Jump to content

p.reili1

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

p.reili1

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 10.12.1992

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Ma ei tea, mida ma valesti teen

    Ei hakka uut teemat postitama, sest mure sarnane... Olen terve elu olnud aktiivse eluviisiga. Kooliajal jalgpall, korvpall, kergejõustik... sellest ajast saadik on reied suured olnud. Nüüd olen paar viimast aastat katsetanud erinevaid toitumiskavasid... Hetkel toitun u 80 % Kalmuse kava järgi. Töölõunatel eksib vahel sekka mõni šokolaadikomm või küpsis. Kas need on siis nii suured kaalulanguse pidurdajad? Trenni teen vähemalt 3 korda nädalas. Terve sügise ja talve käisin jõusaalis. Muutsin iga paari kuu tagant kava, mille järgi treenisin. Nüüd käin jõusaalis umbes korra nädalas. Lisaks jooksmas, rulluisutamas, rattaga sõitmas või kõndimas 3-5 korda nädalas. Kõndides-joostes vahemaad 5-10km. Kaal on eelmise aastaga võrreldes tõusnud 65 kg pealt 69-70 kg peale. Reieüm on 59 cm, vööüm 73 cm (3 ndl tagasi 76), puus 98. Kui mujalt väheneb, siis reied on pidevalt samad, kui mitte suuremad. Mida teha, et saada ka reite üm väiksemaks? millised on teie soovitused? Eelmine aasta mõõte ei teadnud ( kaaludes 65), aga peeglist vaadates tundub, et reied pigem veidi suuremad. tänud
×