Jump to content

kuld

Kasutajad
  • Sisu loend

    10
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kuld

  • Tase
    Algaja
  1. kui tihti?

    mulle meeldib hommikuti süüa mune, muidu ma neid sisse ei aja.
  2. pusa

    mina peale trenni saunas ei käi, sest mul on peale seda väga paha olla ja ega see saun peale tugevat trenni hea ei olegi. mul on tihti nii, et trenn ei võta mind higiseks.
  3. pusa

    olen kuulnud, et lihased tuleb trenni ajal nn. soojas hoida ja näinud,et osad kannavad pusasid trenni ajal. kas on see nii ja peab see paika, et oleks siis hea trenni ajal kasutada pusa.
  4. kui tihti?

    olen kuulnud, et üle kahe muna (päevas) ei tohi süüa pidavat tervisele kahjulikud olema....
  5. süsivesikute lisamine

    kas mõni toidukord sisaldab teil nt. ainult mingi paki kohupiimaga mingit mahala kõrvale või ainult liha ja muud sellist.
  6. süsivesikute lisamine

    niisiis glükoosipulber sobib siis nii proteiiniga kui ka kreatiiniga, proteiini on vist siis ikka hea mahlaga segada on mõnusam juua ka
  7. kreatiini kasutamine

    ja hiljemalt ca. tund enne söömist ja ca 2-3 tundi pärast söömist kui võtmise kord langeb söögikordade juurde. muidu s**** niiöelda välja selle
  8. kreatiini kasutamine

    olen kuulnud, et kretiini võetakse 3-4 nädalat ja siis tuleb paus teha vähemalt kuu, et lihas( või keha) ei harjuks sellega ja, et seda võetakse üldse siis kui ei ole enam mingid arengut toimunud, lihtsalt kogu aeg ple mõtet süüa seda. kas võtmine käib nii, et kui alustad siis esimesel neljal päeval võtad neli korda päevas ja edaspidi kaks korda trenni päeval ja korra trenni vabal päeval ja võtta koos glükoosiga- niisiis kas ma olen vähemalt sellest õieti aru saanud
  9. olen siin lugenud, et süsivesikuid oleks hea juurde segada. kas süsivesikud müüakse pulbri näol, tean, et tavalises suhkrus on palju süsivesikuid ja lugesin et ka mahlades on seda piisavalt niisiis mida oleks millega kõige parem kokku segada ja millal kõige parem tarvitada. olen ise nendes asjades päris kaugel olen küll jõusaalis käinud juba mitu aastat ja asjad ei taha enam edasi areneda niisiis on mul vaja endale need toitumis ja lisandite asjad selgeks teha. keha ei kasva lihtsalt enam olen ka muidugi pika pausi trennile sisse teinud.
  10. kreatiin

    olen kuulnud, et kretiini on kasulik võtta koos glükoosiga. kas on see nii ja palju seda tuleb võtta
×