Jump to content

thunder112

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

thunder112

  • Tase
    Vaatleja
  1. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Tervist, vale teema kust küsida kuid arvan siin osatakse mulle kõige õigemini vastata. Viimasel ajal olen inimeste blogidest lugenud ,et auguga kettad ei olegi tegelikult nii rasked kui seal peal kirjas. Küsimus siis selline kas vastab tõele.. Mõtlen siis revalis neid 15kg kollaseid ja 20kg siniseid? Täna mõtlesin ,et küsin alt kas võin üles kaalu peale vedada aga ilmselt ei.. Ise ikka heas usus usun ,et kaaluvad nii palju kui peal kirjas on.
  2. Metal Gym ja Elite Tour võistlused

    Kuna olen paljudes facebooki grupides kus räägitakse jõusaalist jne.. Siis nad mainivad sellist sõna nagu local meeting/ local meetings. Mina saan sellest aru ,et tegemist on saalivõistlusega? Tundub ju normaalne ,et mõne aja tagant badruugad kokku saavad ja võrdlevad ennast? Eestis oleks vaja selline üritus ka registreerida? Ma olen täiesti kindel ,et mõned aastad tagasi olen ma osalnud EJTL poolt korraldatud võistlusel mis nende aasta kalendris ka kirjas on.Kui ma nüüd oletame seal võrus osalen siis kes on see inimene kes mind ära bännib ja sinna listi lisab? Või jälgitakse ainult neid mehi kes ohustavad Eesti rekoreid? Kui ma kirjutan mõnes foorumis ,et XXX kohas XXX ajal toimub saali surumise jõuproov. Teen oma facebooki grupi ja kutsun kõik huvilised kohale. Teeme asja ära ja hiljem mina või keegi teine need tulemused ka seal grupis avaldab ala YY surus nii palju... Ehk siis mingit ametliku protokolli toalist asja ei tehta, oleks see ka keelatud?
×