Jump to content

T

Kasutajad
  • Sisu loend

    145
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Koik T postitused

  1. minu arust ajab vitali igast otsast kahtlast. ja nokib igast vend vähi ja ei tea kelle veel. mingi järjekordne spetsialist kuskilt kivi alt välja pääsend.
  2. Glükoos

    kusjuures ise olen täpselt sama asja kogenud. 2 aastat tagasi ei teadnud ma süsivesikutest mitte midagi ja tarbisin pelae trenni ainult valku ja niimoodi ca aasta. siis kuulsin kuskilt et valgusüntees ei hakka sel viisil üldse toimumagi. suure kiiru ja hirmuga muretsesin süsivesikuid mida olen nüüdseks juba pea aasta valgukoksi lisanud. ja absoluutselt mingit vahet pole. kasvasin siis ja kasvan nüüd. mina igatahes kõnnin igasugu teooriatest nüüd küll kauge kaarega mööda ja usaldan ikka praktikuid. teoreetiliselt pidavat olema võimalik maakera ka paigast liigutada. praktikas vaevalt.
  3. tre ma tahtsin küsida et kas tegelikult on ka nii et umbes kuskil on mingi geen mis määrab ära kui kiiresti inimene on võimeline lihast juurde võtma. no kuidas see arnold ikka nii kiiresti arenes.
  4. kelle selg see pildil on...

    ikka loll vend küll. ma pakun see õli annab kindlasti kõvasti jõudu ka tal ju lihtsalt mingid kannikad ripuvad. jõud ja ülejäänd keha samasugune. õlga on ka vist paar laksu lajatand.
  5. kelle selg see pildil on...

    kohe nagu täitsa ilma vä. mingi amp vä. aga see õli on küll tõesti mõtetu. lollusel pole piire.
  6. karate+jõusaal

    ah sealt sul need jalalöögid siis tulnud ongi.
  7. Steroid?

    seda teemat on piisavalt igal pool kommenteeritud. kes kasutab see kasutab niikuinii. ja kes mitte see mitte. sama asi mis suitsuga. kommenteeri palju tahad et mõtetu ja tervisele kahjulik. ikka tehakse.
  8. biitsepsi kuju

    tre probleem selles, et vasaku biitsepsi sisemine külg on pikem võrreldes parema biitsepsi sama osaga. ja pealtvaates jookseb piirjoon viltu. paremal aga otse risti käe endaga. suuruselt on biitsepsid peaaegu et võrdsed. see väike iluviga jätab aga visuaalselt väga imeliku mulje. tahaks ühesuguseid biitsepseid. äkki on mõni idee. aitäh.
  9. jälle see arnold

    ei saa sest arnoldist ei üle ega ümber. kas mees oli tõesti 20 aastaselt juba mr.universe. ja kuidas ta küll nii kiiresti arenes siis. teada on et ta tarbis ka steroide. kui vanalt ta nendega alustas siis. et kallid seltsimehed, kui keegi teab midagi huvitavat/paljastavat arnoldist siis tuld.
  10. jälle see arnold

    no seda tean ma ise ka aga küsimus kui vanalt. ja kuidas nii kiiresti. + nett läbi tuhnitud ja seal kõik üks ja sama ametlik värk. mõned underground sited olen leidnud. ühesõnaga arnoldist ja tema tempudest ei ole midagi asjaliku leidnud. kes midagi teab lükaku aga link üles. aidäh.
  11. VITAMIINID

    aga kas näit enesetundest on ka aru saada et millestki jääb vajaka. või muudkui lahmid aga trenni ja korraga on ilge väsimus peal ja tervisehädad jne ehk ülepinge.
  12. eesmärk

    mina jõuan
  13. puhkusperiood

    kuidas käituda peale intensiivset treeningperioodi n.ö puhkusperioodil, et kogutud lihasmassi ja vormi võimalikult palju hoida, aga samas siiski uueks tsükliks taastuda. kui pikk võiks see olla. mõned profid räägivad, et aastas on vajalik vähemalt 4 nädalat saalist eemale hoida ja lillegi liigutada. kas 1 kuu natuke palju pole. siis peab ju uuestu peaaegu et nullist alustama. ette tänades.
  14. ah et kohe kuidagi ei kannata seda No 1 juua. sitt päev siis. selliste lammaste määgimine hakkab üle viskama. mis sa valid autot ka puhtalt värvi järgi või? olgu või mingi vapsee SSANGYOUNG.
  15. bodybuilding.com

    olen tellinud ja ütlen et ega see nii lihtne ei olegi kui paistab. 1. kohale tuleb ta odavamat postiteed mööda ca kaks kuud. + aeg mil nad suvatsevad selle teele panna. 2. eesti riik ei ole eikellegimaa. et teed mida tahad. s.t on igasugu seadused näit. kui hind läheb üle 1000 krooni lisandub käibemaks. 3. bodybuildingu mehed on suht lohakad. näit ükskord oli arve 38.00 dollarit aga nemad polnud sinna . pannud. ja postitöötaja vaatas et 3800 dollarit ning hakkas igasugu makse nõudma. 3800 daala pealt tulevad ikka meeletud summad kui kroonides arvutada. 4. viimane kord kui tellisin ei tulnud nende poolt maili vastu aga raha oli arvelt läind. õnneks sain pärast meeletut asjaajamist lõpuks kauba kätte küll. 4. Usas on lubatud igasugu prohormoonid jne. ning pooled tooted pole toiduameti poolt heaks kiidetud. näit ükskord avastasin et toidulisand sisaldab aineid mida ma teps mitte sääl sees näha ei lootnud. + pakendil ilutses kiri. ''These statements have not been evaluated by the Food & Drug Administration. This produvt is not intended to diagnose, treat, cure or prevert any deasese. - tegemist oli süütu valgupubriga. ühesõnaga rohkem tellida ei kavatse, sest hinnavõit suht väike ja ei kaalu arvuti taga veedetud aega ja närvikulu üles.
  16. kumb variant

    tere! kumma variandiga on võimalik kokkuvõttes kiiremini kvaliteetset lihasmassi kasvatada. kas nii et näit massiperioodil kõvasti kaloreid tarbida millega kaasneb ka rasv ja pärast dieediga rasv maha kaotades ka osa korralikku lihast. või nii, et koguaeg hoiad rasva kontrolli all. massi tuelb küll vähem kuid pärast ei pea nii karmilt dieetima ja kaotad vähem head lihast. on seal üldse mingit vahet. segane sai aga vast mõistad.
  17. jaaa . teine olnd pea poole meetrit pikk. Mareki biitsale jääb veel alla. Õnne
  18. Treeningkavad

    Selline küsimus, et kas amazoni poolt pakutavad treeningkavad on kellegi poolt ära ka katsetatud. Kas enamvähem samu treeningkavasid on erinevatel arenguperioodidel kasutanud ka praegused tuntud tegijad.
  19. lihasmass

    minul on nii et raskused on samad või pigem vähenevad sest puhkepausid on suht lühikesed ja treeningu käigus tekib väsimus ehk korduste arv niigi väheneb. äkki selgitaksid natuke põhjalikumalt miks pärast pikemate seeriate korral lihasmass tohutult vähenema hakkab. ja kas kasutad püramiidi põhimõtteliselt pea kõigi harjutuste korral või ainult näit j-tõmme, kükk, rinnalt surumine. aitäh
  20. millist valku?

    toitumine ja magamine on ju loogish. pidasin silmas toidulisandeid. kui korralikult trenni ei tee võid kasvõi 10 kilo kreatiini ja valku ära süüa ja mitte muffigi.
  21. millist valku?

    esimene asi mis lihast arendab on trenn. ja alles siis tulevad lisandid, mis i-le täpi peale panevad. praegune olukord on küll nonsense. 16 aasased pojud kes plaanivad esimest korda saali minna küsivad, et kumba on parem ''panna'' valku või kreatiini, teadmata kesloom see valk üldse on. vene valgust niipalju, et valgu% on seal madalam kui näit prot nr 1-el. ehk pulbrit kulub rohkem seega saab kott ennem otsa. ja kokkuvõttes teeb see hea kopika. vene värk on ikka vene värk. allveelaevad lähevad põhja, autod on pannid jne.
  22. gokshura

    tervist. kas gokshura tarbimisel mingeid kõrvalnähte ka on. ja kui suurtes kogustes võiks teda tarbida intensiivse trenni korral. teatavasti sele puhul on organismi vajadus igasugu ainete, näit c-vitamiini, järele suurem. tänud
  23. biceps

    küsimus selline, et kuidas arendada bicepsi sisemist ja välimist külge ja samuti ka bicepsile paksust lisada. kõrgusega olen hetkel päris rahul. aga eestvaates on bicepsid nagu paberilehed. samas küljepealt on kõik ok. segane sai aga vast mõistad. ette tänades.
  24. Jalad???

    soovitan sul oma tagasihoidliku teadmistepagasi juures rasvaprotsenti vähendada, et rasva alt lihas ilusti välja paistma hakkaks. suurematest raskustest nüüd küll abi pole. teosta tavalist jalatrenni ja dieedi ning aeroobse treeningu abil vähenda rasva hulka. seda nüüd küll karta ei maksaks et jala ümbermõõt väga suureks läheb. minu puhul tuleb iga kvaliteetse lihase ümbermõõdumillimeeter raske töö ja higiga.
  25. kinnastest

    kindaid saab igalt poolt. ka amazonist. naha ja tehismaterjali kohta ei oska midagi öelda. aga kui rannetega probleeme pole soovitaksin tavalisi toestuseta kindaid. siis reageerivad treeningule ka randmed ja muutuvad veits tugevamaks. muidu peadki toestatud kinnastega treenima. räägin enda kogemustest.
×