Jump to content

elmar48

Kasutajad
  • Sisu loend

    16
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

elmar48

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 07.10.1948

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Mart Seim raw 400 kg kükk!

    Mõni pilt tõsteveteranide kokkusaamiselt Mustametsal 18. juulil.
  2. Mart Seim raw 400 kg kükk!

    Nii Mardi kui ka Leho videotes on taga julgestamas Mardi isa Alar Seim, minu hea tuttav, kellega 70-ndatel ja 80-ndatel koos võistlesin. Lisan mõned pildid Alarist aastatest 1978 ja 1979. Eesti meistrivõistlused 1978 juuni 1979 1.dets. 1979 15.dets. Muide, plaanis on,et Mart võistleb peale Riot ka jõutõstmises.
  3. Mart Seim raw 400 kg kükk!

    See teema mind liigutab. Olin 14- aastane, kui sõbrad mind suvel õues toimunud tõstmise võistlusel kaalule lükkasid. Kaalusin 41 kg ja võitsingi oma kaalus. Kolmevõistluse summa oli 212,5 kg. Sügisel kutsus treener Kalev Pensa mind treeningutele. Muidugi läksin ja spordi juurde jäingi. Kui tõstmisega lõpetasin, siis jäigi minu parimaks tulemuseks tõukamises just see 112,5 kg. Rebimise tulemuseks jäi 80 kg. Kaaluklass -60 kg. Treeningutel kükkisin max 150 kg kangiga, häbi oli ütelda, et nii vähe tõukasin. Olime kuulnud ka midagi jõutõstmisest ja esimesel proovimisel trennis sain jõutõmbes maast lahti 170 kg. Esimene jõutõstevõistlus alles 30- aastaselt ja vaikselt vaheaegadega siiamaani. Praegu, kui peale kükki 50 kg-st kangi maha tõstan, tundub see raskus rinnal ikka väga raske. Just siis mõtlengi, et kuidas ma seda raskust praegu rebiksin. Ei ole kiusatust proovidagi.
×