Jump to content

savi_

Kasutajad
  • Sisu loend

    770
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by savi_


  1. Kui DL'ides 170 kg juures selg pooleks läheb siis tuleb selga ja vormi treenida. Süvalihased.

    Mulle meeldib siin sõna "pooleks" - see võib tähendada mida iganes B) Lihtne loogika ütleb, et tuleb treenida, aga teistpidi - kui paljud üldse tõmbavad 170kg - ilma varustuseta ja mitte "maksimumiks" vaid tööseeriana? Mul on järelikult selg nõrk ja tehnika paigast - aga ei imesta ka.

    :)


  2. Imre, järgmine kord võiks olla eraldi katekooria off-season kat. Sest kui noored peaksid koguaeg kuust kuusse dieeditama, siis ei ole aega kasvamiseks. See on ka põhjus, miks ma kaks aastat ei plaani võistelda. Kuid, kui sa lubad kevadel mul off-season vormiga lavale tulla, siis võistlen ise ka.

    Offseason vorm on minu arust suhteline mõiste... ma kujutan ette, et sa oled off-seasonil ka suht koht kuiv .. erinevalt mõningatest :)


  3. Arvamust Argniniini toime kohta on siin foorumis ~1000x avaldatud, aga parim viis teada saada on ise järgi katsetada. Õnneks võrdlemisi odav lisand "proovimiseks". Samas ise ei ole mingit "OHHOOO" efekti saanud ja pigem peaks rohkem aega/raha/energiat lihtsalt toitumise parandamisesse suunama.


  4. Venelastel on vanasõna - "Ne poiman, ne vor" ehk kui pole kätte saadud ja süüd tõestatud, ei ole varas. Keegi ei saa kellegi peale näpuga näidata ega avalikult süüdistada, kui selleks puudub tõestusmaterjal. Kui Mihkel tuleb võistlema ja tundub peakohtunikule kahtlane, saadetakse ta proovi andma ja kogu lugu. On proov positiivne, on asi selge. Negatiivse prooviga sama lugu. Lihtne!

    Lõuna-Eesti Lahtistel ei hakka seda proovi ilmselt keegi tegema.. aga külajutu tasandil kütab ilmselt kõvasti intriige :lol: Varsti võib ilmselt postimehest ka lugeda..


  5. Kuidas muidu ökokohupiima tarbida on ? Selles mõttes, et kvaliteet on stabiilne ja püsib normaalselt värske? Ise poest näit. teatud firmade kodujuustu ei julge enam osta - kord on kuiv nagu saepuru .. teinekord on nagu vett täis. Ja rahaliselt?

    Ise käisin Tartu lihaturul kaemas kohupiima/kodujuustu ja broilerifileed. Filee hind on näiteks 65.- EEK kilo kohta (üsna hea või mis?) Munad samast kohast 14-18 EEK (talumunad kallimad ja "farmimunad" odavamad).


  6. Tervist sõbrad karvased ja sulelised :) suured ja väiksed :lol:

    Mõtlesin, et kirjutaks teile siis natuke oma toitumisest ja hetke oludest treeningutes.

    Trenni teen 5 korda nädalas ning terve nädala jookul üritan treenida läbi kõik tähtsad lihased. Nädalat alustan tavaliselt jalatreeningust ning lõpetan õla ja triitsepiga.

    Peale tugevaid treeninguid käin lihaseid ujumisega lõdvestamas.

    Ning suurem lõõgastumine ja puhakamine toimub ikka nädalavahetusel, mil ma trenni ei tee. Kuna enamus trenne on tugeva koormusega pean väga oluliseks puhkust, et ennetada ületreeningu ohtu.

    Ja, et seda vältida kasutan ka Fasti toidulisandeid :

    Whei +

    Beeta-alanine;

    Pump+;

    Clutamine;

    Ja liigestele Joint+

    Olen ise FASTi lisanditega väga rahul ja positiivsel arvamusel. Olen kasutanud väga palju erinevaid lisandeid aga pole kokkuvõttes väga rahul olnud kuna lõpptulemusena selgub ikkagi see, et olen ennast üle treeninud ja väsinud ning jõud tuleb ikka oma organismist mitte lisandite toel, mis pidid aitama jõudu taastada.

    Jagan seda arvamust ja just hiljuti on mulle üha enam tunduma hakanud, et mõne uhke asja mitte-tarbimine on pigem kasulik (ükskõik kui äge pakend pole!). Võtmesõnadeks insuliin ja veresuhkur.

×