Jump to content

j6ujunn

Kasutajad
  • Sisu loend

    389
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik j6ujunn postitused

  1. Ott Kiivikas Põhjamaade MV hõbemedal -90kg!

    Norway is good place to live,i live there and love to train there also.Ha det!
  2. Aasta läbi vorm!

    küsimus siis et kas lihas ka nii areneb jõudsalt?
  3. kinnisidee?

    lahe oleks kui kõik sellised oleks naq paljud spordimehed,naised kui siingi.Ega enamus targutajatest on paksud ja vormist väljas.ei tea eriti inimest kes oleks vormis ja halvustaks.Kõik kaagutajad on minu ringkonnas kas paksud,õlle limpsijad või läbutajad.
  4. kinnisidee?

    ilus väga viis!
  5. kinnisidee?

    alessandro mis ala mees sa oled(kuturism,tõstesport?) ja palju vanust?
  6. kinnisidee?

    HAHA.!!Parim post!! ..eks peab leidma kyll.
  7. kinnisidee?

    mnjah eks see paljudel..kõige parem lahendus on sündida sportlaste perre.Mina oma pojal,tütrel küll piiranguid ei pane.Pigem toetaks,narkarid ja alks on halb,mitte sport.Jeesas!
  8. kinnisidee?

    osad on mu pereliikmed,nii et pole eriti lootust nendega mitte käija läbi,kuid vahest kogu selle negatiivsusega mis suhtutatkse on tunne anda alla.
  9. kinnisidee?

    ok,aga ikka arendan ka vaimu ja must arvatakse halba seetõttu et tegelen nii intensiivlelt spordiga.Närvi ajab .Eriti ajatakse paska toitumise kohta,et söö 2-max 3 päevas ja muidu ylesöömine.Toitun tervislikult ja 6x päevas.Koguaeg tehakse maha minu eluviisi ja seda sporti mida armastan.
  10. kinnisidee?

    mis arvate nendest inimestest kes ytlevad mulle ja paljudele asjaarmastajatele et panen liiga palju rõhku trennile,toidulisadele ja toidule.Elan sellise ringkonna sees et soovitatakse vähem trennile pyhenduda ja vähem süüa.See aga oleks minu arvamuse vastu.Mul üldiselt enamus perest ja tuttavatest arvavad et see kehaehitmaine on rumalus,lollus.Et sellised inimesed on mõtetud ja rumalad ja eluraiskajad.KAs peaks nõustuma???Või mida arvate teie vennad kehaehitajad? Tänan!
  11. kinnisidee?

    umbes nii, aasta 17a,siis aasta 19a ja nyyd aasta praeguseni.Saan 22 varsti.Nii et järjepidevalt ei ole.Nüüd tunnen et tahan jälle tugevamaks saada ja järjepidevalt.Samas juba 15 a olin tugev siis tegin eriala trenni,kuuli.Igatahes potensiaali pole ära kasutand,pealegi olen varem nii valesti toitunud,treeninud et jumal halasta.Järjepidavus,järjepidavus on võti...
  12. kinnisidee?

    kükk 210kg,surumine 140kg,jõutõmme 240kg Lollisti tegin et nii käest ära lasin end varem tulemused oleks palju suuremad
  13. kinnisidee?

    189-190cm
  14. kinnisidee?

    kaal on mul olnud väga kõikuv,olen olnud kõige suuremas 125kg ja vähimas 95kg.Hetkel 115kg kuskil.Mind huvitab lihtsalt keha arendamine,midagi erilist ei ole,nõrk ka ei ole
  15. kinnisidee?

    115 kuskil
  16. kinnisidee?

    ok võib kuskilt saada kah,eks mingi päev otsin ylesse oma treeningpäeviku ja pildid-see on maal,aga võin panna kyll
  17. kinnisidee?

    mõtlen vaid et kui päss olen kas siis see meeletu vaev on tyhja,samas kui on tegelasi ka selles vanuses kõvasi tegijaid
  18. kinnisidee?

    naised saadavad mind pikalt kui saavad mind tundma
  19. kinnisidee?

    õige post,pean meeles
  20. kinnisidee?

    mis seos on jõusaali kinnisideel ja geil
  21. kinnisidee?

    mingi aast vähemalt
  22. kinnisidee?

    krt kust sa teadsid
  23. kinnisidee?

    paps küll arvab et panen söögile liiga palju rõhku,enamus nende toite ei söö,söön oma kana rinda
  24. kinnisidee?

    kimmel sinu soovitused on kyll kulda väärt
  25. kinnisidee?

    paljud tuttavad arvavad et olen juba lollakaks käest läind ,samas ei tea kas see ikka normaalne on ainult elada lihase nimel,kuigi mulle nii meelib.Eluaeg kindlalt nii ei ela
×