Jump to content

Janar25

Kasutajad
  • Sisu loend

    29
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Janar25

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 10.01.1982

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    Tallinn
  1. RevalSport

    Jah olen nõus, ega trenn siis tegemata ei jää, aga minu teada on neil liikmeid päris palju ja sealt tuleb ka firmasse raha. Pole raske ju olmetingimusi parandada.
  2. RevalSport

    Käisin paar kuud tagasi korra trennis. Juba adminnide juures tundus olukord suht halb. Riietusruum oli külm ja põrand oli VÄGA MUST. Kuna olin esimest korda oli seal raske liikuda, sest nö fuajeest minna riietusruumi oli paras katsumus ( oleks võinud olla nooled võid midagi seina peal et uuel inimesel ka kergem oleks liikuda ). Olen arvamusel, et antud hoone ei sobi spordikompleksiks vaid tööstushooneks. NB! AGA SEE ON MINU ARVAMUS
  3. RevalSport

    Mina oma jalga sinna ei tõsta enam.....
  4. Fitnessi e-pood

    Suht haige juttt on...
  5. Painduvuse arendamine

    Mina sooviks sama teada.
  6. Jalad pärast BP valusad.......

    Käin BP nädalas korra + ja u 5 kuud olen nii käinud, aga käin ka jõusaalis. Raskused on täitsa normaalsed, samas kui ma nii sama kükke teen on ka jalad valused, juu siis jalad on nõrgad....
  7. Tere, BP on väga ok, aga mure selline et jalad jäävad VÄGA valusaks ja on 2-3 päeva valusad. Kükid ei sobi üldse, samas ega midagi pole teha juu....... või keegi oskab nõu anda. Tervitades, Janar
  8. Soodsalt Fat Burnerit

    ostsin Selverist terve suure koguse 15 eek tk oli.. päris hea hind
  9. Küsimus.. Fat Burneri kohta....

    tänu inside14...)))
  10. Mul oli esmaspäeval jalaop ja kuuaega ei või trenni minna ja minu küsimus oleks .... kas ma võiks juu Fat Burnerit???? tervitades, Janar
  11. väga valusad jalad...

    mhh,,,, käsin eile BP ja jalad täna nii valusad, et ei sa kõndida .. kas viga võib olla selles, et tegin kükke suure raskusega??? või........ ( muud lihased on nats valusad ) terv, Janar
  12. rasvapõletaja SF-protein

    mhh hea küsimus.... ma ei ole lugenud mis seal kirjas, aga paljud joovad nii... aga homme trennis loen mis seal kirjas....))) Söömine... hommiku ma ei söö söön lõunal ja õhtul ja üritan jälgida söömist...
  13. Nõuan konkreetsust!

    1) Minule aitab 2) Nii sama jues tulemust ei tule, 3) ise joon 2 tk kui trenni teen , üks trenniajal ja teine peale trenni ( trennis käin 3 x nädalas ) 4) Ei tea 5) No ikka on...
  14. rasvapõletaja SF-protein

    Tere, Mina olen joonud üle kuu iga kord kui trennis käin ( nädalas 3 korda ) ja olen väga rahul, aga ma joon 2 tk, trenniajal ja peale trenni teine pudel...
  15. Öösel joomine

    1. Veri on korras; 2. Öösel tuba palav ei ole, sest magan aken lahti; 3. Peale 4 ma ei söö, ainult peale trenni nats kodujuustu ja kõikkkk; 3. JOON nüüd vett siis.......
×