Jump to content

hakker21

Kasutajad
  • Sisu loend

    33
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

hakker21

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 20.05.1988

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://www.pilt.ee/hakker21

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    L-Virumaa Kadrina Tehnika 3
  1. Ott euroopa kolmas!

    edu sulle Ott mega saavutus!
  2. Alaselg

    probleem on selles et aelg täitsa all valutad veidi koormuste aeg kui kangi turlaje võtan!
  3. Alaselg

    Tervitust.......... Mul on selline probleem et alaselg on kole nõrk,kui kükke teen siis ei jõua peaaegu selga sirgelt hoida,jalgadega jõuan suuremate raskustega teha küll aga seljaga ei jõua hoida. olen teinud 8 kuud selga seljapingil kangiga kukla tagant. võibaolla oskate midagi soovitada ,mingit täpsemat harjutust,või midagi sellist. Tänan!!!!!
  4. kuidas on efektiivsem

    relieefsusele ikka massi massi
  5. Kas on tõhusam sooritada harjutust kiirelt ja väiksema kaaluga või siis aeglaselt ja suurema ,mõlemal juhul aga puhtalt!! Sest selline küsimus tekkis ühest bodybuldingu filmist ! Ette tänades!
  6. Küssa

    aga mida ma peaks siis hommikul sööma !!
  7. Küssa

    kodujuustu !! Aga kas tavalist poe juustu võib süüja ve
  8. Küssa

    aga kui ma nii teen näiteks peale trenni joon ja siis enne magama minekut kas nii sobib!
  9. Küssa

    Olga head ja öelge mulle milla ma pean võtma proteiini! Näteks: hommikul,enne trenni ja enne magama minekut! aga ma ei taha rohkem kui 3 korda päevas proteiini juua Tänan
  10. rinnalt surumine

    ma täpselt ei tea aga kuskil 130 -140 või enam
  11. Kükkimine

    No kui ikka täitsa algaja oled siis tee algul poolkükke kangiga ja siis mõne aja pärast täis kükke
  12. Jõu kükk

    Ma teen jõu kükke lisaks tavalisel teen seda esmaspäeval ja õigeid kükke ja jalaga teen reedel!
  13. Reite lähendamine

    Kas meestel tasub teha seda harjutus sest natuke imelik on seda teha kõik vaatavad imelikult
  14. selja kava

    Traktor on selline harjutus Tõmbed käsikugaettekallutatult
  15. Jõu kükk

    ma olen seda harjutust juba 4 nädalat teinud 1 kord nädalas ja praegu on juurde tulnud 20 kg
×