Jump to content

uxmxsfxel

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

uxmxsfxel

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 08.10.1992

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Tere! Ütleks nii, et olen algaja jõusaalis käija, regulaarselt olen käinud, ütleme et 2 kuud (varajane kogemus kokku ca 1 aasta). Kuna tööpäevad kestavad 9-17-ni, siis otsustasin, et oleks tore hommikul jõutrenn ära teha ja rahulikult tööle minna, et õhtul rohkem vaba aega jätta. Hakkasin käima nii, et ärkan umbes 6:30, söön, ja 7:30 olen juba saalis soojendust tegemas. Üritan tunni ajaga 3-4 harjutust 3-4 seeria kaupa ära teha ja tööle lipata. Probleem aga selles, et ütleme pärast esimest harjutust hakkab kergelt iiveldama, mis teeb trennitegemise suhteliselt raskeks. Silmist pimedaks ei võta, pea ringi ei käi, lihtsalt halb on olla. Mõtlesin, et asi võib olla toitumises, sõin enne täisterakaeraputru, ei sobinud. kohupiim võtab kõhus vurisema, miski mis on loomult kiire süsivesik tõstab aga hommikul glükoositaseme lakke, mis ei pruugi olla hea. Hakkasin enne trenni lihtsalt piima-valgujooki jooma ja 50-50 on kõik korras (rinnapäeval on enam vähem ok, jalatrenni ajal on koormus veidi suurem ja võtab niikuinii südame pahaks). Kui nädalavahetustel päeval trenni tulen, siis võib seisund olla sarnane, aga siiski veidi parem, kuna saan teha pikemaid puhkepause ja ei pea muretsema, kas ma õigeks ajaks tööle jõuan. Kas keegi oskaks soovitada optimaalset hommikusööki enne hommikust jõutrenni, või peaks ma hoopis lihtsalt sellepärast, et varem hommikusööki süüa, varem ärkama ? Või koormust vähemaks võtma ? P.S. Märtsi alguses ootab ees koormustest, vaadatakse südame töö üle, probleem võib põhimõtteliselt ka selles olla.
×