Jump to content

Slimjim

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Slimjim

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 29.10.1990

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Jõusaalid Tartus?!

    Halloo? anybody ?
  2. Jõusaalid Tartus?!

    Kas MV-s on õhtupoole palju rahvast ?
  3. Massi juurde?

    Kas on olemas selline asi nagu valkude ületarbimine? Ütleme näiteks, et kaalun 82 kg, eesmärk on massi lisamine ja toidu päevane näitajate summaarum on järgmine : süsivesikud 266 g ; rasvad 86,5 g ; valgud 285 g ; Osakaal päevasest energiast samade näitajate järgi on : süsivesikud :35,7% ; rasvad 26,1% ; valgud 38,2% On selline tore leht nagu http://tap.nutridata.ee/ (mida enamus kindlasti juba teab) kus saab oma päevase menüü täpselt paika panna ja siis välja arvutada kogu söödava kraami näitajad, samuti on seal soovitused sisestatud toituimise kohta ja palju muudki huvitavat. Mulle see süsteem siis näitaski, et selliste näitajate juures on süsivesikus alatarbimises, rasvade osakaal on normaalne ja valkude osakaal on ületarbimises. Ehk siis targad inimesed, selgitage mulle : 1) kas selline valgukogus on tõesti massi lisamise eesmärgil ülemäärane ning 2) palju neid süsivesikuid siis olema peaks ???? Tegelikult nüüd esimest korda asju õieti kokku arvutanult ja neid nähes tundub tõesti et vb ei ole õige nii päris, aga ega ma pole ka mingi asjatundja, niiet andke Teie tuld kes teate! Aitäh!
×