Jump to content

inside14

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    1 470
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik inside14 postitused

  1. Tribulus

    Mina küll seal ei näe seda. Peaks olema spetsiaal kategoorias aga pole.
  2. Tribulus

    Põhimõtteliselt mingi vant arutas siin asja enda vaatenurgast ja see oli mõjuv põhjus?
  3. Tribulus

    Tohoo, seda ei teanudki. Alles oli see müügis, mingi uus seadus? Ma sõbra jaoks otsisin aga olen ka ise proovinud.
  4. Tribulus

    Mis tooted oleks tribulusega samaväärsed? Sirvisin 6 lehte läbi. Fitness.ee, Powerman.ee, Sportlab.ee, Eiselt.ee, Bonsuna.com, Proteiin.ee - aga ühesgi nagu otseselt tribulust ei leidnud.
  5. Marcus Ruhl 3 päeva enne võistlust

    Ruhl on kõvasti kahanenud ikka..
  6. Dennis James 11 nädalat enne Mr. Olympiat

    Juraks küll aga ikka ei usu, et ta võiks Olympial midagi väga kõrget saavutada. Mingi wow efekt nagu oleks puudu vms..
  7. MR. OLYMPIA 2010

    Nagu mingi kaamel.. täiesti mõttetu.
  8. Halb otsus?

    Minu arust on just piimaga parem. Üldiselt panen mingi 400ml piima ja 100ml vett.
  9. Tagasi artikli juurde Olete te kunagi huvi tundnud, et millised olid Arnold´i jõunäitajad tema hiilgeaegadel. Mina olen küll sellele mõelnud ja sellest huvitunud. Palju on nähtud vägevaid pilte ja treeningvideosid, kuid keegi ei ole kunagi rääkinud jõunäitajatest. Lõpuks, pärast mõningast netis tuuslamist õnnestus mul asjale peaaegu, et jälile jõuda. Aga asugem asja kallale. Klassikalise tõstmise võistlus 1963. aasta.Intervjuus Peter McGough´ile (M&F, Juuli 1997, lk. 60) räägib Arnold võistlemisest 1963. a. Graz´i õllesaalis. See oli ilmselt Arnold´i esimene võistlus. Ta?
  10. Aga siiski kulturisti kohta super tulemused. Põhialana siiski oli kulturism mitte jõutõstmine.
  11. Keegi teab öelda, et kas tol ajal jõutõstmis võistlustel olid ka mingid erilised lisavarustused või on tema tulemused nö. puhtalt, ilma erilise varustuseta?
  12. JALGPALLI MM 2010

    Saksamaa näitas klassi, pole paha öelda. Argentiina oli ka väga hea aga ei suutnud realiseerida nii palju.
  13. JALGPALLI MM 2010

    Mina aga olen pettunud, et Dunga jättis koondisest välja Ronaldinho.
  14. toidulisandid Rakveres

    Kas Rakveres ei olnud Fitshopi? Kuidagi nagu meelde jäänud, et peaks olema või on ainult suurtemates linnades?
  15. EM fitness 2010 Novi Sad - MEDALISADU

    Ohohoo.. suht sõnatu, ennustused üsna mööda siin ikka. Supper tulemused, palju õnne kõigile!
  16. EM fitness 2010 Novi Sad - MEDALISADU

    Oleg Anissimov 2.koht Liisa Otsus 5. koht Natalia Nazarenko-Kiivikas 3.koht
  17. Kai Greeni uus video REDEMPTION!

    Mõtled seda liikuvat treppi?
  18. Lisandid.

    Ei ole midagi halba kui neid koos võtta, pigem kasulik. Kreatiinil ei pea tegema laadimist ning on ka neid kas võtavad aastaringselt kreatiini.
  19. Kartul või riis või tatar

    Nõus, et tuleb kõiki süüa toitumise tervislikkuse suhtes. Endal käib valik rohkem selle põhjal mida ma sinna kõrvale lihatoodetest teen. Kui kana/kanafilee siis üldiselt riis, samas ahjus tehtud kanaga on ka kartul väga hea. Kui on mõni teine liha, sea/veise või hakkliha kotletid siis üldiselt tatar, samas neile sobib ka minu puhl kartul, riis aga mitte.
  20. Mai Maser vastab küsimustele

    Kas keegi on tuttav Maseri toitumissoovitustega? Kuhu poole ta rohkem kaldub rasvade, süsivesikute ja valkude suhtes dieedil, tervisliku toitumise ja sportlaste menüüs?
  21. Kuidas need reeglid siis nii hilja meie omadele teada olid? Et ei või teisi värve pükse ja uus grimm. Igatahes ootame siis kõrgeid kohti. Kahju, et Janar finaali ei saanud, vorm oli hea.
  22. Janaril ka väga viis vorm. Mis seisus jalad on?
  23. Mida süüa?

    Saast või mitte aga kui ma paar viinerit sisse panen ei tapa see mind. Valgud saan munast niikuinii kätte, et otseselt valku ma ju viinerist ei loodagi saada. Loomulikult on see töödeldud igast ülejäägist või mis iganes. Kuid vorsti ja pihvide kohta ütleks, et neid leidub vägagi kvaliteetseid turul. Rakvere teeb häid pihve hea sisaldusega ning täissuitsuvorst pole sama kui mingi keeduvorst. Üleüldse parimat vorsti teevad jahimehed.
  24. Mida süüa?

    Päris ränk eksole.
×