Jump to content

renku

Kasutajad
  • Content count

1,330
  • Last visited

• Days Won

4

Everything posted by renku

1. Hea valgu rikas muna puder

Mitte keegi teine peale su toitumiskava koostaja ei saa sulle siin nõuandeid jagada, sest kava koostaja on arvestanud välja sulle täpse kaloraaži ja toitaineta vahekorra, et kava töötaks. Küsi kava koostajalt!
  2. 35. Eesti meistrivõistlused jõutõstmises 2014

Ilus võistlus ja vägevad tulemused. Ega see 1000 kg ka tulemata ei jää, ühe korra juba Eestis tehtud ja küll see teine ja kolmas ka tulevad! Sai ka ise korra kangi kõrval turvameheks oldud. Hiljem viilisin, et saaks pealtvaataja rollis olla :-). Tore oli ka näha inimesi, keda pikka aega pole kohanud.
  3. Kirp, kui nii jätkad, siis pead enda hüüdnime muutma :-). Tubli töö!
  4. Archangel'i blogi

Võistlus ei ole sinu jaoks prioriteet, pole ka kunagi olnud. Vorm on aga väga hea, enamusest parem ja vormi tegemine on andnud hea kogemuse. Sinu tugevused tulevad välja klassikalise poosides ja pigem las see rannapoiste võistlus jääb :-). Sügisel äkki hoopis korralik vorm hea massiga ja klassikasse, see on nagu juba päris sport :-). Aga mis mina ka tean :-). Sinu valik!
  5. Tegelikult lugesin just paar nädalat tagasi uuringut, kus väideti, et 49 % on ülekaalulised. Muidugi mõiste "rasvunud" ja "ülekaaluline" on ka natuke erinevad, aga mis seal ikka- tuleb muuta enda elustiili paljudel eestlastel, see on selge! Just lõin sisse enda kehakaalu ja pikkuse, avastasin, et olen ka selgelt ülekaaluline :-)
  6. Juba ammu enne seda ütles Henry Ford, et kui ta oleks küsinud inimestelt, mida nad tahavad, oleks vastuseks saanud, et kiiremaid hobuseid :-)
  7. Jorgen Matsi

Ehhee. Olen minagi seal kunagi poksitrennis hr Niinoja juures käinud, kui veel Sõjakoolis õppisin. aasta oli 1998-1999 :-)
  8. Söön 25 % umbes süskareid päevas, olen proovinud ka vähemaga ja ei mingeid ebameeldivaid tundeid, ei nõrkust ega ka meeleolumuutusi negatiivses suunas, ju olen erand. Muidugi mu peamine liikumine ongi trennis :-)
  9. Igakuine võistlus - Kangikompleks

Võin vabalt olla 1 arvamuse avaldajaid või hindajaid, kui surumine teemaks tuleb, aga silla lubatud suurust/kõrgust hinnata on siin keeruline või ehk isegi võimatu (kust see piir tõmmata). Seega saaks reeglite osas tingimuseks olla näiteks: 1. kang puudutab rinda 2. tagumik ei tõuse 3. täistald on soorituse ajal maas 4. ning muidugi aeg ja raskus Põrget ei saa jällegi keelata, sest kiirusega surumine teeb oma töö ja öelda, et 1 võistleja põrgatas, teine aga mitte, on keeruline.
  10. Igakuine võistlus - Kangikompleks

Kurb on see, et ei mõisteta seda, et mõistlik oleks teha võistlusi, kus ei ole piiranguid (jõusaalis käib ju ülimalt väike hulk inimesi, seda ka siinsest keskkonnast). Oluline oleks ju kaasata võimalikult palju inimesi ja teha seetõttu võimalikult lihtsaid võistlusi. Aga loodame, et osalejaid ikka juurde tuleb!
  11. Igakuine võistlus - Kangikompleks

Võta raskem kang. See on nagu tavalise kükiga, et paljud ei suuda ilma kangita kükki teha, aga kang turjal tasakaalustab.
  12. Janar on minu teada surunud rinnalt 200 kg. Palju neid alla 100 kiloseid mehi ikka Eestis on, kes suruvad 200 + kg? :-)
  13. Suruks selle läbi!!! :-) Pole vaja ühtegi vahendit ja igaüks saab ju osaleda tegelt!
  14. :-) Leho krt :-). Ma usun, et tal ükskõik, mis tehakse järgmisena, aga plank oli ikka minu ettepanek, mitte Alexi mõte :-)
  15. Lubage vastata võitja eest: ta pole küll arvatavasti siia jõudnud, aga ma usun, et tal on päris ükskõik. Rene: soovitaks veel mõelda plangule, siin võiks tulla ju 10 + minuteid, mis võiks ju päris huvitav olla.
  16. Aga tehke uueks lihtsaks katsumuseks PLANK. Kes teeb kauem, on võitja- lihtne!
  17. Ott, kossust ei tea ta tõesti mitte muhvigi, nagu Viljandis selgus :-)
  18. No tegelt mina teadsin, et ta kükib kõik üle- teatud põhjustel ja soovitasin tal see asi ära teha :-). Ta ei tee ainult jõutõstmist (ja seda imekspandavam on see, et ta on maailma parim ka jõutõstmises) :-). Sellist annet lihtsalt ei leiagi vist.
  19. Suurimad õnnesoovid Raulile!
  20. Vend Vähk Peab liikuma!

Hehe, Imre ongi üliinimene, aga mõned head soovitused vast siiski saad, et kui palju ja kui tihti mõnda lihast koormata.
  21. Kiiruse osas olen 100 % nõus, aga kui asi jääb jõu taha, siis päris alt on võimalik tekitada põrge ja sebida mõned kordused veel juurde.
  22. Ma nimetaks seda poolkükiks (vähemalt seda osa, mida vaatasin)
  23. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

Huvitav oleks täpsemalt lugeda selle surumise kava kohta, mis edasimineku on tekitanu (kui videos`olemas, siis seda ei näe ikka)
  24. Kas saatmistega või ilma :-)?
  25. Tegin kord ühe pumpi kaasa Tallinnas. Pärast 5 minutit hakkasin kella vaatama :-). Aga Kaido, tee siis ka väljakutse näiteks kabes kultursitidele ja siis esita enne küsimus, et vaataks üle, kuidas teil mõte jookseb :-).