Jump to content

EIlves

Kasutajad
  • Sisu loend

    20
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

EIlves

  • Tase
    Algaja
  1. hehe, suht koom teema tegelt... aga... ma kahtlen, et mingi kõrsik viitsib oma õnnega mängida ja proovida, kas härg ikka oma kuvaldasid kasutada ka oskab.. järgmine teema võikski olla, et kas mehed käivad poksis naiste pärast
  2. höhö.. miks ma ei ole kuuld sellist põhjust nagu "kaitse"? ma käin ka sellepärast et teine mees mõtleks kaks korda enne kui minu kullatükki vahtima hakkab... tilgutagu ila kusagil nurgas
  3. Plaan osta lisandeid...

    Päris humoorikas postitus! Oleks asjad vaid nii lihtsad, et keegi laulaks sulle foorumis ette ühe hoobiga kuidas kulturism käib Aga oma kogemust võin sulle jagada küll. Paistab, et kui sa ei mõika lisanditest eriti siis vaevalt, et sul tavatoitumine paigas on. Ja ma ei räägi lihtsalt söömisest, tähtsam on mida sa sööd. Mul läks neli aastat, et aru saada, et toidulisand on totaalselt kasutud kui sul toitumine paigas ei ole. Mõni looduslaps võib küll ka vee ja leiva peal üles kasvada, aga need juhtumid on üksikud. Igatahes, mina pean toitumist jõusaali trennile võrdväärseks pingutuseks. Kui arvata, et käisin nüüd kangi loopimas, viskan paar koppa proteiini peale ka ja ülejäänud päeva võib kukalt sügada, siis ei kasva muhvigi. Kõigepealt, nüüd kui sul on aega jaanuarini, tuleks läbi lugeda võimalikult palju artikleid ja hakata endale teoreetilist põhja alla tegema. Kus millal mida süüa, mis lisand mille jaoks jne. Kõik see info on siin olemas ja see nõuab PINGUTUST. Kui sa tahad midagi jõusaalis saavutada, siis pead aru saama, et ka mujal peab pingutama Kui sa vajaliku infi läbi töötad, tekib sul arusaam mis lisandid just sulle sobivad. Miks aga sulle kindlaid firmasid ja tooteid ei soovitata? Aga sellepärast, et igaühel on erinev maitse ja ka eesmärk. Ma soovitan, sul seega välja vaadata vajalikud tootegrupid, kas proteiin, kreatiin või mis iganes ja siis hakata lihtsalt erinevaid firmasid proovima. Vaatama mis just sulle sobib, efektiivse, maitse, hinna poolest.
  4. rinnalt surumine

    Ega kulturistid oluliselt vähem ka ei suru, aga jõutõstjad näevad välja oluliselt suuremad jurakad kui võistlusvormis kulturistid. Tähendab, et kui võtta parim jõutõstja ja parim kulturist, siis on vahe tuntav. Kui aga võtta kõikide maailma kulturistide keskmine rinnaltsurumise tulemus ja võrrelda seda jõutõstjate omaga, siis ehk vahe ei ole nii kriitiline. Selleks aga tuleks pöörduda kusagile statistika ametisse ja nõuda neilt sellist informatsiooni, et me saaks suhtelisusele lõpu panna ja faktidest rääkida.. Siit tuleb aga uus küsimus, et mis on suhteliselt suur erinevus ? Ikka viitsib hilisel tunnil lolli juttu ajada
  5. rinnalt surumine

    halfbeer ma arvan, et sulle taheti seda öelda, et nad ei oli nii tugevad nagu nad välja näevad. Näiteks jõutõstjad on lihtsalt jurakad, aga nad suruvad palju palju rohkem. Kui aga vaadata tavalise inimese pilgust, siis on kulturistid ikka meeletult tugevad
  6. Taani treenerid

    Suured tänud kommentaaride eest. Just seda ma teengi, lisan biitsa selja päevale ning triitsa rinna päevale
  7. Taani treenerid

    Mingid teadmised mul on. Kuid nagu ma aru saan korraliku ja lõbimõeldud kava koostamine nõuab ikka aastate pikkust kogemust, mida mul letile ei ole panna. Teine asi oli see miks ma treeneri poole pöördusin on see et siin on tippmasinad. Soovin neist maksimumi võtta.
  8. Taani treenerid

    Hey, kõigepealt palju õnne sünnipäevaks Asja juurde. Kolisin Taani ning sain siin kahe treeneriga kokku. Lasin neil kava kokku panna eesmärgiga massi juurde saada. Nende teooria aga oli tiba teistsugusem kui Eestis olin harjunud kuulma. Eestis tavaliselt jaotati mul kava kolme/nelja p2eva peale ära ja igat lihast töödeldi põhjalikult. Suurt koormust näiteks rinnale kaks korda nädalas teha ei lastud. Kõhule seeriad minimaalselt 20/25. Kohalikud treenerid siin jagasid mul kava kaheks päevaks ja pean seda tegema kaks korda nädalas. Eraldi harjutust näiteks bitsepsile ja isoleeritult triitsepsile ei ole üldse. Rinda kaks korda samade harjutustega.Näiteks kirjutan selle kava mis nad andsid : P1 Rinnaltsurumine 6 * 6 Kaldpingil hantlite surumine 3 * 8 Kaldpingil hantlitega lendamine 3 * 12 Õlgadele surumise harjutus vabal valikul 3 * 10 Surumine rööbaspuudel 3 * 10 Palliga kaks harjutust kõhule ja külgedele 5 * 8-12 P2 Jalgadega surumine trenazööril 6 * 8 Jalgade sirutamine trenazööril 3 * 10 Lõuatõmbed 3 * 10 Allatõmbed trenazööril 3 * 10 Tõmbed plokil ette 3 * 10 Õlgade kehitused hantlitega 3 * 12 Alaselg 3 *15 Kas selline kava on mõttetu või lihtsalt teine lähenemine asjale? Tänud ette!
  9. Hei! Keegi oskaks kommenteerida neid toidu tegemise viise? Ahjus on mõtekam teha näiteks kartulit ja kana rinda?
  10. Kokkamisraamat

    Õhtust! Kas keegi juhuslikult teab mõnd sellist kokkamisraamatut, mis oleks tihedalt seotud spordiga(kulturismiga) ning sisaldaks retsepte erinevatest roogadest. Sirvisin amazoni foorumit ning midagi sellekohast ette ei tulnud. Viru keskuse raamatupoes sai käidudki, sealgi erilist silma ei jäänud.. Suured tänud abi eest..
  11. Mida teete kui..

    Niipalju kui ma tean, siis lahtine haare on randmetele soodsam, ei tee liiga nii nagu kinnine. Ning see surumine pidi olema loomulikuma trajektooriga. Olen ise ka nii vahepeal teinud, harjub ära ja midagi keerulist ei ole, kuid see üleliigne risk, mis sellega kaasneb, ei ole seda väärt .. Paar aastat tagasi tegi sõber Reval spordis maxi, ma abistasin. Lasin tal viimase piirini pingutada, kui järsku üks käsi vajus ära tal, ma ei jõudnud reageeridagi. Kõik toimus teada tuntud stenaariumi järgi, suure kilina ja kolinaga lendas kang kord ühele poole kord teisele poole, nii et kogu Reval kumises, hea et ma veel vastu pead ei saand. Me siis kukkusime laginal naerma.. kuid mitte kauaks, sest siis tulid paar "tsipa" suuremat vihast musklimeest ja käskisid meil kiiresti raskused ära panna... nagu me ei oleks seda muidu teinud :s
  12. Kuidas organismi puhastada

    ... oleks väga tore, kui täpsustaks mis milleks hea on. Teadmatult midagi sisse ajada endale eriti ei ole isu
  13. Tervist, siin foorumis on kõvasti räägitud kuidas igasugust kraami sisse süüa, nüüd võiks keegi võtteid jagada kuidas organismi puhastada kogu sellest keemiast. Ma ei räägi paastumispäevadest, vaid tavalisetest toiduainetest mida võiks lisada igapäevamenüüsse. Kas roheline tee, kalamaksaõli näiteks on "raviva" toimega? Söön ise ka mingit solki, kuid mõõdukalt. Tahaks ettenägelikult vältida probleeme siseorganitega. Tippkulturistid pööravad ka sellele suurt tähelepanu, kuid sooviks teada mida täpselt on vaja siis selleks. Tänud, Eduard
  14. Fat Burner fitness drink !

    heh, freshman, sa said väga valesti aru.. krt mai saa naeru pidama... "jaa ma tõepoolest arvasin, et fat burneriga saab lihasmassi" ma pidasin silmas midagi Clarkie idee sarnast, et tarbid fat burnerit samal ajal proteiiniga või taastusjoogiga näiteks.
  15. Fat Burner fitness drink !

    Kui eesmärgiks on massi lisada ning tarbid valgutooteid ja kreatiini, kas fat burner siis soodustab puhta lihasmassi kasvu või hoopis takistab? Et lisaks rasvale põletab ka valku näiteks? Ma tean et GPWD-s on L-carnitine, kuid selles joogis tundub kogus olevat palju suurem... Maitse poolest oli täiesti joodav, Viimsi marketis maksab 20kr 15s...
×