Jump to content

renku

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Koik renku postitused

  1. Kui ma käisin kontrollis, siis mul oli vist kasutusel 45 lisandit umbes ja anti lisapaber, kuhu lisandite nimekiri ära mahuks:-). Eelnevalt olin kõik kasutusel olnud lisandid ka antidopingust läbi "lasknud" ehk olin küsinud, kas võin neid kasutada. Nad muutusid mingi hetk juba suht närviliseks vist, kui saatsin uue lisandite nimekirja neile ja küsisin, et kas see ja see lisand on lubatud :-). Seega ega ikka ei ole mõtet põdeda küll, kui ostad normaalse firma lisandeid. Tundmatud on muidugi kahtlased ja neist tasuks eemale hoida, eriti mingid uued turule toodud tooted.
  2. Silvar Rückenberg

    Esta on nagu hingeõnnistus Silvarile, üksi oleks ikka väga morn rännakut jätkata !
  3. Silvar Rückenberg

    Google analyticsi real time analüütiku osa näitab sulle kenasti hetkelist külastuste arvu, kui sulle muidugi sellised õigused on antud! Rebane oleks kindlasti abiks:-). Oleks päris huvitav teada.
  4. Silvar Rückenberg

    Mõni soovitus ja probleemid, mis vajavad eelnevalt läbimõtlemist: 1. Reie siseküljed võivad hõõruma hakata (ja kui sellele enne ei mõtle, siis on kiire lõpp), kui seal palju lihast on ja reied üksteise vastu käivad. Kui selline oht on, siis enne rännakut ära teipimine on kindla peale minek. 2. Jalgu ma enne ei soovitaks enne teipida, sest ega need teibid seal ülihästi ei seisa ja võivad hoopis ise hõõruma hakata. Jalgade villitamise vastu on parim abinõu pidevalt sokke vahetada, et need ei läheks eriti higiseks. Seega 10 paari sokke kaasa võtta ei ole liialdatud soovitus. Sokid tavalised, mitte mingil juhul villased. Kui on kõrgem jalats, siis paelad kõvasti kinni, hoiab sokke jalatsi sees liikumast. 3. Villide vastu pange kotti nõel ja villane lõng. Kui vill tuleb tõmbate lõnga villist läbi ja jätate sisse. 4. Kui jalgu vaja teipida, siis teip kindlasti selline, kus ei ole seda pehmet osa, vaid ainult kleepuv osa. 5. Seljakott peab mugav olema ja ei tohi hõõruda- ebamugav raske sööki täis seljakott hakkab alaseljale suruma, suurem probleem on aga siis, kui ta sealt ka hõõruma hakkab, seega ei tohiks kott seljas vabalt liikuv olla, vaid võiks olla suhteliselt kinni tõmmatud ümber keha. 6. Mütsid kaasa või pähe, et liigne päike ei muutuks "tapvaks". 7. Vett ja süüa piisavalt. Aa, veel: kui mina läheksin praeguse seisuga rännakule, siis kindlasti läheksin sõjaväe saabastega. Tugev tald on hea. Mingi hetk hakkab jututuju arvatavasti ära kaduma, sellisel juhul soovitan mõleda millegile, mis pärast rännakut vajab lahendust ehk mõtted rännakust eemale viia. Teekonnal püstitada vaheeesmärgid, kindlasti ei tasu seda mõelda, et veel 120 km minna :-). Selline mõte on ikka meeletult kurnav :-)
  5. Silvar Rückenberg

    On ka teada, et vana-aja igasuguste asjade ja üleloomulike tegude kohta on luuletatud kokku niisusgust sousti, mille uskumine on täielik mõttetus
  6. Foam roller

    Head füsiot ei asenda ükski rull.
  7. Kaalust maha

    Seafilee ei sisalda kindlasti 67,16 g rasva 100 g kohta.
  8. Kaalust maha

    Ära selliseid reegleid/nõudeid küll sea. Mul oli rasvade osakaal 40 %, kui kaalu langetasin 144 kg pealt 95-ni. Kõik on individuaalne ja oleneb elustiilist. Valgud olid mul 35 % ja süsivesikud 25 %. Praegu tõstan kehakaalu ja alla 35 % ei lase rasvasid mitte mingil juhul.
  9. Raigo jalad oleks nagu teisest dimensioonist. Selliseid triipe näeb ikka üliharva!
  10. "Toidurevolutsioon" aitab

    Meil aega on.
  11. Inflatsioon. Leib ja sai lähevad ka poes kallimaks, täiesti normaalne hinnatõus kogu maailmapilti vaadates.
  12. Kas viimase RAJU võistlusvideod on ka kusagil üleval juba?
  13. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kuidas sa ei vähendanud kaloraaži, kui jätsid ära õhtused maiustused? Algkapitali polegi vaja, on vaja mõistust :-)
  14. Jorgen Matsi

    Kas kusagilt ka võistluste videosid saab näha?
  15. Mis tõmbe tulemused olid ja mis summad kokku tulid?
  16. Mis Alexi ja Raiti algraskused on?
  17. Sul krt on ikka kogu aeg midagi öelda............... Ela parem kaasa omadele
  18. Suht täpselt selline plaan ongi :-)
  19. 34. EMV jõutõstmises 2013: esmakordselt 1000kg!

    Au Raitile!
  20. 34. EMV jõutõstmises 2013: esmakordselt 1000kg!

    Mis Alexi tulemused olid?
  21. 34. EMV jõutõstmises 2013: esmakordselt 1000kg!

    1000 peaks olema veel kindlasti reaalne
×