Jump to content

nummmi

Kasutajad
 • Content count

  87
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About nummmi

 • Rank
  Värske olija
 • Birthday 10/10/1990

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Intermittent fasting

  Täiesti metsas... sa pole kohe üldse aru saanud mida öelnud olen... Kas ma olen kunagi öelnud et olen ainuke? Ei. Vormi koha pealt just kirjutasin... Miks ma peaksin oma elu ja aega raiskama mingite võistluste jaoks? Mind ei huvita selline mõttetu jama... Võrrelda inimeste vorme... Haige... Olen kes olen ja olen milline olen ja annan endast parima eelkõige enda jaoks, sest elan enda elu. See teema siin muidu algselt oli ju "intermittent fasting"... Et kui te tahate et ma teie absurdseid kommentaare laiali lammutaks, siis tehke selle jaoks eraldi teema. Sest nii kaua kuni ma otsustan siin olla, nii kaua annan mina soovitusi ja nõuandeid mida ma tean et on tõesed. Ja mind ei huvita et teil on nii ränk ajupesu ja eelarvamused töös et te ei ole võimelised aru saama mida olen öelnud ja miks seda öelnud olen. Tahate oma enda tekitatud jama jätkata? Siis tehke eraldi teema. Ja piirduge oma absurdsustega sellesse uude teemasse. Ja jätke ülejäänud foorum rahule. Äkki aitab juba?
 2. Intermittent fasting

  Kui siis võibolla mõne kuu pärast. Peab arvestama sellega et 16-17 kuud tagasi oli mul südamega päris ränk jama ("moodsa meditsiini" järgi ravimatu, ja siuke millele antakse 5 aastat elada; "dilated cardiomyopathy", mingi siuke). Aga "moods meditsiini" rada ma muidugi ei läinud, sest ma teadisn et sealt abi ei saa üldse. Ehk hakkasin -->>ISE<<-- uurima. Mis tähendas umbes 8 kuud mitte mingit trenni, lihtsalt toitumine kontrolli all, ja terveneda. Lihas, jõud, jne mis mul oli, enamusest kadus. Ja alates sellest vähehaaval, rahulikult, väga ettevaatlikult alustasin uuesti, aga tunduvalt õigemini kui varem. Umbes 3 kuud veel, siis peaks päris hea tulemus väga selgelt näha olema. Näiteks üks pilt umbes 3 kuu pärast üles ja siinsete trollide mölaauk laks kinni.
 3. Intermittent fasting

  Ah sa mõtled et minul on see? Eksid 100%. Mul ei ole seda. Aga vaadates sinu kommentaare, siis sinul küll on mingi väga ränk vaimne viga. Mis sa mõtled sinu käitumine on normaalne? Ei ole... ilmselge et ei ole. Nagu olen juba öelnud, ütlen uuesti: Lõpeta see ebardlik käitumine ära. Või siis ära lõpeta... Ütleks et ise tead, aga sa ju ei tea ise... Täpselt nii nagu sa ei oska iseseisvalt mõelda... Igavaks läheb... kas te midagi konstruktiivset või informeerivat ei oska anda? Või, nagu ka olen korduvalt öelnud, seletage lahti ja põhjendage ennast ära. Siin võiks ju tegelikult toimuda täiskasvanulik suhtlus... Või mis? Kui tahate täiskasvanulikku suhtlust, siis teie - minu ründajad - peate seda võimaldama. Ehk hakake käituma.
 4. Intermittent fasting

  Ma ei tea miks sa selle peaksid siia veel lisaks sisse tooma (teema kõrvalist juba niigi palju). Aga kui sa reaalselt ka järele uuriksid, siis saaksid teada et on ikka küll ravitav. Mõned juhud võivad olla rängemad, kus täiesti terveks võibolla ei saa, aga paranemisjärk peaks olema, oletan, vähemalt 80%
 5. Intermittent fasting

  Mõtled seda kuidas sa ei ole kordagi ennast lahti seletanud ega ära põhjendanud, ja kuidas sa ainult süüdistad, solvad, ja sõimad? Ja kuidas sa pole kordagi mitte midagi informatiivset ega kasulikku andnud? Ja suht alguses ma ütlesin selgelt välja et mind ei huvita "paleo" mitte miski, vaid huvitab see mis ehtsalt ka töötab. Arvestades sinu kommentaare, siis mis iganes sina teed... no see ei tööta kohe üldse, kuna oled ju peast täiesti haige, nagu oled järjepidevalt demonstreerinud.
 6. Intermittent fasting

  Ma olengi neutraalse suhtumisega. Aga kui mind rünnatakse, siis ma lammutan ründekommentaarid laiali. Mina ei ole siia negatiivsust sisse toonud, see oli siin juba olemas. Ja positiivsus? Miks peaks kellegil selle vastu midagi olema? Kui neile ei meeldi midagi (eriti veel kuna neil endil ei ole õigus), siis on see koht kust nad saaksid õppida enda kohta (ise teavad või ei tea kas seda teevad või mitte). Sest neile ei meeldi... neil on probleem. Mul on küll huvitav... praegu veel.
 7. Intermittent fasting

  Hämmastav kuidas sa jonnakalt ei ole suuteline õppima oma enda vigadest...
 8. Intermittent fasting

  Aitäh naeru eest! Hea tuju veel paremaks! Aga tõsiselt, proovi omale vaimset abi kuskilt leida, sest sul on rängad vaimsed probleemid. See mis sa kirjutasid on täiesti ebaoluline. Sest sellega sa ei muuda fakti et kui toitumine on korras, siis sittumine käib 1-2 korda päevas, vastavalt umbes 12/24 tunni tagant, aga mitte iga paari tunni tagant... Otsi abi, kuskilt. Senikaua soovitan sul selle ebardliku käitumise lõpetada.
 9. Intermittent fasting

  Kui mina midagi teada tahan saada, siis esimene asi mida ma teen on uurin ise järele, mitte ei küsi kellegi käest et ta mulle kõik materjali otse sülle loobiks. Et aga palun, uuri ise järele. Ma ei ole "google" ega mis iganes muu otsingumootor. Õige dieediga saab ravitud vähemalt 95% praegustest haigustest ja terviseprobleemidest. Sa teaksid seda, kui oleksid ise järele uurinud, ja kui sul oleks endal kogemus. Et uuri järele, omanda need vajalikud definitsioonid mis näitavad et see tõesti nii on... sest see tõesti on nii.
 10. Intermittent fasting

  Ühtne tõde/üldine tõde, mille saab enda vajadustega kooskõlla panna. Aga selleks on siiski vaja ka enese kogemust ja vajalikke arusaamu. Samamoodi kui proovida aru saada mingist keelest mida ise ei tunne ega räägi üldse. Näed et on sõnad, näed et räägitakse, aga sinu jaoks mõistus ei dekodeeri arusaadavaks mitte midagi, sest puuduvad definitsioonid ja teadmised mis selle jaoks vajalikud on. Kui proovida elada mingisuguse tõe järgi, aga kui endal puuduvad vajalikud arusaamad ja kogemused mis on vaja selle tõe lahti kodeerimiseks et see töötama hakkaks õigesti, siis see ei hakkagi töötama nii nagu peaks nii kaua kuni neid arusaamu ja kogemusi ei ole... Ja paljud arusaamad ja kogemused vajavad eelnevaid arusaamu ja kogemusi. On alguspunkt ja on lõpp-punkt, aga vahepeal on ka kõvasti punkte. Algusest lõppu ei saa kui ei ole käinud läbi vahepealseid. Ja eesmärk ongi see lõpp-punkt. Otse algusest otse lõppu ei saa, kui ei ole vajalikke "arusaamu/definitsioone". Et saada lõppu, selleks peabki algusest alustama, sest kogemusi, mis mitmel juhul on ka vajalikud arusaamiseks, kindlalt muud moodi ei saa. Kui neid arusaamu ja kogemusi ei ole, siis tegelikult ei tea millega tegu on ja tegelikult ei tea mida praktiseerida üritab (näiteks veganid ja siuksed... kui nad ehtsalt ka prooviksid omandada kogemusi ja arusaamu/definitsioone selle kohta, siis nad jätaks selle veganluse hetke pealt katki ja mitte kunagi ei kordaks seda viga). Ise ka, kui ajasin omal toitumist korda (ja ka muud). Tundus väga lihtne, et nagu lihtsalt hakata tegema nii nagu kirjas... Aga ei käi niimoodi, nagu kogemus on näidanud. Peab ise piisavalt läbi kogema enne kui jõuab kohale, täiesti algusest peab alustama ja vähehaaval liikuma kuni jõuab kohale. Ma ei ole veel kohale jõudnud, mis sest et teooria on vägagi selge. Kui puuduvad "definitsioonid" mis saaksid praktikas realiseerida teooria, siis seda tõde praktiseerida ei saa. Ja ei olegi kerge, ei tohigi kerge olla. Kui on kerge, siis ei õpi. Aga huvitav on küll, ja kuidas veel... Täpselt samamodi nagu trenniga - kui on kerge, siis kasvamist väga ei toimu. Sama printsiip.
 11. Intermittent fasting

  Seleta lahti millest sa järeldad et ma olen närviline. Tahaks teada millest sa seda järeldasid (sest ma ei ole närviline). Sa annad mulle vastu arvamusi mis on väga valed, mis ei vasta reaalsusele. Ja siis soovitad minul minna psühhiaatri juurde?? "Rohtudega"... kui sa vaid teaksid üldse midagi tervisest ja mis tervise probleeme tegelikult tekivad, siis rohtusid ei soovitaks sa mitte kellelegi. Miks sa räägid tervisest ja toitumisest kui sa ise ei tea sellest kõigest sama hästi kui mitte midagi tõest? Kui vaadata üle mida kõik sina (ja teised sinusugused) siin on mulle vastu kirjutanud, siis on väga ilmselge kellel tervenemist vaja on...
 12. Intermittent fasting

  Mina olengi rahulik... Miks sa peaksid üldse midagi sellist ütlema? Miks sa üldse siin midagi ütlema peaksid kui oled juba öelnud "head aega"? Kuna ilmselgelt see "head aega" sa ei mõelnud tõsiselt (ehk valetasid), siis kuidas oleks mu küsimustele vastamisega, selle asemel et anda mõttetuid ja valesid täis kommentaare? Näita mida sa siis tegelikult tead. Või selles ongi probleem et sa ei tea mitte midagi, ja seega ei saagi mu küsimustele vastata?
 13. Intermittent fasting

  Mis sa mõtled et iseseisvalt õppida ei ole võimalik? Et peab ikka keegi teine ees mulisema ja siis tema juttu ise edasi korrutama hakkama. Ja ka mõtlema ainult nende reeglite järgi mida see ees olev tüüp on korrutanud? Kuidas oleks kui hakkakisd ükskord iseseisvalt mõtlema, mitte sulle ajupestud reeglite järgi? Uuri ise järele, mitte ära lihtsalt jää uskuma mida keegi, ükskõik kes, ka nn "teadlased", sulle räägivad. Uuri ise järele, mõtle ise järele, iseseisvalt. Kas ei ole võimeline aru saama et miks? Kui ise õppida, ise uurida, siis ei ole ees mitte kedagi kes dikteeriks mida õppida, kuidas õppida, ja kuidas nendel teemadel mõelda. Ehk kui teed ainult ise, siis sa ei ole mitte millegi ega kellegi poolt mõjutatud, seega sa mõtled ja tuled järeldustele mis on originaalsed sinule, mitte kellegile teisele. Kui sa võtad aluseks teiste arvamused ja teiste välja mõeldud reeglid ja lihtsalt pimedalt järgid neid (nagu sa ilmselgelt teed), siis järeldused millele sa tuled ei ole sinu järeldused. Ja kui need ei ole sinu järeldused, siis millest sa üldse järeldad et need tõesed on? Ka nende teiste arvamuste ja reeglite põhjal? Proovi ratsionaalne ja ehtsalt iseseisev mõtlemine üles leida...
 14. Intermittent fasting

  Täpselt nii... Kui on aeg ehtsalt ka näidata mida sa tegelikult tead, siis aeg lahkuda? Hästi tehtud...
 15. Intermittent fasting

  Mina ise. Erinevalt sinust ma olen ka võimeline ennast ise kontrollima. Sest no tõesti... vaata oma enda kommentaare... Ainult süüdistad, sõimad, vaidled, aga ei anna mitte midagi konstruktiivset ega informeerivat. Ehk sinul on kupli all midagi väga valesti... Sa ei oska ega pole võimeline ennast lahtigi seletama...
×