Jump to content

Liisu-Liisu

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Liisu-Liisu

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 26.05.1988

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Proteiini šokolaadi kaerahelbeküpsised

    Tore kuulda, et maitses. Aitäh, et ka pildi lisasid. Just sellised nad välja näevadki.
  2. PROTEIINI ŠOKOLAADI KAERAHELBEKÜPSISED Minu viimase aja lemmikud hommikusöögiks/magusaisu peletamiseks. 1 väiksem banaan 2 cup (40 g) kaerahelbeid (hetkel kasutan Veski Mati seemnete ja kliidega kaerahelbeputru) 1 cup (30g) šokolaadi maitselist proteiinipulbrit (mina kasutan Self Whey Shake SmoothChocolate) (võib lisada ka maitse järgi pähkli-rosina segu, seemneid või kuivatatud puuvilju) Purusta kahvliga banaan ühtlaseks massiks ning lisa muu mant. Tee supilusika suurused küpsised ahjuplaadile (küpsetuspaber pannile) Ahi 200 kaadi ja ahju ca 15 min. (küpsuseastet timmi ise vastavalt meeldivusele) Niikaua kui küpsised küpsevad, teen hommikused tuunimised. Mõnus hommikul tööle sõites autos soojasid küpsiseid nosida. Mõnusat ärkamist ja head kokkamist!
  3. pett + valk

    Tänan vastuste eest! Sain vajaliku info
  4. pett + valk

    Tere Kasutan peale trenni 100% Nitro Pure Whey Gold valku. (Lisasin alla ka kirjelduse) Nimelt meeldib mulle seda segada hommikul peale trenni petiga, aga kuna kirjelduses on kirjas "sega rasvatu piima või veega", siis minu küsimus on, et kas seda võib petiga võtta. Sarkastilised kommenteerijad võivad oma arvamuse avaldamata jätta ja sooviksin asjatundlikumate isikute arvamusi/seisukohti. Kui seda valku petiga segada, kas siis see vähendab/muudab kuidagi nimetatud valgu omadusi? Eesmärk on mul siis rasvaprotsenti vähendada ja lihast säilitada/kasvatada. Parimast parimat! Kirjelduse Nitro Gold sisaldab 79% valku ja väga vähesel määral süsivesikuid ja rasva. See kiirelt imenduv vadakuvalk on lihase ehitamiseks suurepärase aminohappeprofiiliga. Soovitus: Soovitame seda toodet kesk- või kõrgema tasemega kulturistidele, kes soovitavad lihasmassi kasvatada. Soovitame seda ka teistele sportlastele, kes sooviksid puhast lihast lisada. Soovituslik kasutamine: Sega üks serveering (29g) Nitro Pure Gold proteiini 250 ml rasvatu piima või veega . Joo 2-3 šeiki päevas.
×