Jump to content

pacman

Kasutajad
  • Content count

467
  • Last visited

Everything posted by pacman

1. Mida teha?

Endal sama lugu,siis kui ilmad lubavad käin jooksmas:D Aga muidu--Lebo:D
  2. ABI:)

Nagu ma aru sain pealehelt su kommentaare lugedes tahad sa treeneriks saada?Või oledki juba? Toitumisest ei tea küll sa vist midagi erilist?
  3. Silk soymilk

Kuna piim sisaldab laktoosi ja mõnel inimesel puudub organismis laktoosi lagundab ensüüm,siis läheb see käärima ja põhjustab tõesti siis erinevaid häireid organismis,mis tuleneb sellest,et laktoos pole ära laguntatud ja see on läinud organismis käärima. Kuid laktoosi lagundav ensüüm puudub vähestel inimestel,kel peale piima joomist kõik ok ok sellel küll pole mõtet hakata piima joomist piirama. Kes piima ei saa juua,see võib juua vabalt keefiiri,kus on juba laktoos ära käärinud!
  4. Palju keegi kukla tagant surub???

Ega jah endalegi pole kunagi see harjutus meeldinud,retsib õlgu ikka päris korralikult,aga muidugi kõik sõltub õigest raskusest,kui üle ei pinguta pole hullu,ja kahjuks pole ka spetz aparaate jõusaalis,millega seda asendada.
  5. Eesti mees.

Kahjuks küll see sinu antud link ei tööta,kuid tahtsin õelda,et M.Kalmus oli ka eile kanal kahes nädala persoon reporteris:D Kuulsus tuleb:))
  6. Pilt !

Ei tea,küll kui vana sa oled, aga niipalju kui mina tean,peaks kevadel noorte klassi päris korralikult palju juurde võistlejaid tulema.Enda tutvusringkonnastki kaks uut,aga noh eks kevadel näep.
  7. kava ja muu

no ma ei ole ilma selleta treeninud, seepärast täpselt öelda ei oska. samal ajal minuga hakkas veel teine tyyp, kes oli must suht kapim j6usaalis käima. Temast olen biitsaga näiteks mööda läinud Toitulisanditest on ka palju tähtsamad asjad-geenid.
  8. kiiresti mis mitte

Pähklid sisalvadad häid rasvu ja samuti on need head rasvad asendamatud rasvad. Pähkli rasv on samuti küllastumata rasv,mistõttu ei tohiks pähkleid küll eirata!
  9. Et siis kasutaks võimalust ja küsiks,et mis on Marekul järgmine võistlus,ja kui tihedalt kavatsed üldse aastas võistlema hakata ?
  10. kysimus kava kohta!!

Loe üks kord veel(hoolikalt) esimene postitus läbi!
  11. Jah ja kauaootatud Ott vs Marek jääb ära!
  12. Treeningkava

Täpselt sama jaotus endal
  13. Selg ei saa kurnatud

Ei ole ju selg kumeruses väljapoole. selja hoiad ikka nõgusa koguaeg nagu jõutõmbes muiste. Hmm ime paenduvusega vennad ikka siin,siiski siiski mina teen parem nii nagu ikka jõutõmme käib,mitte ei hakka sirgete jalgadega mõllama.
  14. rinnalihased ei kasva

Kui tahad rohkem suruda,siis võiks julgelt soovitada amazonis tööriistade all olevat surumiskava!
  15. Selg ei saa kurnatud

Kui sa mõtled niimoodi,et jalad koguaeg sirged ja ainult seljaga tõstad,siis seda küll ei soovitaks,sest oioi milline pinge on siis seljale,kui teha ju sirgete jalgadega siis tahest tahtmata on selg ka kumeruses väljapoole ju?? Niimoodi on päris lihtne selg ära tõmmata!!!!
  16. küsimus Vend Vähile

Jah tõesti jätke rasvad oma toidukordadest täiesti välja Rasvad on väga tähtsad toitained, samuti ka varutoitained. Küll soovitaks jälgida milliseid rasvu süüakse,on olemas asendamatud rasvhapped,mida sõõmata ei toimi mõned elutähtsad protsessid.(samuti kaitsevad rasvad siseorganeid) kui jätate rasvad täiesti menüüst välja,ei ilmne tavaliselt alguses küll mingeid kõrvalnähtusi,kuid need võivad ilmneda pikema aja jooksul. Asendamatuid rasvu saab eelkõige: 1)kaladest 2)taimeõlidest
  17. MEGA:D:D Õnnne:))))))
  18. Ott vs. Kalmus

Kevadel raudselt vaatama Megavastaseis ikka tuleb.. Ma ei tea,ei oska eriti hinnata nii nagu need kohtunikud võistlustel Aga Kalmus uutel piltidel on küll megavõimas
  19. Maitse on minu jaoks ülihea,aga hind teeb selle kibedaks
  20. Trenn Peale Puhkust

Ütleme nii,et nädalane puhkus on ju PUHKUS ja peale puhkust jõuad sa just minu arust rohkem teha. Vähemalt minu puhul on nii küll, et kui teen nädalase puhkepausi siis mingit jõukadu ma küll ei märka.
  21. 37 EMV

Eks siis jääme ootama pilte ja täpset protokolli
  22. Schwarzenegger now

Jätke Arnold rahule Kammoon mees on juba ju üle 60 ka!!!!
  23. Peenisega 113 kg.

Irw ei imesta kui varsti siin teema: Palju keegi peenisega tõsta suudab?
  24. Rinna ülaosa

Vägahea video oli,tahaks samasuguseid videoid teiste lihasgruppide kohta näha ka