Jump to content

Maakivi

Kasutajad
  • Sisu loend

    15
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Maakivi

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 24.05.1987

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Jõuharjutuste küsimus

    Kang08 ja Sargega nõus. Sealt tuli veel parem ja õigem mõte välja
  2. Jõuharjutuste küsimus

    Ebardiks siis sellesmõttes et rind ja biits on ägedad aga ülejäänud?... Jah
  3. Jõuharjutuste küsimus

    15 minutit päevas? Tee parem kätekõverdusi ja kükke. Toenglamangus hoiad töös ka siselihased ja natuke kükke jalgadele võiks ka teha. Rohkemat selle ajaga pole midagi pääle hakata kui just ebardiks ei taha muutuda.
  4. Toitumiskava

    Hommikusöök: Puder- (kiirkaerahelbed 50g, piim 100g, vesi 150g). Tuleb selline väike kausitäis. Törts maasikamoosi peale. 1 keedumuna. Esimene vahepala: Tavaliselt üks banaan, õun või pirn, vahel ka kohupiimatuutu (200-300g) Lõuna: Tatar(100g kotike) Broilerisüdamed(400g). Kodujuust (150-200g). Katsetan erinevaid köögivilja segusid. Pakid on umbes 400g. Korraga panen pool pakki neid ka lisaks, et siis (200g umbes) Teine vahepala: Hamburger Õhtusöök: Keedukartul, heeringa, sibula ja hapukoorega Töötan vahetustega ja toidukorrad iga nädal erinevatel kellaaegadel. Kord käin jõusaalis hommikul ja kord õhtul. Lisaks toidukordadele lisandub peale trenni koju jõudes selline omavalmistatud kokteil. 4-5 muna, banaan, 2 teelusikat suhkurt ja purustan ühtlaseks massiks, ning joon ära. Kehakaalult olen umbes 105 kg. Eesmärk oleks suuremaks ja tugevamaks kasvada. Kaalu võib tulla ka rasva arvelt, sest vundament on tugev. See toitumis kava on enda aretatud. Loogiliselt võttes peaksin ise nägema kas see on normaalne kava või mitte. Aga omapead alustades pean mõned nädalad vastu ja kahtlen selles sügavalt. Äkki jääb midagi puudu või söön üle? Kaalu järgi ei toimu muutuseid kuskile suunas igaljuhul.
  5. Sinu küljes trennis

    Mõte vist tundus ainult minu jaoks hea
  6. Lemmikloomaga jõukasse?

    Tema koer sööb minu taksi ära vahepeal, või vahepalaks Ma olen harjunud süüdi jääma
  7. Lemmikloomaga jõukasse?

    Ja kes süüdi jääb kui tõstekang koerale peale kukub?
  8. Sinu küljes trennis

    Tere, olen miljon korda vaadanud siin fitness TV. "Sinu küljes trennis", "Jõutõstmine", "Varia" jne jne. Alustuseks muidugi võiks Ott Kiivikas sinna veel lisada selliseid videosid. Teiseks minu mõte on sellest teemast teha midagi sarnast tavalistele harrastajatele, olgu siis peategelane peenike kui piibuork või jäme nagu Kiivikas ise. Sõber võiks võtta kaamera või siis tänapäeval telefoni ja filmida tervet treeningut, kus treenija räägib samal ajal enda tegemistest ja arvamistest. Lõpus võib ka toitumisest rääkida jne. Esiteks see oleks päris huvitav paljudele jälgida, kaasa rääkida ja kogemusi jagada. See võiks olla teema kus kirjapilti on vähe ja kõik saab läbi videode öeldud. Kes on esimene julge? Arvan et naisterahvas
  9. 100 kilogrammilt 150 kilogrammile...

    No toon siis suvalise päeva välja ja suvalises järjekorras. 10 muna 380g kodujuustu 400g broileri südant umbes 300-400g ahjus küpsetatud lõhet, tilli, majoneesi ja tomatiga puuvilju ja köögivilju ei oska arvutada, neid vitsutan igal vabal hetkel umbes 200g kaerahelbeid kuivalt kaaludes ja siis alles vee ja piimaga pudruks keedetud 100g pruuni riisi või tatart 50g kamajahu segatult umbes poole liitri kefiiriga ja juurde olen püüdnud rämpsu ka osta. coca-colat ja burgerit. Ma ei tea mis see kokku teha võib aga ma ei usu et selelst väga väheks jääb, või siis jääb??
  10. 100 kilogrammilt 150 kilogrammile...

    umbes aasta või natuke peale isegi on kaal 100-105 kg vahel. See on olenenud palju kas lähen hommikul kohe tõustes kaalule või keset päeva. 1-2 kg on kõikunud aga mitte rohkem.
  11. 100 kilogrammilt 150 kilogrammile...

    Hakkasin hullult sööma ja trenni tegema augusti keskel umbes. Kaal algul langes aga siis hakkas tõusma ja tõusis umbes 5 kg. Ümbermõõdud on stabiilselt samad. Viimase nädala olen töö tõttu vähem trenni teinud aga sõin samapalju. Kõik püsis ja oli tore kuni tänaseni. Tekkis vaba päev ja ma lihtsalt tahtsin magada lõunani. pole väga midagi söönud ja olen lebos. Mõtlesin minna trenni ja enne seda astusin kaalule. Kaalule astudes aga 5 kg nagu peoga pühitud. Tuju kadus koos kilodega. Arusaam et nädalas 0.5 kg juurde võetakse kergelt on kindlasti liialdus või teatud tüüpi inimestele. Ma pigem arvan et toit mille sisse sõin tekitas kaalu. nii kui ei söönud kadus ka täielikult ekslikuks pidanud kehakaal. Oleks siis peaaegu kuuga 1 kg suutnud saavutada. Toitumisest pikalt ei maksa vb rääkida aga lühidalt ma sõin väga palju. Kindlasti pole ma tavaline mehike kes arvab et söön paju aga kui asjatundjad üle vaatavad siis nagu ei söögi üldse. Sõin päevas keskmiselt 7 korda. süsivesikuid ja rasvu oli alati väga palju millele tähelepanu polnudki vaja pöörata kui naguinii tahtsin suuremal määral kehamassi. Lisaks et lihas saaks oma osa oli iga toidukord vähemalt 30g valku. Tõsiselt sõin palju ja oma trenniga ma ei kulutanud seda kindlasti äragi. Pigem käisin söögikordadega samaväärselt ka vetsus Aga no ma ei tea, ma arvan et iga inimene ikkagi ei saa selliseks nagu ta tahab. Tuleb oma 100 kg leppida igas mõttes. See poleks ka normaalne kui jätad vahel päeva vahele ja kukud kolinal nulli. Elu surub piisavalt peale kohustustega et kahjuks kellapealt elu ja tegevust lubada ei saa ja selline elu pole ka elu kus teed kasvõi nädalase pausi ja oled jälle poisike
  12. 100 kilogrammilt 150 kilogrammile...

    Tänud Kui toorik piisav siis tuleb edasi rassida.
  13. 100 kilogrammilt 150 kilogrammile...

    Tundub et väga vist kellegil kogemusi pole selles osas? :D
  14. 100 kilogrammilt 150 kilogrammile...

    Ei, ei ma sellist kulturismi poolt ei taha. Liiguks vaikselt selles suunas nagu Marko Traks või Siim Rast vms. Jõudu vaevalt, et sellises vanuses väga juurde saan ja neile meestele ei jõua pooleldigi järgi. Ma ei tea palju ma tõsta jõuan aga olen proovinud sõpradega kaasas olles jõusaalis siis 110 kg oli kangil ja ma jõudsin selle maast peakohale tõsta, aga see vist pole eriline tulemus, nii keskmine ehk kui tavalised inimesed sisse tuua. Jõusaali tasemel olen ikka seal alumisel oksal. Saaks niisamagi jämmeks oleks kah hea
  15. Olen 28 aastane, keskmise kehaehitusega eesti mees. Pikkust 1,82 ja kaalu 100-105 kg. Vähesel määral olen trenni teinud poisikesest peale (umbes 6-8 aastaselt hakkasin huvi tundma hantlite vastu. Ja mitte ainult huvi tundma. Iseõppijana tahtsin juba siis suureks ja tugevaks saada ning harjutasin igapäevaselt). Paraku loodus pole mind soosinud sellega. Nüüd 28 aastaselt mõtlen et tahaks uuesti proovida, aga esimene küsimus on see et kas on juba hilja ja minu vanuses ei arene enam suuremaks? Suureks sooviks oleks 50 kg kehakaalu juurde saada. Tõenäoliselt see on ulme ja väga pikaldane ettevõtmine kui see üldse võimalik on? Mõtlen et 1,5 aasta pärast saan ma 30 aastaseks ja tahaks plaani võtta projekti võttes 30 kg kehakaalu juurde selle ajaga. Kas see oleks võimalik? Otseselt ma kavade järgi trenni teha ei saa ja päris kavade järgi toitumist ka jälgida ei saa, aga omale sobilike aegu leides saan midagi kokku kompunnida kus iga 3 tunni tagant midagi süüa jne. Üldiselt ma hakkasin nädal tagasi juba hullult sööma iga natukese aja tagant. Olen netist lugenud igasuguseid huvitavaid ja mis peamine erinevaid vastuseid samale küsimusel ja noh jah, ei teagi kohe mida teha või mida uskuda. Küll tõsta kaloreid ja võtad 0,5 kg nädalas juurde jne. Kas oskate keegi öelda kuidas jõuda kõige kiiremini sihini ja kas 1,5 aastaga 30 kg juurde võtta on lilla unenägu või on see ka reaalne. Palun igasuguseid mõtteid ja arvamusi, veel parem kui kogemusi ja teadmisi.. Ette tänades
×