Jump to content

raino6

Kasutajad
  • Sisu loend

    78
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

raino6

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 02.11.1989

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    Tallinn
  1. MURDMAASUUSATAMINE 19.30 Meeste 50 km ühisstart (kl), Stardis 55 meest, Eestist: Andrus Veerpalu - 1 Jaak Mae - 8 Aivar Rehemaa - 37 Algo Kärp - 47
  2. Deyvid Oprja 67 Kristina Šmigun-Vähi 2 Tatjana Mannima 29
  3. Mm, sooviks samuti oma fit.e kätte saada
  4. Tere , paar küsimust .

    Ahaa, anna andeks, sain valesti aru
  5. Paljud teist solaaariumis käivad.

    Saunaga vast teised lood, pulss läheb kõrgeks, higistamine, see ei pidanud tõesti pärast trenni väga hea olema. solaarium aga selliseid effekte ei tekita, seega arvan, et solaariumis ikka võib
  6. Tere , paar küsimust .

    Tema küsis, kas nii noor inimene tohib valgupulbreid tarbida... Mida sellest järeldada võib? Kui ta arvaks, et see on ohutu, siis ta ju sellist asja ei küsiks? mina ei olegi väitnud, et see on ohtlik, vastupidi
  7. kallis jõusaal

    Mina käin David fitnessis, 450.- kuu juhul, kui oled õpilane/üliõpilane
  8. Koduste vahenditega trenni

    Soovitus: Pane youtube'i otsingusse näiteks "home workout" vms. Seal on väga palju materjali, osad neist vägagi tõhusad harjutused.
  9. Tere , paar küsimust .

    Ma arvan, et tarbid igapäevaselt organismile palju ohtlikemaid sööke/jooke, kui valgupulbrid. Seega ei näe probleemi, valgu tarbimine on ikkagi kehale eluks vajalik Kuid jah, ära sellele joogikesele lootma jää, see sind kasvama ei pane, tähtis on ikkagi kogu päevane toitainete kogus. Valgupulber võib siis sellest ainult väikese osa katta, kui seda vajalikuks pead
  10. õlad ja rüht..

    Täiesti nõus, tehnika puhtusele tuleb alati rõhku pöörata, ükskõik mis lihasgrupiga on tegu.
  11. õlad ja rüht..

    Kusjuures jõusaali treening aitab rühti väga hästi parandada. Minul oli kunagi tervisekaardil märgitud, et rüht on halb. Trenni tehes see probleem aga kadus täielikult. Selja lailihaste, sirutajalihase, trapetsi ja õla tagaosa treenimine tõmbab selja nõgusaks ja õlad tahapoole
  12. Ahaa, okei, vaatasin valesti Esmaspäeval jõukasse, teisipäeval nõmmele, kui sulle sobib
  13. Kike, teed uue protokolli ka? Tahaksin teada, kas pretendeerin endiselt esikohale
  14. Veredoonoritele

    Olen samuti doonor, kuid hgb taseme langust ei ole tähendanud. Varem oli koguaeg stabiilselt 174, siis tegin trenni vähe. Nüüd viimati käies oli tõusnud 180-le, aga ka treeningkoormus on palju tõusnud. Liha söön palju, taastun ilusasti järgmiseks loovutuskorraks ära
  15. Aivar Rehemaa 29 Kaspar Kokk 46 Karel Tammjärv 52
×