Jump to content

kaupoko

Kasutajad
  • Sisu loend

    0
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kaupoko

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 23.05.1990

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. VÕIMLA

    Laupäeval toimus Soomes, Kuopios üritus Fight Night 13, millest ka mina ja Sten osa võtsime. Etteruttavalt võin öelda, et pidasime mõlemad ühe matši ning võitsime samuti mõlemad kindla otsusega. Nüüd aga asjast lähemalt: Minu vastaseks oli Edward Walls Soomest, kes on üsna kogenud võitleja. Matšid saime pisut üle nädala aja enne üritust, nii et ettevalmistus aeg konkreetseks ürituseks jäi üsna lühikeseks. Sellest polnud aga midagi, kuna suvel on päris korralikult trenni tehtud ja vorm on päris hea. Tuli oma plaanidesse lihtsalt väikesed muudatused teha: näiteks võistlusele eelneval laupäeval plaanisin tegelikult osaleda lukumaadluse võistlusel 3D Rull Tallinnas, aga selle asemel sai hoopis pisut trenni tehtud. Esmaspäeval veel viimane kerge trenn ja siis tuli võistlusteks välja puhata. Kaalu poole pealt minu jaoks asi seekord väga keeruliseks ei osutunud. Matš toimus kaalukategoorias -70,3 kg ja mina kaalusin nädal aega varem sellest umbes 2,5 kg rohkem. Kaalu langetamisel olid abiks šokolaadi Protein Block ja mango-apelsini Smoothie Mix. Ennastki pisut üllatades olin juba neljapäeval koolist koju jõudes kaalus ja edasi võis asja pisut kergemalt võtta. Reede hommikul sõitsime rongiga Tallinnasse ning sadamas saime kokku Hermani ja Taaviga Tallinna klubist 3D Treening, kes olid meile nurgameeskonnaks (ja tegid seda väga hästi!). Seejärel kõik koos laevale ning laevas tegime ka kontrollkaalumise mille käigus selgus, et võin rahulikult lõunat süüa . Soomes ootas ees veel pikk sõit Kuopiosse, kuhu jõudsime üsna hilja õhtul. Õnneks saime õhtul ka ametliku kaaluga kaaluda ning seda oma kaaluga võrrelda. Pärast kaalu kontrollimist pressis juba uneaeg peale ja läksimegi otse hotelli ja magama. Kaalumine toimus võistluspäeval kell 12 ning matši eeldatav aeg oli umbes kell 7 õhtul. Hommikul ärgates oli kaal selline, et sain veel päris korraliku hommikusöögi süüa. Kaalumisel sujus kõik ilusti ning ametlikuks kaaluks oli 70,0 kg. Pärast seda taastasin oma veevarusi ning seejärel sõin. Pärast kaalumist kasutasin paremaks taastumiseks ka HPR-i. Pärast sööki saime natuke aega veel pikutada ning seejärel liikusime võistluspaika, milleks oli Kuopio Halli. Seal uurisime lähemalt puuri ning seejärel vahetasime riided, sidusime käed, läbisime arstliku kontrolli ning asusime sooja tegema. Minu matš oli järjekorras viies ja kuna enne neljandat matši tehti veel üks pikem paus tuli natuke kauem oodata, kui arvasin ning sooja sees hoidmiseks tuli veel riietusruumis ennast liigutada. Lõpuks saabuti siiski ukse peale teatama, et nüüd on minu kord ning oligi aeg minna. Kui saali kõndides olin veel pisut närvis ja mõtlesin veel mänguplaani üle järele, siis õhtujuhi suust oma nime kuuldes tõmbas naeratuse näole ning olin valmis puuri minema. Kahjuks meie enda käest sisenemislaulude valiku kohta ei küsitud ning seega sattus sisenemiseks lugu, millest mul ei õnnestunud meloodiat leida, aga pole hullu . Teadsin, et minu vastane on tugev püstivõtleja, kuid matši käigus suutsin oma surve ja võitlusdistantsi vastasele peale suruda, mis tema löökide arsenali tunduvalt piiras ning mis oli ka minu treeneritega läbi arutatud mänguplaaniks. Pärast paari üritust õnnestus vastane ka maha saada ja seal teda kontrollida. Teise raundi lõpus sain vastase ka seljatagant kägistushaardesse, kuid kahjuks jäi aega väheks. Kolmandas raundis õnnestus vastasel mind ka üsna tugeva käelöögiga ninna tabada, kuid raund lõppes siiski jälle samamoodi minu kontrolli all. Tulemuseks kohtunike otsusega 3-0 võit mulle. Siinkohal tahaks tänada kõiki, kes sellesse võitu oma panuse on andnud!!! Seejärel riietusruumis kiirelt kindad käest ja Steni matši vaatama. Oma matšist räägib Sten ise lähemalt, mina suutsin selle matši ajal oma hääle tribüünil ära karjuda. Seejärel vaatasime ära ka profimatšid, ning suundusime järelpeole. Seal olime vist kokku umbes viis minutit ja siis juba kebabi sööma . Tagasiteed alustasime juba järgmise päeva hommikul enne kaheksat nii, et Tartusse jõudes olime juba üsna väsinud. Meie matše saab vaadata Minu matš alga umbes 1:17 peal ja Steni matš on kohe pärast seda. Mina, Sten ja Kaal. Pärast kaalumist. Eesti meeskond Kuopios. (mina, Herman Vesiaid, Taavi Vesiaid, Sten Saaremäe) Lisaks võistlustele on vahepeal kogunenud veel uudiseid. Eile käisime Tõllu ja Steniga Kiviõli I Keskkoolis noortele sportlikku vabavõitlust ja Brasiilia jiu-jitsut ning kõike sellega seonduvat tutvustamas. Oli väga tore päev ning saime anda ka näidistreeningu, millest osavõtjatele paistis asi väga meeldivat. Aitäh kutsumast ja loodetavasti said noored sellest sama hea emotsiooni, kui meie! Geograafia tunnis. 10. klass. Näidistrenn Kariniga tuhamäge avastamas. Ja lõpetuseks veel kõige tähtsam! Võimlas on alustanud uued baaskursused ning püstivõitluse baaskursus on küll juba täis aga maasvõitluses on veel ruumi ning kuni järgmise nädala alguseni on veel võimalik liituda!!
  2. VÕIMLA

    Suvel läheb aeg veel kiiremini, kui muidu ja eelmisest postitusest on möödas juba kuu aega. Pärnu suvelaagriga jäin väga rahule, koormus oli suur ja treeningpartnerid väga head. Kohal oli ka mitu väga head võitlejat Soomest, nende seas ka UFC veteran Anton Kuivanen. Kuna laagri treeningplaan oli hästi läbimõeldud ja üle päeva toimusid ka tasakaalustavad füsio treeningud, siis möödus laager enamuste osalejate (k.a. mina) jaoks vigastusteta. Laagris aitasid tiheda graafiku juures toitumisega välja laimi-valge šokolaadi Hera80, mango-apelsini Protein Smoothie Mix (VÄGA maitsev) ja Omega3 kapslid. Võimla poisid pärast trenni Pärnus Eesti MMA/BJJ suvelaagris (Alar Hutrov, mina, Sten Anslan ja Ranno Laur) Pärast laagrit puhkasin pisut ning alustasin siis kergete treeningutega ja liikusin siis jälle tavapärasele treeningrütmile. Hetkel on aga käimas juba järgmine laager, millest mina võtan osa osalise koormusega. Tegemist on siis Mellistes toimuva maadlusklubi Englas noortelaagriga, mida viib läbi Kristjan Press. Mina, Alar ja Sten oleme seal Ott Tõnissaarele treeningpartneriteks ning saame ka kõvasti enda maadlust lihvida. Laager kestab esimesest kuni üheksanda augustini ning mina võtan sellest osa nädalavahetustel täis ajaga ja nädala sees õhtuti. Nautige ilusaid ilmasid!!
  3. VÕIMLA

    Kuumad suveilmad on lõpuks kätte jõudnud ning kõik kellel vähegi võimalust on väljas seda nautimas. Minul vahepeal mingeid võistlusi toimunud ei ole ning olen saanud rahulikult trenni teha. Kuid kuna täna algab Eesti MMA/BJJ suvelaager, siis järgmise üheksa päeva jooksul asi ilmselt nii rahulikult ei kulge. Mina osalen laagris MMA koondise koosseisus ja see tähendab treeninguid 2 korda päevas + hommikujooksud/võimlemised, koos Eesti parimatega. Suvelaager toimub Pärnus ja ilmad paistavad Pärnus olemiseks päris sobivad . Suvelaagri kohta leiab rohkem infot siit:http://raskesport.ee/foorum/viewtopic.php?f=6&t=8059 https://www.facebook.com/events/1456660044588999/ ning koondise tegemiste kohta laagris siit: http://raskesport.ee/foorum/viewtopic.php?f=6&t=8189 Kirjutan kindlasti laagris toimuvast ka siia. Seniks kõigile päikeselisi päevi!
  4. VÕIMLA

    Hilinenud postitus ka minu poolt. Kirjutan samuti eelmisel nädalavahetusel toimunud brasiilia jiu-jitsu Eesti meistrivõistlustest. Võistlesin kehakaalus -76 kg ning sain mõnusasti hommikul kõhu täis süüa. Minu kaalus oli kokku 4 võistlejat, seega olin kohe poolfinaalis. Esimeseks vastaseks oli Mairon Lepik, kes tuli ka Eesti meistriks. Matši alguses istus Mairon maha ning mul tuli möödumisi otsima hakata. Möödumist lõpetada mul ei õnnestunudki ning suure osa matšist kaitsesin mina erinevaid alistusüritusi ning põgenesin ühest järgmisesse, siiski ei saanud ka vastane ühtegi punkti, kuid alistusüritustest saadud kahe eduga vastane võitis. Mina ja Maironi jalad. Pronksimatšis oli vastaseks Argo Võigemast, teda võitsin punktidega (vist 6-0). Suure osa matšist veetsin küljekontrollis aga alistust leida ei õnnestunud. Pärast teist matši sõin banaani ja jõin ühe Hera80 ja Intra segu, ning jäin absoluutkaalu matše ootama. Absoluutkaalu esimeses matšis (mis jäi mulle ka viimaseks sel võistlusel) oli vastaseks Sten Maaslieb, kelle kohe matši alguses maha viisin. Kui hakkasin mõtlema möödumisele oli Sten mulle juba märkamatult kägistuse peale saanud ning seda kaitsta üritades liikusin ma valele poole ning tegin asja veel hullemaks. Patsutus tuli üsna kiirelt ning pea hakkas kohe püsti tõustes ka päris kõvasti ringi käima nii, et tuli veel korraks maha istuda, nii et oli hea kägistus . Sellega oli võistlus minu jaoks läbi ja tulemuseks pronks oma kaalus. Võistluse tulemused siin: http://3dtreening.ee/2015/05/tulemused-eesti-meistrivoistlused-brasiilia-jiu-jitsus-2015/ Õhtul käisin Tondiraba jäähallis Xplosionit vaatamas, kus nägi samuti väga põnevaid lahinguid. Head kevade nautimist kõigile!!
  5. VÕIMLA

    Tervitused ka minu poolt! Kirjutan minagi samadest võistlustest. Võistluste korraldusliku poole pealt nõustun Steniga täielikult, suur aitäh korraldusmeeskonnale! Kuna mõni nädal enne võistlust jäin pisut haigeks, lõi see mu kaalu plaanid natuke sassi aga lõpuks sujus kaalu võtmine siiski ilusti. Laupäeva hommikul kaalusin alla 70 kg (võistluskaal on 70,3 kg) ja sain veel hommikuks puuvilja ja pisut kana süüa. Ametlikule kaalule astudes oli numbriks 70,05 ja pärast seda jõin ära Hera 80 ja Intra segu piimaga ning sõin paar banaani, lisaks sellele jõin ka mineraalvett. Pärast võitlust sõin ühe maasika-juustukoogi Luxus Bar batooni (leckageschmecka) ja jõin veel natuke Intrat veega. Kaalule astudes selgus, et olen 1,5 kg ülekaalus ja kuna järgmine hommik tuli enne finaali uuesti kaaluda olin juba päris mures. Siiski langes kaal ilma mingite lisanippideta juba õhtuks tagasi ja sain rahuliku südamega magama minna. Pühapäeva hommikuks olin juba kergem, kui laupäeva hommikul ja põhimõtteliselt kordus laupäeva hommikune menüü, mis oli juba ennast tõestanud . Ametlikuks kaaluks tuli pühapäeval 70,1, pärast seda sama menüü sisse ja käsi siduma ning sooja tegema! Natuke lähemalt ka matšidest: enne laupäevast poolfinaali matši muretsesin oma võhma pärast, kuna ilmselt kerge haiguse ja ületreenituse tõttu oli mul viimasel treeningnädalal võhm päris halb. Aga võistlustele eelneva 10 päeva jooksul võtsin aja maha ja tegin ainult esmaspäeval ühe kerge trenni ning matšis olin kõik kolm raundi energiat täis. Vastaseks oli Reino Saia, kes on väga plahvatuslik võitleja Tallinna klubist 3D treening. Õnneks suutsin talle oma mängu peale suruda ja võitsin kohtunike ühehäälse otsusega pärast 3 raundi. Matši saate vaadata : Pühapäevane finaalmatš kujunes minu jaoks tunduvalt raskemaks. Vastane oli kogenud võitleja samast Tallinna klubist: Herman Vesiaid. Teadsin, et tegemist on väga tehnilise ja hea võitlejaga, eriti just püsti. Esimene raund oli väga raske, kuna suur osa raundist oli püstimaadlus, mis on füüsiliselt väga raske. Teiseses ja kolmandas raundis sain natuke paremini oma plaani tööle aga sain siiski ka mõned head vopsud Hermanilt sisse. Kokkuvõttes oli kõva lahing ja tulemuseks minu võit kohtunike ühehäälse otsusega. Finaali video on siin: Tahaksin väga tänada kõiki oma klubikaaslasi ja poolehoidjaid ning eriti treenereid ja nurgameeskonda!!
  6. VÕIMLA

    Nädalavahetus ja ühtlasi ka esimesed Eesti meistrivõistlused sportlikus vabavõitluses on juba üsna lähedal. Ettevalmistustega sain ühele poole juba eelmisel nädalal ja sellel nädalal oli veel ainult üks kerge treening. Kaaluga olen praegu ilusasti graafikus ja nüüd jääb üle vaid võistlust oodata. Minu kaalukategoorias on kokku kolm osalejat, seega kaks neist peavad omavahel laupäeval poolfinaali ja üks pääseb otse finaali. Olgu loos milline tahes, mina olen igatahes valmis! Ettevalmistustel on abiks olnud väga maitsev laimi-valge šokolaadi Hera 80 ja mustsõstra Intra. Lisaks olen nii ettevalmistuse, kui ka kaaluvõtmise ajal kasutanud Omega3e. Lisan veel teiste inimeste isuäratavatele toidupiltidele vahelduseks pildi enda selle nädala tavapärasest hommikusöögist (mis ilmselt enamike jaoks väga isuäratav ei ole ). roheline tee+rõõskkoor+natuke mett Nädalavahetusel siis Sisekaitseakadeemiasse või delfi vahendusel Võimlale kaasa elama!!
  7. VÕIMLA

    Tervitused kõigile foorumi lugejatele! Mina olen Kaupo Kokamägi ning alates selle aasta jaanuarist olen samuti VÕIMLA Team FASTi liige. VÕIMLAsse jõudsin 2013 aasta sügisel, kui tulin Tartusse õppima. Kahevõitlusaladest olen varem tegelenud judoga ning pisut ka tae kwon do’ga. Tartus hakkasin tõsisemalt treenima ja ka võistlema ning olen alates VÕIMLAga liitumisest võistelnud vabavõitluses, lukumaadluses, BJJ-s, vabamaadluses, kreeka-rooma maadluses ja judos. Parimateks tulemusteks on 2014 aasta EMV pronks vabamaadluses ja hõbe lukumaadluses. Minu vabavõitluse amatöörkontol on 3 võitu, 1 kaotus ja 1 viik. Viimaseks võistluseks oli minu jaoks Eesti Meistrivõistlused Maadluses, milles osalesin nii vaba-, kui ka kreeka-rooma maadluses. Sain teha kokku kolm matši, mis paraku lõppesid kõik minu jaoks kaotusega, aga üritus ise oli väga võimas ja seal osalemine huvitav kogemus. Vastased olid väga tugevad ning esimesed kaks matši lõppesid üsna kiirelt, õnneks pääsesin vabamaadluses ka lohutusringi, kus sain ennast ka lõpuks käima ja sain ka ühe täispikka matši pidada, paraku kaotasin siiski punktidega. Järgmiseks võistluseks on minu jaoks Eesti Meistrivõistlused Vabavõitluses, mis toimub 11.-12. aprill Tallinnas, Sisekaitseakadeemias. (https://www.facebook.com/events/1412442072384438/). Ettevalmistused on täies hoos ning nädalavahetusel toimus Tartus Eesti ühe parima taipoksija Edvin Erik Kibuse seminar, kus sain palju uusi häid ideid, mida püüan kindlasti oma mängu sobitada. Kui kellelgi avaneb võimalus mõnest Edvini seminarist osa võtta, siis soovitan kindlasti seda teha, olen osalenud kahel Edvini seminaril ja alati on trennid olnud hästi läbimõeldud ja loogiliselt üles ehitatud. Kõigile Tartlastele veel teadmiseks, et täna ja homme alustavad Võimlas korraga kaks lähivõitluse (ehk püstimaadluse) baaskursust, nii et igaüks peaks endale sobivad ajad leidma. Soovitan soojalt, mina läbisin baaskursuse 2013 aasta sügisel ja see on mulle igal alal, millel võistelnud olen kasuks tulnud! Lisainfot leiab Võimla Facebooki lehelt. Ilusat nädalat kõigile!!
×