Jump to content

inside14

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    1 470
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik inside14 postitused

  1. Jõukava

    Tere! Kui lihastreeningul tehakse neljal päeval trenni ja erinevaid lihas gruppe(O.Kiivika kava 1.edasijõudnute kava jaotatuna neliaks)Kuidas siis teha jõukava kas ainult baasharjutusi?Kas kolmkorda nädalas ja kas iga päev on üks kava erinevalt lihas treeningust? Tänan ette ära!!
  2. Aastaga

    Alustasin(AASTA TAGASI) nädal enne 15a saamist nüüd sain eile 16.Surusin algul 40kg nagu mainitud nüüd 85kg.Alustasin 2 nädalat tagasi lihas trenni,sest jõutrenniga lihast nii palju ei tule ju või mis.
  3. Aastaga

    Tõsi ka või kes need on ...aga keskmiselt umbes kui hea see minu 45kg aastas on
  4. Aastaga

    MIS TOITUMISEST KAS REKORDEID TEHAKSE KA TOITUMISES..............RÄÄGIN IKKA SURUMIS REKORDIST.
  5. küsimus

    Lugesin kusagilt midagi sellist,et jõutreeningu perioodil tehakse baasharjutusi.Siit ka küsimus mida tähendab baasharjutus.(Kui saab siis väga täpselt vastata)
  6. küsimus

    Aitäh!!
  7. Puhkus

    Kui olen teinud trenni umbes aasta,kas siis on vaja teha pikemaid puhkusi? Nt kuu?
  8. üleminek

    Olen aasta jõusaalitrenni teinud,põhiliselt jõu eesmärgil kuid sooviksin nüüd rohkem lihast kasvatada.Tean,et peab lihasega seerias rohkem kordusi olema.Surun rinnalt 82kg(algul 40kg)kaalun 64kg(olen 15 kohe saamas 16).Tahan teada paljuga peaks rinda tegema ja kas jõult lihasele üleminek vajab ka mingit eri kohtlemist peale treeningu.Kas on vaja mingit pausi või midagi,paliu nädalas trenni teha(praegu 3x nädalas)Esmaspäev ja reede rind,õlg,biitseps,triitseps kolmapäev ülaselg,alaselg,trapets,kõht,reied,tuharad,säär.OOTAN VASTUSEID ja KÜSIMUSI SELLE KOHTA(lisage ja täpsustage kui midagi jäi ebaselgeks)
  9. üleminek

    treeningkavade all on kikjas,et 3-4x nädalas vaheldumisi olen aru saanud,et ikkagi tuleb nädalas kaks korda kava teha NB! edasijõudnute kava jaotunud kaheks selle kopisin sealt(Kava teha soovitatavalt 3-4x nädalas, üla- ja alakeha päevad vahelduvad.)
  10. üleminek

    läheb umbes 2 tundi(rinnale 3 harjutust,õlale 2,biitsepsile 2,triitsepsile 2)Selleks foorum ongi,et NÕU KÜSIDA võite ju aidata kava õigeks teha.Oleks suuresti tänulik.Tulemused suht normid enda jaoks kuid tahan edasi minna(biitseps eriti ei kasva)muidu nor m.....äkki soovitate biitsepsi kohta midagi.(olen aasta jõusaalis käinud)
  11. üleminek

    Jaotada kaheks.....kas nii,et tuleks trenni päevi juurde(esmaspäev rind,õlg teisipäev biitseps,triitseps kolmapäev need mis on esimeses postituses kirjas ja siis neljapäev rind,õlg reede biitseps,triitseps)kas nädalas 5x trenni liiga ära ei väsita(kool ka ikkagi)
×