Jump to content

pacman

Kasutajad
  • Content count

467
  • Last visited

Posts posted by pacman

1. 1. Vanus? 20 M

2. Milline eluviis? istuv-füüsiline...päeval kool, õhtul trenn

3. Pikalt tavaliselt magad? 6-8 tundi

4. Oled selle tundide arvuga rahul? Ei

5. Kaua sooviksid magada? ca. 9 h

6. Ümbritsev kodukeskkond? linnaline

7. Kui, siis mis tegurid sind enim magamajäämisel häirivad? helid, liigne mõtlemine, tegemata teod/tööd

8. Millised on meeldivaimad magamistingimused? värske voodipesu, jahe õhk ning pimedus

9. Mis on takistanud sind uinumast kõige tihedamini? liigne mõtlemine, pinged ja unepuudus

10. Milline oled unisena? loid ja unine

11. Milles töövõime langust unisena täheldad? keskendumine ja füüsilise vastupidavuse kahanemine

12. Millest otsid unepuuduse puhul abi? mediteerimisest

2. Ja kes palus aafriklastel eesti keelt reformima tulla?

Selles mõttes on sul õigus, et neeger ei ole eesti keeles halvustav sõna. Aga proovi sa seda neile endile seletada. Kord välismaal peale sõna neeger ütlemist saatsid mind väga vihased pilgud. Kõla on lihtsalt selline.

3. Ma ei tea, igatähes otsingust avades neid filmitreileri teemasi tuleb mul selline veateade:

Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

The error returned was:

Sorry, the link that brought you to this page seems to be out of date or broken.

Ma vaatasin, et väidetav venelaste kõne vb ehmatas ära. Aga väga hea siis kui ikkagi varsti filmi näha saab:)

4. Või TÜSK-i jõusaal Staadioni tänaval, seal on ühekorra pääse 25-30 kr ja 10x kaart 250. :)

Njah, minul viskas seal juba kuu ajase käimise peale üle. Küll ei saa jalgpallurite pärast trenni, küll ei saa korvpallurite pärast. Informatsioon igasuguste saalipiirangute kohta oli väga puudulik, aga muidu suht rahuldav ja avar saal.