAL

    Muidugi Kirp, parandasin ära. Peast vist lolliks läinud, et ma ei loe, mida kirjutan :-)
  20. Päevane KCAL

    Trennivabal päeval on mõistlik ära jätta nn trennijärgne kokteil või siis vahepala, mis korvab selle, et sa ei tee trenni ja korras. Esialgu ei ole mingit mõtet täpsemalt süveneda, see tuleb ajaga.
  21. Naised on kordades stabiilsemad ja käivad püsivamalt. Aga jah, jõusaalis neid eriti ei näe kahjuks.
  22. Kui vaadata spordisaalidesse, siis vähemalt 70-80 % on seal naised.
  23. Mina tegelt ei saa aru, mis tähelepanuvajadus Erikul on, no ausalt ei saa aru. Võibolla olen juhm!
  24. Vastupidavus (kordused) vs lihasmass

    Väga keeruline ja praktiliselt võimatu teha kahte asja korraga- lisada lihasmassi ja teha mõnd võitluskunsti korraga. 1 kannatab kindlasti, aga üldjuhul mõlemad.
×