Jump to content

savi_

Kasutajad
  • Sisu loend

    770
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by savi_


  1. Trenniks ettevalmistumine peaks toimuma saalist väljaspool. Antud juhul oli ju kenasti näha ka probleemi olemus... 110 harjutust telefonis - millise kasuks otsutada ? Oi .. see mulle hästi ei sobi.. mida nüüd prooviks. Ja siis käiaksegi ühe asja juurest teise juurde nagu peata kana.


  2. Hiljuti kuulsin ühe statistikaameti (statistika ei valeta!) väidet, et toidulisaneid tarbivad enamuses isikud, kes neid ei vaja! Need kes neid vajaks, nendeni need paraku ei jõua või neid lihtsalt ei tarvitata. Eks ta "sportlaste" seas rohkem profülaktika ole kui toitumine vähegi pädev.


  3. Minu mõte liikus sinnasuunas, et kui sa teed juba aroobset/jõusaali ja mida iganes veel, siis võiks ju pigem rohkem teiste lihasgruppide arengule panustada. Maitse asi muidugi, aga ma arvan, et see viiks tähelepanu eemale kõhult (nö üldpildi muutus). Aga fakt on see, et toitumine peab ka siis korras olema.


  4. Tere,

    Mida arvate sellisest kombost:

    kreatiin (5g) +piim (500g) + viinamarjasuhkur (50g)

    Valgupulbri ning Dextro või mõne muu süsivesikupulbri ostmine käib üle jõu, seepärast küsin nõu, kas selline kombo rahuldab valgu- ning süsivesikuvajaduse kreatiini kasutamisel ?

    Suur tänu

    Tahad neid kokku segada ? Ei soovitaks. Vähemalt piimaga mitte. 2.5% piim iseeneset ei ole ka suurem asi valguallikas. Sisaldab umbes samas koguses rasvu ja topelt nii palju süsivesikuid.


  5. Omalt poolt soovitan ka kõikidel noortel meestel minna proovima. Tartus on see projekt tuule tiibadesse saanud ja töö käib täiega! Esimese noorte grupi meeskond on juba hakanud iseseisvalt treenima ja paljudel on 1-2 võistluskogemust selja taga. Kahju, et sellel ajal kui meie Otiga alustasime (1992-1993) noortega ei tegeletud ja kõike pidi ise õppima. Minge julgesti katsetele ja võtke sõber ka kaasa!

    Oleks see projekt juba mõningad aastad varem alustanud, siis oleks ehk endalgi mõningad lollused proovimata jäänud ja praegu ei peaks vaatama tagasi nö raisatud aastatele :huh:

×