Jump to content

Davinson

Kasutajad
  • Sisu loend

    43
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Davinson

  • Tase
    Algaja
  1. Sooja tegemine enne rekordit.

    Eks kõik ole ikka indviduaalne, minul taoline variant, mis subertoz välja pakkus toimib alati. Minu puhul on välistatud, et lükkan 120 kg paar korda ja siis proovin maxi, mis on 150 kandis, tulemus on ebaõnnestumine, aga kui lükkan 120 neli korda ja sealt edasi 5 kilo(päris lõpus 2,5) kaupa max kordused on alati ka max raskus 1 korra üles läinud ja rekord stabiilselt paranenud. Lihtsalt mõnel inimesel on kogu aeg vaja, et lihas tunnetab raskust, näiteks kui teen 105-110kg 3X8, siis võin seal 80 ja 90 kiloga vehkida soendust palju tahan, aga ikkagi esimene tööseeria läheb tegelikult soojenduseks ja alles kolmandas tööseerias tunnen kõige kergemat minekut. Nii et tuleb ise katsedada, mõnele sobib ühtemoodi teisele jälle teistmoodi, tuleb ise oma keha tundama õppida. Edu
  2. Külma ilmaga napis riietuses jooksmine

    nu minul on võimalus omadest kogemustest rääkida.......nimelt olin kõva jooksu mees , käisin 2 ja pool aastat jutti (ka talvel) peaaegu iga päev väljas jooksmas 6-10 kilti, oli ilm sis milline tahes.... lühikesi dresse küll polnud aa olid öhukesed pikad dressid , et väga vahet pole...... soendust ei teinud kunagi....... esimesesd kaks aastat polnud nagu midagi häda ... aa eelmine aasta jaanuaris -veebruaris nende kuulsate -25 kraadiste kõlmadega tundsin et jooksu ajal hakkasid põlved valutama ..... ja jõusaalis jalgu treenides julmalt ragisema... treener ütles et olen liigse jooksmisega külmas ja ilma eelnev soenduseta põlved juba vaikselt peesse keerand, soovitas jooksmise asemel sõita ratast või rulluisku, või teha kaldega kiirkõndi, alati peab soendust tegema, jalgu treenides hoian põlvedel sidemed peal- hoiab soojas ja toetab, võtan glükoosamiini juba pool aastat , küki asemel teen jalapressi.... jooksmas käin ikka vahel aaa külmade ilmadega ikka siseruumis ... valu jooksmise käigus on era kadunud aaa ragin on kõll ikkahull põlvedeskasvõi jalapressi tehes......... veits kahju on , hing ihkab välja jooksmaaa päris sandik ei taha ka jääda 20 aasta pärast ...... hea et veel varajases faasis sain asjale pihta...
  3. 2 K duell - kes keda ?

    seekord on KALMUSE kord
  4. Tartus jõusaal algajale??

    Ma käin juba teist aastat Arenas - minu arust vägaginorm koht, kuukaart õpilasele 550 eeki, normaalse suurusega saal, pole probleemi siin mainitud pesemisvõimalustega, masinaid on rahuldavalt- võiks küll rohkem olla kuid mina saan asjad aetud, rahvast päeval ikka suht hõredalt kui võrrelda näiteks articuga. Ja peaasi mulle kui üliõpilasele(elan Maaülikooli Tornis) väga lähedal. ainuke nurin vast aeroobsete võimaluste kohta saalis - võiks mõni stepper veel olla
  5. Ei hakanud uut teemat tegema ... aga küsimus selles, et peale intensiivset jõusaali treeningut (tund ja veerand 5korral nädalas) teen rasvapõletust st 30-40 minti jooksu aaa kas võiks ennem aeroobse tegemist võtta üks proteiin No 1 shake või peaks jutti panema jõusaali ja aeroobse ilma vahepealse shaketa et aeroobne oleks effektiivsem ..samas ju lihased teind tööd ja vajavd valku muidu aeroobse ajal katabolism kerge tulema ... et kumb variant oleks siis parem....ette tänades
  6. Kes vöidab jalgpalli MM'i?

    nagu ütlesin juba 11 juunil, kui enamus pasundas brasiiliast , et maailmameister on prantsusmaa, mina uskusin neisse juba alguses.......
  7. Kes vöidab jalgpalli MM'i?

    Prantsusmaa, selles pole kahtluski
  8. seeriad

    Nuu mul muidu olid õlad ikka suht tagsihoidlikud aga, asi paraneb. Kuid on veel üks mure ja ei hakka vast eraldi uut teemat tegema, nimelt olen nüüd jõusaalis hoolega treeninud ja eestvaates on keha pärsi hea, tundub alguses et päris tuturske keha on, aga tegelt on asi petlik kõrvaltvaates olen ikka väga peenike, käed ja nüüd ka pikapeale õlad on normid aga kere on väga ülakere on väga kleenuke, pealegi tungib esile suht järsult rinnalihas, kuigi pole rinnale teistest lihastest rohkem rõhku pannud. Ühesõnaga küsimus selline, et mis oleks lahendus, kas panna rohkem rõhku seljale või kas üldse on võimalik märgatavalt(loomulikult pikaaja jooksul ja tugeva trenniga) oma kere ümbermõõtu suurendada?? Ettetänades
  9. seeriad

    Seeriate arvu ühele lihasgrupile igasugustest kavadest välja arvutada, aga siiki küsin et kas 15(igas kaheksa kordust) tööseeriat rinnale üks kord nädalas on normaalne koormus. Õlale 17-20 kaks korda nädalas. Ette tänades!!
  10. PADI

    Kas ilma padjata magamine mõjutab kuidagi õlgade hoiakut ja rühti? Ette tänades!!!
  11. Põlveprobleemid

    Probleem selline, jalapressi tehes käivad raksud läbi põlvest, pressis teen seeria 8 kordusega maksimaalselt 200 kiloga, kangiga kükke ei tee, käin nädalas 3-5 korda jooksmas korraga 30 minti, enamasti siiski kõvakattega pinnase peal, jooksujalatsid on normid. asi on aga selles et kaalu on 96 kg. Kokkuvõtteks hakkasin pabistama, et äkki võivad põlved läbi minna, sest raksud ju käivad. Ise mõtlesin, et äkki hakkan regulaarselt liigeseid tugevdavaid ravimeid kasutama ja hakkan kasutama põlvesidemeid joostes ja jalgu treenides. Jooksu iseenesest ei taha maha jätta ega asendada muu alaga. Kindalsti on keegi olnud samas olukorras, sooviks kuulda teiste nõuandeid ja soovitusi, kas muretsemiseks on põhjust. Ette tänades
  12. Trennijärgne sheik

    minu trenni järgne einestus on liiter puuviljanektarit kreatiiniga ja 250 grammi meieri lahjat kohupiima....... väga hea
  13. kaal

    eks see kaalu number jah sõltub ikka kehatüübist ise olen 1,89 m pikk ja loogiliselt enamus pakuks mu ideaalkaaluks 80-90kg , kuid ise olen hetkel 94kg ja väliselt lihtsalt üks veidi suurema kondiga pikk sale poiss ,kuid kui tahaksin turskem olla , mille poole praegu püüdlengi siis peaksin umbes 10-15 kg raskem olema ja sellise kaaluga ma küll ei alluks ühelegi kaalu arvutamisvalemile nii et.. need valemid ja igasugused arvutused on..............
  14. Kreatiinikuur

    e ma küll pole oma küsimusele vastust saanud aa muidu teen aeroobset ikka 6 päeval nädalas normaalse intensiivsusega......
  15. Kreatiinikuur

    Panin tähele, et kui alustasin pärast pausi uut kreatiinmonohüdraadi kuuri, siis läksid lihased suuremaks - nii nagu see olema ju peabki, sest sidus ju kreatiin rohkem vett lihastesse, kuid samal ajal käisin intensiivselt ka jooksmas ja nädala aja pärast polnud nagu väliselt aru saadagi, et kreatiin võtan. Kas võib olla põhjus selles, et pingutuse käigus suure higistajana, higistasin igapäevase jooksuga lisa vee lihastest välja ja seetõttu lihased sama suured nagu ennem kreatiini võtmist ? Ja kui see oli põhjus siis kas oleks äkki effektiivsem sõita ratast (higistan tunduvalt vähem). Ette tänades
×