Jump to content

j6ujunn

Kasutajad
  • Sisu loend

    389
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik j6ujunn postitused

  1. liha vs piimtooted.

    ja liha??
  2. liha vs piimtooted.

    seega süües 3x liha päevas on hea,kui ei söö piimatooteid.
  3. on mõtet mõõta?

    terv! Kas on mõtet mõõta kasvuhormooni ja testo taset?Huvi pärast tahaks seda aeg ajal mõõta et jälgida taset.Ja veel kas keegi oskab keskmise öelda? Lihtsalt oli soov ja mõte oma horoonaalset taset teada ja siis hiljem võtta juurde lisandeid(argine,tribulus,zma)ja siis uuesti mõõta. Tänud!
  4. on mõtet mõõta?

    leian et see on huvitav teada,kuidas on tase.
  5. Elustiil.

    Terv! Tahtsin kysida,et kas elustiil mõjutab ka lihase arengut..sellesuhtes et kas aktiivne elustiil on kasuks või lihas kasvab vähema liikumisega rohkem.Eeldades et treeningkoormus on mõlema elustiili puhul sama.Loodan et saite aru
  6. Elustiil.

    lugsein siis välja et vähem aktiivsem eluviis mõjub paremini,seega ei tööle samas vaadake Otti!Vähe aktiivne elu ja kõik saab tehtud ja areneb ka lihas jõudsalt.
  7. Elustiil.

    tean ikka ..mõtlesin et peaks äkki veel rohkem sööma
  8. Elustiil.

    seega koguaeg söömine=anabolism??
  9. Elustiil.

    veidi OT,aga võiks tekitada loetelu mis tekitavad katabolismi lihastes?
  10. Elustiil.

    krt tundub nii..parim areng oli kui tööd ei olnud ja ainult jõusaal.Krt
  11. veidike OT aga millal hakkas Ott treenima ja pikk tal staaz on?
  12. 95 aastat vanusevahe

    k*pi pärast muidugi ju siis potents on norm ja tahab noort liha,ime et päss niigi kaua ootas,oleks võind ju ka 13a võttas ja tegudele minna.Tahtis ka lapsi saada palju palju.Vääga julm!
  13. Terv! leidsin yhe mehe netis,vana kohta hea vorm.Mõtlesin et kas sellist vormi võimalik taotleda,või on ka keemiat võtnud sellise vormi tegemiseks? http://bodyspace.bodybuilding.com/oldsuperman/ .Vanust mehel 55 alustas treeninguga 48a ja jõudis ehitada sellise keha.
  14. kas sellist vormi on võimalik taotleda?

    aga kui noorelt alustada ntx 20ndates siis peaks ju naturaalina selliseks saama??
  15. kas sellist vormi on võimalik taotleda?

    et siis võimalik naturaalina??selles suhtes ntx mina(tavaline treenija)selles vanuses?
  16. Kuidas mõjub lihaskonnale?

    Terv! Mõtlesin tuua yhe oma sõbra toitumiskava siia,kuulda arvamusi ja siis talle edasi öelda.Tema arvab et nii on just õige.Isik 38a ja meessoost. hommik:kohv,saiake Lõuna väiksem praad+salat õhtu:limonaad,šhokolaadikommid(100g),1l piima See ei ole nali! Treenib 2x nädalas. Mees ise ytleb et panen toitumisele liiga palju rõhku ja ei ole nii palju treenida.Isik on suht suur ja tugev.Mõtlen seda et kuida on nii et mina näen vaeva kui hull treenigute,lisandite ja puhkuse ja toiduga.Tema teeb 100% teistmoodi ja sama kui mina vb suuremgi
  17. krdi nõme paks tobe laps sul seal imre
  18. extra lisandid.

    Terv! Kas sellistest ''ekstra'' lisanditest naq tribulus,zma,l-argine on mõju ka või eriti ei ole.Kas nad suurendavad testot ja kasvukat,või on raharaiskamine?
  19. eesti noored

    ongi,piisava viinaga teeb imesi,isgi kui koledaim naine maailmas
  20. eesti noored

    muidugi vahet pole ju:paks,peenike,lihastes,pikk või lyhike.Yks asi on sama
  21. õhtune valk

    tee jõusaalis aeroobset
  22. extra lisandid.

    kle kas zma aitas ka sydameproblade puhul?
  23. eesti noored

    selleks olen mina
×