Jump to content

hai

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

hai

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 21.02.1995

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Treening- ja toitumiskava

    Tänud positiivsuse eest! Katsun rohkem süüa ja valida ka mida ma söön ning samuti treeningkava paika saada, eks siis näis mis saab. Vaatasin ka kreatiini "Creatine (300g)" välja + Dextro segamiseks, kuna see pidi kreatiini imendumist lausa 50% võrra parandama ja Whey3 vadakuvalgu segu. Ilmselt oleks tark esimene kuu nö puhtalt trenni teha ja katsuda need ained otse söögist kätte saada, aga teine kuu proovin ka pulbreid sheigi kujul või pudru sisse võtta. Siit ka küsimus ette ära, et kas eelpool mainitud kolme toodet võib kõike ühe sheigi sees võtta või tuleb Whey3 eraldi võtta? Mõni targem võiks nõu anda.
  2. Treening- ja toitumiskava

    Tervist. Olen otsustanud, et võtaks end kätte ja lõpetaks selle logelemise ning loodan, et ehk keegi siin foorumis on valmis mind sellega aitama. Asi sai alguse sellest, et ma otsustasin ajateenistusse astuda vabatahtlikult, kuid isegi sinna ei võetud mind, sest kaalun nii vähe (ilmselt poleks seal seetõttu ka hakkama saanud). Trenni pole pikka aega teinud, kuigi kunagi sai 5 päeva nädalas jooksmas käidud ja päris tiheldalt jalgrattaga pikemaid otsi sõidetud. Mingi aeg sai motivatsioon otsa ja hakkasin rohkem arvutis istuma ning see kujunes sealt omaette harjumuseks edasi. Vanus: 20a Kaal: 54kg Pikkus: 176cm Rasvaprotsent: 16% Ilmselgelt saab siin juba ilma arvutusi tegemata aru, et see pole normaalne kaal minu vanuses ja pikkuses noormehele. Toitunud olen väga irregulaarselt, seega oleks alustuseks vaja toitumiskava, ma usun. Ehk keegi oskab sellega aidata ja soovitada, kui palju ja mida täpsemalt iga päev sööma peaks, lisaks hommiku-/lõuna-/õhtusöögile. Nii palju, kui ma uurinud olen, siis olen aru saanud, et iga päev tuleks juua väga palju vett ja tarbida peale treeningut valku või masslisajaid, et organism saaks taastuda. Kui keegi oskaks soovitada mingit massilisajat või valgupulbrit & glükoosi, mis sobiks algajale, siis oleksin väga tänulik. Treeningkavaks plaanin esialgu Ott Kiivikase algajate kava, aga kuna ma olen ikkagi üsna kõhna ja lihas praktiliselt puudub, siis pole kindel, kas saan sellega hakkama või kas see mulle üldse sobib. Igatahes proovin järgi paar kuud ja vaatan kuidas hakkama saan. Igasugune info, nõuanded jms on rohkem kui oodatud. Kõike paremat!
×