Jump to content

j6ujunn

Kasutajad
  • Sisu loend

    389
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik j6ujunn postitused

  1. eesti noored

    norm ju
  2. extra lisandid.

    on mul mõtet võtta ja kui kaua ''proovida'',2 kuud?
  3. extra lisandid.

    kas 22a mehele testo lisandid mõjuvad?selles suhtes et äkki on mõju suurem vanemas eas?
  4. eesti noored

    minuarust mulle sobivad kyll ja kyll,isegi liiga hea .Mulle pehmekesed lähevad,kuid mitte päris ameeriklannad(ntx150kg),aga kuni 90kg naine(kui just 160cm ei ole)sobivad kyll.Mäm! Ausaltöeldes mulle klubitibid ja kõhnad ei meeldi kohe yltse.Mulle sobivad aint kas pehmed või lihastes.Kuid kui on rohkem lihastes kui mina siis ka ei taha,tahaks ikkagi meespool olla
  5. Kaelalihas.

    Terv! Plaan hakata kaelalihast rohkem harjutama,kuna see on nõrk ja peenike ylejäänuga võrreldes.Kui tihti nädalas ja kuida.Kuidas saada kaela jämedamaks?Jämedaks kui pakk
  6. paras ports,liha?

    Terv! Räägiks natuke lihadest.Mis kogus,mitu korda päevas ja millist liha?Kas võib 2x päevas 250g liha(kana või kalkun või kala)süüa? Tänks!
  7. paras ports,liha?

    kas parem on keeta või praadida liha?
  8. paras ports,liha?

    minuarust ka,kõige parem toit on liha.Samas ega yle 500g päevas ei ole mõtet syya
  9. paras ports,liha?

    nii teengi hetkel ja nii on parim,lasin sysikad 100g päevas,rasvu on rohkem,ainsad sysikad mida saan 100g sees või tiba rohkem on pudrust mida söön hommikul ja lõunal keskmine kogus.Siis edasi on vaid kas kodujuust,kohupiim,või liha juurviljadega
  10. paras ports,liha?

    natuke kyll kaaluga probleeme,veidi ylekaaluline(u.10kg),aga 400g-500g liha läheb paljuks päevas?
  11. Ott Kiivikas Põhjamaade MV hõbemedal -90kg!

    ja mina ei ole rahul oma 49cm säärega,kipun ka arvama et see mes kannatab mingi haiguse all,mul oleks kont ka jämedam kui tema säär.Lihasatroofia?
  12. Ott Kiivikas Põhjamaade MV hõbemedal -90kg!

    seda on teada et norras hinnad kõrged,elan seal ..minu pääsetee on see et käin palju kalal
  13. Aasta läbi vorm!

    Terv! Kas aasta läbi võib olla naq kulturistid nimetavad võistlusvormis.Et ei teeks massiperioodi?Mul ei meeldi see keha mängimine ja ei istu meeldiks olla koguaeg vormis,madala rasva%iga. Arvamused?
  14. Kaelalihas.

    norm nii peabki.
  15. Kuidas mõjub lihaskonnale?

    aa vanuse vahe muidugi 17a,ja noorena tegi rämedalt sporti 12-13a see ka faktor arvatavasti.Kuid kui ta toituks paremini ja teeks trenni siis oleks vast räme põkk
  16. Kuidas mõjub lihaskonnale?

    müstline mees,trenni eriti ei tee,sööb ma ei tea kuidas,kehakaal suht sama,eriti naq pekki ka ei tule,yle poole aasta pole trenni teind ja kehaehtius sama,mina näen vaeva naq hull,ja olen samasugune naq tema JA ärge tulege rääkima geenidest!Samas pereonnas!
  17. Kaelalihas.

    voh see oleks tulemus ..kaua peaks tegema et esimesi tulemusi näha?pool aaastat?
  18. Tee.

    Terv! Millised teed või yrdid on parimad?Kas roheline tee on parim ainevahetuse kiirendaja?Mida arvata mustast ja punansest teest?
  19. Miks ehitate?

    Tahtsin teha Teema kus iga yks räägiks miks armastab kehaehitamist,mis kasu see talle toob ja miks? Ise teen hea enesetunde ja hea väljanägemise pärast.
  20. Miks ehitate?

    seda küll ..nii et kalmusel on naisi segada
  21. Miks ehitate?

    muidugi,keda see sisemus 21.sajandil huvitab.Kui bemm ja muscle siis ongi kõik!
  22. Miks ehitate?

    miks mul on tunne et enamus on emad need kes laidavad ja isad kes kiidavad ...ema mul vaatas biica(mingi 44cm,mitte midagi erilist)ja ehmatab iga kord ära,et see kyll keemia ..siis näitasin JAy Cutlerit ja enam juttu ei olnud
  23. Miks ehitate?

    see ei olnud pull over,midagi oli mis jäi silma aga kahjuks see on ununenud,võibolla ka eksisin
  24. Miks ehitate?

    kuskil lugesin et teismeas kui kasvad siis saab mõjutada rinnakorvi arengut kõvasti kui teed teatud harjutusi.
  25. Miks ehitate?

    jajaah,mul on mehe kohta laiad puusad ja V kuju on ikka yliraske ehitada
×