Jump to content

kuubalane

Kasutajad
  • Sisu loend

    15
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kuubalane

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 04.03.1982
  1. Kõhulihased + dieet ?

    aeroobsega saad jama maha
  2. Aeroobne trenn..

    tänud. siiamaani olen nädalas korra ujumas käinud..ainult.Nyyd vötan asja nati tösisemalt käsile..just jooksmise poole pealt.
  3. Aeroobne trenn..

    Olen siin seda foorumid juba mönda aega jälginud..ja ise teen trenni ka päris kövasti.Kuid nyyd on tekkinud jälle möned kysimused.Mida siis aeroobne trenn endast öieti kujutab..et mis asjad sinna alla käivad?ja kui tähtis see on?ja mitu korda nädalas aeroobset trenni oleks norm teha jöusaali körvalt? Olen kuskilt näinud/lugenud..et oleks hea kui vahest paus treenikutel sisse teha..umbes et nädal jöusaalist vaba vöi midagi taolist.Et kui tihti selliseid pause tegema peaks ja kui suur on selle tähtsus?
  4. Uued pildid?

    trenni trenni trenni..homme tuleb korralik trenn jälle!
  5. Toitumis kava.

    kas hommikul näiteks makaroni asemel mingit neljavilja putru vöi mingit myslit mis kaera helbetest tehtud on..ka panna vöib.. suht väikse rasvasisaldusega piima ka
  6. rinnalihased

    atähh lehele..juba sain vastused
  7. kreatiini kuuri ajal treening

    sama kysimus ka mul oli..ma tegelt veel kreatiini kasutanud ei ole..ainult mingit proteiini jooki pannud kus veidi kreatiini sees on..Kreatiini aga kasutama hakkan järgmisest nädalast.Et kui koguaeg trennis käinud neli korda nädalas E,T ja N,R siis kreatiini kasutamise ajal kasutan ikka sama kava?et jätkan nagu samas tempos? Kuidas kreatiin yltse tulemusi annab?massi tuleb kiirelt?Palju yltse kaalus juurde vötate nii paari kuuga? Ise olen suht vöhik alles..trenni olen teinud alles nii kolmveerand aastat..veidi rohkemgi..nii regulaarselt nagu.Pesitsen ahvenamaal ja kasutan siin soome ja rootsi tooteid.
  8. rinnalihased

    kui rinnale nädalas nii kaks trenni teed..et yks raske ja teine kerge..kuidas siis teine trenn sul jääb..teed näiteks jalapäeval rinnale ka kerge trenni?vöi mis moodi?
  9. käevars

    tänud teile mehed!
  10. käevars

    üks selline väike küsimus..kuidas siis seda osa(käevars) treenite..või tuleb asi ise nii tasa ja targu?
  11. Kokkutulek!!!

    sama meelt..suvel sel juhul..mereääres ruumi küll
  12. paar kysimust...

    jäta maha suits..ise viskasin poolteist aastat tagasi paki nurka..poole päevapealt..ütlesin et aitab ja siia maani njetu..enam ei hakka tegema ka!
  13. VIDEO - Surumise uus maailmarex 456kg

    tätsa pees..sõnatu..kutt käib ka ju hästi normaalselt:)..julm vend!
  14. kehakaalust rohkem

    ma 75 ja ülesse läheb 90 ikka
  15. uus kava

    vaatasin siin endale kava.."edasijõudnute kava jaotuna kolmeks"..kui kaua sellise kavaga trenni peab tegema..st enne kui seda muudad taas või midagi taolist? Ise olen 23 ja hakkasin käima saalis eelmise aasta juulis..käisisn paar kuud..tuli paus kuu aega..ja peale seda enam vähem regulaarselt käinud siiamaani..aga noh ma olen selline algaja vend et ei olnudnagu sellist korralikku kava.ja nüüd ühtteist olen piilunud siit..ei taha et nagu mingi tiss ka suveks ette tuleb.. Siin mul on mingi saal ka kus käis saan..pole just kõige paremas korras aga pole hullu saan tehtud enam vähem..kõik mis vaja. Kas see kava on ültse öige minu jaoks?Või peaks mingi teise asja tegema?
×