Jump to content

j6ujunn

Kasutajad
  • Sisu loend

    389
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik j6ujunn postitused

  1. kinnisidee?

    HAAAH ,nojah pole paha,see aitaks minu puhul kindlalt
  2. Kaal ja kehamõõdud?

    Terv! Olin mõtlemas kuidas on seoses kaalulangus ja kehamõõtmed,loogiliselt nad kõik vähenevad.Aga kas oleks võimalik säilitada lihase laiust teatud kohtades,naq käed,rind,selg,jalad(tähendab mitte sentimeetreid kaotada).Ja kaotaks ainult peamiselt kõhu ymbert.Mõõdud on sellised:rind 115cm,biiceps 43cm,reis 68-69cm,säär 48cm,vööümbermõõt 108-109cm.Eesmärk oleks kaotada vööümbermõõdust 10cm vähemalt ja säilitada ja isegi kasvada ylejäänd kere.Kas see on võimalik,või kaalulangusega kaob ka muud kere mõõtmed.Pikkus 189cm,kaal 115kg.Kaalu alandada 10kg kuskil.Toitumiskava olemas ja treeningkava.
  3. 10 munavalget päevas?

    kui keegi teab sellistest munavalge pudelitest antku teada!
  4. Mis pikkusest raskem?

    njah see oleneb ka ju ikka,individuaalne.Shaquille o'neal on 216cm pikk ja lihasest puudu ei jää vast,ja ka on india tõtja ja maadleja 218cm hüüdnimega Great Khali ja lihast on ikka 190kg!
  5. südame tugevdamine

    Ma ei suuda:D (q 10)
  6. Kaal ja kehamõõdud?

    jah peaks sellega kurssi viima,tema näidis on supper:)
  7. südame tugevdamine

    OK rahvas!!!Kirjutage kõik mida teate veel toidulisanditest mis aitavad tugevdada sydant.Siiani olen aru saanud et on:viirpuu ekstrakt,omega 3,DHA,COq10.Veel?antke aga tuld!
  8. Kaal ja kehamõõdud?

    ma mõtlen nii et ok vb kaalu alla ei saaks aga kui vähendada rasva%,ja treenida lihaseid siis ei tohiks ju mõõdud mujal peale kõhu piirkonna muutuda
  9. triitsepsi areng

    ma ei saa eriti prantsuse moodi surumist teha aga ikka teen,valus aga laksab hästi
  10. Silma laserlõikus.

    kas op iseeneset on valutu?
  11. HMB.

    Terv! OK rahvas,rääkige mulle Hmb-st.Kuidas mõjus,tulemus ja üldine hinnang? Tänud ja ikka vastake kui olete kokku puutunud.
  12. HMB.

    jah sul õigus,kui midagi tuleb veel sii lisan siia:)
  13. Leukic Hardcore?

    Terv! Millised kogemused siis Leukic HArdcoreiga,kuidas mõjus ja kuidas kasutada ja kas mõtet? Tänud ja avaldage arvamust!
  14. ZMA kogemused?

    suurim muutus on kindlasti uni,väga reaalne,sygav ja natuke lühem uni kui muidu ,aga kvaliteetsem uni
  15. kuidas saada VÄIKSEMAKS?

    palju palju kõndimist päevas(mingi 2h)ja süüa vähem kui kulutad.
  16. südame tugevdamine

    aga omega 3 peaks ikka hea sydamele olema?
  17. südame tugevdamine

    kas siis koormaks ka ylekaal sama palju kui mass on ikka sama(115kg),aga rasva% väiksem?
  18. südame tugevdamine

    q10 peaks küll võtma
  19. südame tugevdamine

    krt tõsi ka seega ma teen valesti,võtan vadakut umbes 2 x päevas.
  20. südame tugevdamine

    kui palju,mis kogust,tänan!
  21. südame tugevdamine

    keegi oskab öelda palju 1h kõndi kaloreid ka kulutab?Kõnd oleks kiirkõnni moodi rohkem,mitte väga aeglane.
  22. südame tugevdamine

    tähendab nagu ma aru saan kõndi võib pea lõputult teha ja ylekoormust ei saa aga joosta mingi yle 3x nädalas ei soovitata,on mul õigus??
  23. südame tugevdamine

    ja siis iga päev 2h kokku??
  24. südame tugevdamine

    kas 1h kõndi 1x päevas metsas on hea(kas palju või vähe)
  25. südame tugevdamine

    ok,aga too näide,tänan.
×