Jump to content

renku

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Koik renku postitused

  1. Vaata, kes on 10 km jooksus 55-s: maini, et jooksin sõjaväesaabastes ja -vormis
  2. Jep. Ega see esimene suvi pole, aga seekord olen seda sunnitult pidanud olema.
  3. Kõik puhkused on saatanast- mulle, aga mitte teistele
  4. Vend Vähk Peab liikuma!

    Anna siia, 1 noris, aga ei taha ilma kindata küüa, äkki läheb liiga kõvasti!
  5. 18. Euroopa meistrivõistlused lamades surumises

    Palju õnne hea tulemuse eest! Miks sa kreatiini maha võtsid, sinna see jäi kah? Täitsa normaalne kaalu kukkumine juhul, kui kaloraaži ei tõstnud ning soola ja vett ei lisanud sellise suure kuumuse käes. Loodame, et see 300 ka sünnib lähiajal!
  6. Palju õnne sünnipäevaks Liis Kristiin Vaher!

    Palju palju õnne!
  7. Kai Greene UUS VIDEO!

    Pluss raske eeltöö 20 aastat 24 h ööpäevas:-)
  8. Märt Israel- 7 Gerd Kanter- 2 Aleksander Tammert-11 Marek Niit- 22 Heiki Nabi-7 Nikolai Novosjolov- 2
  9. Vend Vähk Peab liikuma!

    Pane hea hinnaga müüki ja kui parajad on, teeme äkki diili?
  10. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Sa oled must ainult ~15 kg kergem ja sööd pea poole vähem. Mul trennipäeval 4200 ja vabal päeval 3700 sellisel juhul, kui tahan kaalu langetada. Uskumatu. Samas ma ei tea ka õnneks seda, mis on näljatunne, võiksin vabalt 2000 kcal peal tiksuda, kui vaja, poleks probleemi.
  11. Palju Õnne Alex!

    Palju õnne!
  12. Silvar Rückenberg

    Mkm, sul ongi x jalad :-)
  13. Krt, selle ala oleks une pealt ka võitnud :-)
  14. Haha Kaido, saad järgi, mu rekordkaal 144+ :-). Vaatan, et see sul eesmärgiks seatud :-). Mina võimlen ise peale õla opi rahulikult.
  15. Lihased kahanevad

    Enamusel sööb nagu koliseb. Pealegi 2600 on vähe mis vähe sellise koormuse juures, kui sa just kaalu ei taha langetada.
  16. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kui said 1+1 süsti kaitseväes, siis peaks see andma 5-ks aastaks immuunsuse, kui ma õigesti mäletan!
  17. algaja, vajan kaalust juurde

    Oleneb, kui palju ta kaalub? Ma langetan ka kaalu ~4000 kcal juures, kusjuures aeroobne 0 ja liikumist vähe. Aga kui kaalu ei tule, siis tuleb veel rohkem süüa. 2010. a võistluste eel sõin 3 kuud järjest kusagil 8000+ kcal päevas ja kaalu tuli juurde iga nädal 1 kg (mis osa sellest lihas, mis osa rasv oli, on teine küsimus ja ei puutu hetkel teemasse).
  18. Kreatiin

    2 õlut ja kogu minu kreatiinikuur on rikutud- seega ikka mõjutab küll ja julmalt, sest järgmise kreatiinikuuri, mis korralikult mõju avaldab, saan mina ntx teha uuesti alles umbes poole aasta pärast. Seega kui teen kreatiinikuuri ja tahan sellest saada kätte kõik, mis võimalik, siis on ka 1-2 õlu liiast (tegureid on muidugi veel küll ja küll- vee tarbimine, saunas kämine jne )
  19. Kreatiin

    Ei lugenud kõiki eelnevaid postitusi, aga kui rääkida lihtsalt kreatiini tarbimisest ja sellest tulenevatest kasudest jõule (kreatiini kuuri kasutades), siis mingisugust mõju ei avalda lisadextroosi kasutamine.
  20. Kiire massi tõus

    Vabalt tõstab. Samas, kui enne oli HTR sees, mis sisaldab ka vist kreatiini, siis on sellin kehakaalu tõus imekspandav.
  21. Seljaprobleemid

    Mina loobusin võitslusest selja jamadega paar kuud tagasi (valud tekivad ainult seljale rasket trenni tehes). Disk käib välja kohe, kui pingutus läheb suuremaks jõutõmbes. Tegin poolteist aastat süvalihaseid, hoidsin selga jne, siis hakkasin uuesti tegema jõutõmmet, jõudsin norm raskusteni, aga siis käis jälle klõps ära jõutõmbe ajal ja olin selili põrandal 10 min peale seda. Veel 3 päeva hijlem pani vend mulle sokid jalga, sest ise ei saanud lihtsalt ja käisin aint tugede najal.
×