Jump to content

marit

Reval-Sport Powerlifting
 • Content count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About marit

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 01/01/1970

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Toitumise soovitus algajale

  Viie aasta pärast võid seda kahe nädala juttu meenutada, vbl selleks ajaks on midagi kontide peale siginenud. Aga vbl ka ei ole, vbl oled end lihtsalt paksuks söönud ja vbl ei ole üldse midagi muutunud. Rohkem kui 3x nädalas kuigivõrd ei aita tõenäoliselt. Ja põhiline rõhk ei ole toitumisel. Teed endale heateo kui kulutad treeneri peale ja ei hakka ise ratast leiutama.
 2. Annika Pärteli BLOGI

  See kuningas on alasti ja teine kuningas on alasti. Narr võib öelda teine ei või sest kes ütleb see ise narr on. Kuigi narr mitte olla on narr samuti, isegi narr ruudus olla kui mitte narr kuubis. Keegi ikka tuleb ja narrib kes ei taha olla narride narr.
 3. Saabume koju 17.35 Kopenhaageni lennuga. Tere tulemast!
 4. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

  Mille jaoks või mille tõttu seda osta? Mis selle kasutamise mõte on, kui trenn on rattasõit, kiirkõnd, tants ja laste tagaajamine. Kujutan ette, ilmselt on sellest kasu maailma tipptasemel vastupidavusaladega tegelejatel ja südamehaigetel ravi mingis etapis, ja vbl veel kellelgi sama spetsiifiliste olukordade puhul. Endal oli üks Polar kasutuses mitu aastat ja praegu see on kõige mõttetumate asjade nimekirjas. Enne soetamist tundus küll väga mõtteka vidinana, aga praegu ei suuda mitte mingit ratsionaalset põhjendust või õigustust leida.
 5. Küsimused massikava kohta

  Kui suudad kolmel päeval nädalas teha jõutõmmet ja kükki ühes treeningus, isegi algajana, ja enesetunne seejuures paraneb, siis oled midagi valesti aru saanud. Või õigemini, pole üldse aru saanud. Biitsepsi-päevadega üle ei treeni, äärmisel juhul võid veidi üle pingutada niiet liigesed ja biitseps jäävad valusaks.
 6. pealehakkaja

  Internetis on palju teavet keharaskusega tehtava kohta, alustamiseks nt: http://www.askmen.com/sports/bodybuilding_...ut-weights.html http://www.exercisegoals.com/building-musc...ut-weights.html http://www.exercisegoals.com/bodyweight-exercises.html http://www.unique-bodyweight-exercises.com/
 7. Toidulisandi kohta küsimus ?

  Mina soovitan mõni aeg enne trenni võtta kohupiima, lusikaga. Üks laks või paar kohvi võiks samuti, kärab hästi, silm läheb selgeks. Pärast trenni soovitan võtta kohupiima, kanajalga või -rinda või kalaselga jt. (mitte kohe, aga võib ka üsna kohe. kuidas soovid), sobivad sissevõtmiseks ka õhtul, hommikul, lõunal ja muul ajal. Üks hea asi, mida võib samuti võtta, on pannkook. Eriti trennipäevadel ja puhkepäevadel. Võid isegi teha nii, et trennipäevadel võtad koos läbikeedetud marjade ja suhkru seguga, ei ole üldse paha. Talvel, mis on mägede, jõgede, orgude ja metsade taga taeva all, võib pannkooki juustuga võtta (siin reeglit pole, ise vaatad, mitu osa juustu ja mitu osa pannkooki paned). Kohupiima ja juustuga pannkooke on võetud ka kevadel sügisel ja suvel, pikkadele peenikestele teevad need aiva head. Ja lonks õli ka ikka, seda ei tohi unustada. Nagu ka mitte kaalikaid, porgandeid, kapsaid ja peterselle, õunu, pirne ja ploome. Mass.fi-st ei oska soovitada, võin soovitada otsida Prismast, Rimist, Selverist ja kõikidest teistest toidulisandite müügikohtadest.
 8. Just, 'kõigest, mis ta saavutanud on'. Tegelikult ei ole lihtsurelikule ükski tema kolmest võõras ühiskonnas tehtud asjast jõu- ega mõistusekohane. Ta oli või on siiski niipalju hälvik, et peale terviku konkreetseid asju polegi mõttekas ega võimalikki eeskujuks võtta. Teine asi, kuidas suhtuda steroidide kasutamisse. Üldiselt on ikkagi tegemist keelatud ainete kasutamisega ja kui kasutatud ained tollal polnud keelatud, siis võiks seda enda seisukoha kujundamisel arvesse võtta? Või? Isegikui praegu nii teha ei oleks aus.
 9. Vabalt, pool liitrit jäätist näiteks või ka liiter, aga mitte iga päev. Tundub siiski, et jäätiste enamik on ortoreksikute hulgas niikuinii aut, ka vähendamata kaloraažiga toidusedeli korral.
 10. Tervislik toitumine ja halb enesetunne.

  FYI: siin üks mõnes mõttes sarnane lugu maailma kuklapoolelt http://www.t-nation.com/free_online_articl..._tate_project_i
 11. Kohupiim vms

  Ei rasv muidugi ei ole halb ja liiter õhtuks ära juua pole ka väga tõenäoline, lihtsaltet 1L keefiri ei ole päriselt sama mis 200 gr kohupiima kuigi need sisaldavad umbes samapalju valku. Sina tead, tema vist mitte, et seda võibolla võiks tähele panna. Aga arvestades liitri keefiri pikemal perioodil toimuva igaõhtuse ärajoomise väikest tõenäosust, ei ole see tegelikult just eriti oluline asi.
 12. Kohupiim vms

  täpsustuseks, 1 liiter keefiri ei asenda 200gr kohupiima, sest lisaks valgule on seal valgust (u 30 gr) rohkem süsivesikuid (40+gr) ja rasva (2,5% keefiri korral u 25gr); 1L keefiri on umbes sama nagu magusa kohupiima ja pähklite segu näiteks, mis kaalu alandamise eesmärgi puhul õhtuti üldjuhul ei ole hea mõte.
 13. Vend Vähk Peab liikuma!

  Minu vastus oli samuti õige ja tingimustes ei olnud öeldud, et ainult esimesena vastanu on auhinnaline. Pealegi, vahe oli ainult paar minutit.
 14. Vend Vähk Peab liikuma!

  vanaemad
×