Jump to content

j6ujunn

Kasutajad
  • Sisu loend

    389
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik j6ujunn postitused

  1. kysimus..

    treeningplaan siis selline: E:rind,selg+kõht T:õlg,biiceps,triiceps+kõht K:puhkus N:rind,selg+kõht R:õlg,biiceps,triiceps+kõht L:rind,selg+kõht P:õlg,biiceps,triiceps+kõht tean et kava on liiga yksluine..mida peaks muutma või vähendama..? ette tänades
  2. Kus trennis käid ja kus elad???

    elan tallinnas.käin seidell sportis.
  3. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    uued andmes 191cm/95kg/17..võtsin mõned kilod alla ja olen aasta vanem
  4. Millise eelsoojenduse teed sina treeninguks?

    mina teen yldiselt 30min jooksu rattal,siis nii umbes 15 soojendusharjutusi ja vahel ka venitusi..ja siis pumpama:d
  5. kysimus?

    tahaksin teada et kas neljast korrast nädalast piisab kui treeningkava selline: *esmaspääval rind ja selg +kõht *teisipääval triiceps,biiceps ja õlg+kõht kolmapääv puhkus *neljapääv rind ja selg +kõht *reede triiceps,biiceps ja õlg+kõht kasutan muide protein no.1..sellest peaks algajale ju piisama ette tänades:)
  6. olen kasutanud praegu mingeid soome toidulisandeid bodysoija ja mistersoija.tegelen muidu kergej6ustikuga(kuul,ketas).Nendes on sees kyll c-vitamiini,naatriumi,rauda,tsinki ja veel muid vitamiine.Aga on m6tet neid yldse kasutada,v6i peaks midagi muud kasutama hakkama. ette t2nades
  7. v2ike mure

    mul selline mure,et olin mingi 2 n2dalat palavikuga kodus ning erilist trenni ei saand sel ajavahemikul teha.kaalus olen alla v6tnud 3 kilo(praegu mingi 105) ja j6udu on umbes 2x v2hem ning 8ldine v2simus. on selle abiks mingeid paremat sorti keha t66v6imet taastavaid pulbreid,vitamiine vms? ette juba t2nades
  8. v2ike mure

    no selge,eks nii tulegi talitleda ja v2ga v6imalik ka et c-vitamiini puudus ka
  9. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    olen u.190cm pikk ja 105kg ning 16-aastane
×