Jump to content

WannaBeMassGainer

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

WannaBeMassGainer

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 01.11.1997

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Interests
    Algaja
  1. Väljakutse programm

    Tere, Plaanin oma füüsilise tervise korralikult luubi alla võtta. Tunnen et pean midagi füüsilist tegema, aga ei tea kuidas teha, ja mida teha. Samas olen valmis investeerima piisavalt raha, et saada soovitud tulemusi ja olla motiveeritud. Seega leidsin Reval spordi kodulehelt teenuse, nagu Väljakutse programm, on kellegil kogemusi sellega? Tundub raha raiskamine või pigem on sellest ka kasu? Eesmärgiks oleks saada lihasmassi, kuid seda tehes harjutusi õigesti ja toituda õigesti. Tänud.
  2. Väga kiire seedimine

    Tere, Vabandan, et ei ole saanud vahepeal vastata, aga ma olen alles 16 ja see tekst, mis ma lugesin .... Sellest vaidlemisest, ei tea ma enam, mida uskuda ja mida mitte. See on üks suur tulemuseta vaidlus ja kahjuks oma küsimusele konkreetset vastust ei saanudki
  3. Väga kiire seedimine

    Tervist, Ma tegin juba ühe teema massijoogi kohta ja sain targemaks. Olen aga märganud oma organismis, sellist nähtust, nagu kiire seedimine. Nimelt soetasin omale Mass Gainer pulber joogi, kuid probleem selles, et kui seda joon või midagi söön, läheb kuskil 30 minta ja juba olen vetsus. Vanust on 16 ja see kiire seedimise "probleem" on olnud juba ammu. Mõtlesin, et ehk pulber aitab välja, et saan rohkem energiat, kui kulutan, aga võta näpust. Googeldasin ka inglise keeles, selle kohta. komentaarid olid, et see on väga hea a'la võid süüa, mida tahad ja paksuks ei lähe. Kuid mul ongi see probleem, et massi oleks vaja, aga ei tule kuidagi. Seega minu küsimus, mida teha, et massi saada kiire seedimise korral? Te võite öelda küll, et söö rohkem, kuid mis sööki? Kas see mitu korda päevas söömine ja joogi tarvitamine, raha raiskamine ei ole, kui keha lihtsalt nii kiirelt seedib kõike? Probleem suur! Ette tänades, M
  4. Mass gainer

    Tänud vastamast
  5. Mass gainer

    Tere Olen vägagi algaja ja pulbri sain ka tänu sellele, kuna selle poe klienditeenindaja, kust pulbri ostsin oli väga lahke ja abivalmis. Igatahes ostisn omale 1,5kg Power Weight Gainer Vanilli maitseline. Aga purk suur ilus, kuid tekkis paar küsimust 1) Millal võtta ? Poest öeldi küll, et võta hommikul ja peale trenni, aga seda niisama ei või võtta, kui joogi jänu vms? Tean küll ja, et need mass gainerid ei ole teab mis imed, kaal tuleb sellest, kui palju päva jooksul energiat kulutad ja tarbid. 2) Kas veega või piimaga? Kas see on maitse küsimus või oleneb see ikkagi millestki, piimas on ju ka valku, vees mitte. Piimas vees segan, loksutan, on sle vahet? Kas piima võib ka mirkolainahjus enne soojaks teha? Või lisan enne pulbri ja siis? 3) Kui palju, seda võtta? Ma ei kujuta ette kui suure anuma/kruusi ma peaksin ette võtma ja mitu spl sinna seda sisse panema.... Kas peaksin mingit kalkulaatorit kasutama ja selle pulbri proteiini/valgu suhte välja arvutama? Või on see ette määratletud kuskil mujal? Kui palju pean seda segama? Trennis käin 4 päeva nädalas ja hetkene BMI kuskil 19.8 Vabandan, kui need küsimused on siit kuskilt juba läbi käinud
×