Jump to content

pacman

Kasutajad
 • Content count

  467
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by pacman


 1. Lisaks veel, et ära kindlasti ainult diagnoosiga "tinnistus" lepi. Nõua täiendavaid uuringuid, sul on vaja välja selgitada, millest tinnistus põhjustatud on, siis on lootust ka raviks.

  Ära aega raiska, tinnistusega võib kaasneda ka kuulmislangus, pool aastat on juba piisavalt pikk aeg, et midagi tõsisemalt ette võtta, aeg on siin sinule kahjulikuks faktoriks!


 2. Kas lisaks tinnistusele kaasnevad ka tasakaaluhäired? On vahel selline tunne, nagu purjus oleks? Tinnistus on ilmselt vähesest sisekõrva tasakaaluelundi vähesest verevarustusest tingitud.

  Kui tinnistus on ainuke sümpton, siis on sul põhjust isegi rõõmustada, et tegu ei ole Meniere haigusega/tõvega.

  Lisan sulle viited, et saaksid end asjaga kurssi viia (kui veel viinud ei ole).

  Tinnistus: http://www.inimene.ee/index.php?disease=k&sisu=disease&did=477

  Meniere tõbi: http://www.inimene.ee/?disease=m&sisu=disease&did=174


 3. Pühapäeva pärastlõunal kroonitud meeste kulturismi kus Eestin (ja-Fast-tehnoloogia) uhkus Ott kivihunnik võistles alla ysikympissä. Ott on kindlasti üks kogu Euroopa rutinoituneimmista konkurentidest. Kui sa ei teaks et Ott Rass ise nädalavahetusel te seda päällepäin usuks. Ukko aidata teisi, teeb aruande fitness.ee-le ja höpöttelee neid neid sadu tuttujensa koos. Siis äkki härra on juba laval ja poseerib nagu kuri vaim! Ottin kaunist karjääri merkattiin seekord EM-hõbedat! Õnnitlused our friend!

  Google translate on ikka .... küll:D (omadussõna võib igaüks ise välja mõelda)


 4. No krt küll mõtlesin ,et alles süüdistati bonsuna.ee-d dopingupropageerimisiset ja ähvardati treeneritel litsents ära võtta kes seal tegutsevad, nüüd siis tahab A. Tokko seda kaubamärki endale, võtaks äkki kõikidel fitness.ee tegijatel ka litsensid ära? Krdi kahepalgeline käitumine ikka, ainult vee tõmbate endale peale sellega ja mida rohkem pasandate seda rohkem saab bonsuna foorum reklaami.


 5. Hääletan Alessandro, kuigi mind ei päästa enam miski, edaspidi tuleks teil ilmselt kahtlustada kõige agaramaid minu vastu hääletajaid ja ässitajaid, sest nad teadsid ise ka, et ma pole maffiast ja saavad nii ühest külaliikmest lahti.. aless tundub kuidagi kahtlane lihtsalt.

  Minu hääl läheb siis Alessandro vastu


 6. Külamehed ma räägin teile, et vale mehe tõmbate maha, mõelge loogiliselt, kui ma oleks maffiooso tõsiselt olnud oleks ma nii loll, et tuleks siia küsima mis on maffiooso roll?

  Rebase esimeses postis see kindlalt näha ju. Lihtsalt mängisin endale vingerpussi, arvasin, et arvatakse kes on maffioosod mitte, et hääletus otsustab kes tapetakse, tahtsin valedele jälgedele juhatada, a eks need eksperdid kes mind kindlalt maffioosoks nimetavad saavad varsti teada siis..

  Edit: see esimene postituse muutmine oli veel topeltsamm, et ikka kõik kindlasti arvaks, et ma maffiooso, põhimõttest sain aru alles hiljem.


 7. Käinud seal juba 4-5 korda, väga hea saal minu arust. Eriti meeldib ventilatsioon, mõnus jahe õhk. Rahvast käib hetkel vähe, seegi pluss. Eelmine laupäev kui trenni läksin päeval 5 ajal siis klienditeenindaja ütles, et ma teine inimene alles täna. Ja 90 minuti teemast sai ka vesteldud, klienditeenindaja ütles, et kui üle läheb pole midagi, juurde maksma ei pea. Hinna ja kvaliteedi suhet arvestades kindlasti parim saal kus käinud olen.


 8. Ok, sõnavabadus on tore asi küll, kasutan ka nüüd seda privileegi ja avaldan enda arvamuse, FrodoB sa meenutad mulle oma käitumise ja järelandmatusega seda samust asja. Kritiseerid inimest väikese eputamise eest ja sõimad Bolti pärdikuks, aga samas ise käitud julmalt üleolevalt...olles mida saavutanud? Me isegi ei tea kes sa oled ja sa ei tea kes me oleme..ning sa võtad õiguse olla nii üleolev? Kuid samas Bolt on juba elav legend, ning võib väikeseid emotsioone endale lubada, ongi huvitavam.

  Rääkides spordist, siis 200 m finaal ilmselt nii põnev ei tule. Gay-d ei ole ole ja uut maailmarekordit ilmselt ka ei tule, kuna Bolt jooksis Pekingis 200 m ikka täiega lõpuni ja siiski paranes rekord suhteliselt vähe. Ning Bolt on ise tunnistanud, et ta ei ole nii heas vormis kui oli olümpial.


 9. Nõustun Frodoga. Mõttetu on mängida mingit tõusikut (BOLT) . Oled parim siis ole,mitte ära tõmble. Eriti veel kui mees võib olla kõndiv keemialabor mis igahetk plahvatamas. Ja kui välja tuleb et steroidid siis pole siin mingist inimvõimete piirist juttu,parimal juhul keemia võimete piirist. Mainin ka ära et mind ei kõiguta see kui keegi tuleb mind steroidide liigses mahategemises süüdistama vms. Igal inimesel oma arvamus mida ta kaitseb ja ongi kõik.

  Naer, mis sa mõtled, et teised poisid on seal puhtad? Et Bolt ainuke patustaja? Kindlasti nad enamus seal end vahel turgutavad , aga kiireim on siiski kiireim.

×