Jump to content

savi_

Kasutajad
  • Sisu loend

    770
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik savi_ postitused

  1. Sherry Smith

    Seks võib ju täitsa omapärane olla Kus on teie seiklusjanu ?
  2. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Krt vaatan pilte ja kirun end. Hea siis, et oma 23 eluaastaga nö rühma ei kvalifitseerund. Edu igastahes neile. Huvitav oleks muidugi rohkem nö tulemustest, treeningust ja toitumisest kuulda ?!
  3. Eakas inimene jõusaali!

    Mingi kinnitamata teooria kohaselt pidi kõige kauem elama just siis, kui istud kodus ja jood pindi õlut päevas. Võimalikult vähe stressi ühesõnaga. Laske mind nüüd avalikult maha
  4. Tahaks küll suurema ja kurjema näoga mehe poolt olla ... aga reaalselt pakun võitu siiski oma ala valdavale mehele.
  5. Järjekordne "tark" artikkel toitumisest

    Sisukas. Printsiibis mitte üdini halb Kas ka artikliks nimetamist väärib .. ei tea..
  6. Tervise kymme k2sku.

    Põhimõtteliselt eksib tavaline inimene (loe: mitte spordist ja tervislikust toitumisest huvitatu) vist kõigi nende reeglite vastu - mõned vähem, teised rohkem.
  7. Piinlik nokout MMAs?!

    Imho on oluliselt kiiremaid nokke nähtud. Mis võiks seega häbiväärsem olla, kui kiiresti äralöödud saada - minu arvamus. Antud juhul mees vähemalt üritas peaga vastu seina joosta.
  8. See saabki sinu Mr. O karjääri komistuskiviks
  9. Mitu õlut jaksad SINA 6 tunniga ära juua?

    Kes see vasak djuud on ... ka päris omapärane hiiglane Siukest lollust ilmselt proovima ei hakka, et palju jõuaks 6 tunni jooksul õlut juua.
  10. Sinu tulemused?

    Ma takkajärgi pean ka ikka natuke teemasse lisama. Kõigile meeldivad numbrid, aga mulle meeldib teada, kuidas need sooritatakse. Ehk siis näiteks tõmme - milline, kas klassikaline või sumo ja kas selg oli ikka nii nagu peab, mitte küürus nagu kassil. Rinnalt suruda saab ka mitut moodi - mõned suruvad maru kitsalt - kaasatakse rohkem käsi töösse. Isiklikult eelistan võimalikult laia haaret. Vanarahvas räägib, et siis on rohkem rinda mängus. Küki puhul olen ka imevendi näinud, kes korralikult kükki ei lase ja selg küürus, aga raskus maksimaalselt "äge" igas mõistes. Ei pretendeeri sellele, et ise kõike õigesti teen, aga lihtsalt vaadates jällegi neid "numbreid", võtab mõtlema küll, kui paljud käe südamele panna saavad . Omaltpoolt mõned nummerid ka siis. Rind: 95kg laia haardega Tõmme: 150kg klassikaline Kükk: ei tea täpselt 130kg peaks vast ikka olema, aga ma üldiselt üle 90-100 peale ei topi. Kaal 78.8
  11. "Stripparit" vajaks

    Niiet naistele siis ikkagi meeldib "lihaseline kehaehitus", või vähemalt üheks õhtuks nautida / ära kasutada Aga ma kohe saan valusalt vasta näppe ka
  12. Reklaamiklassika

    ka mina ei viitsi endiselt fitness.ee kirjutada.. tuleb ikka amazon.... ei tea kas mehed lootsid omal ajal ka domeeni pealt rikastuda - sarnanedes amazon.com`ile
  13. Sex ei müü!

    See on teema, mille arutamisel ei ole võimalik avaldada arvamust ja pääseda puhtalt Seepärast hoidun ka mina sõna võtmast, kuid jälgin pingsalt mängu !
  14. Kergelt 8x pack...

    Huvitav diskussioon, aga reaalselt on ju kõigile niigi selge, kuidas asjad on. Ma katsun igastahes tolerantsuse suunas liikuda - pangu või omale praepann naha alla, kui ennast sellest paremini tunneb. See mida sina ja mina normaalseks peame (tegelikult ei ürita ma kellegi teise eest rääkida) on kõik suhteline.
  15. Reklaamiklassika

    "Eesti otsib Superkulturisti" - casting toimub viru keskuse all bussipeatuses.
  16. Reklaamiklassika

    Suhteliselt omapärane värvikontrast ja kujundus. Samas odav trükkida - vaid 2 värvi kasutatud ( sinine ja oranz erineva rastritihedusega). Ma ise olen suht vektorgraafika sõber, seega pooldan, aga kui reklaamina võtta, siis täisvärvitrükk ühe ägeda fotoga on parem. Lühidalt, tegu on klassikaga
  17. Minu isiklik arvamus on, et kui tahta just tugevat kaela, siis tasuks uurida kasvõi juutuubist erinevate võitlusspordi tegijate soovitusi.
  18. Sex ei müü!

    Pean oma sõna murdma - sest mul on tööl liiga palju vaba aega ja mul siiski on vaja veel oma arvamust täiustada. Jõudsin järeldusele, et see esimene pilt ei meeldi mulle, sest mul on väikekodanikule omane kompleks - kardan ja vihkan kõike ja kõiki kes on teistsugused. Samas ei oma piisavalt julgust, et ise nii ennast eksponeerida. Ju siis seepärast silikoontissid ei olegi minu maitse - vahtigu need nipplid kuhu tahes. Vabandan seega modelli ees. Reklaamina siiski seda "plakatit" ei kasutaks. Viimane pilt naeratusega oli parem kui esimene, aga mille kuradi pärast neid tisse ikka nõnna eksponeerima peab. Väike lugu kõikidele Tissisõpradele otse juutuubist -
  19. Sex ei müü!

    loetud. Ok, põhimõtteliselt on õige teha ilusaid ja esteetilisi pilte. Täiele tõele ei pretendeeri, kuid oma arvamusele jään kindlaks. Antud teemal rohkem sõna ei võta.
  20. Sex ei müü!

    Viimasel ajal kipun kõigile ja kõigele oma vaateid maailmast ja inimestest peale suruma. Peaksin oma vigadest õppima - oleks viimane aeg. Neiut isiklikult ei tunne ja sellised rinnad pole minu maitse. Vot nii oleks pidanud kirjutama. Kuskilt aga võtsin taaskord õiguse (haarasin lusika) ja panin huupi inimesi kuskile kastidesse... Siinkohal kutsungi end ise taaskord korrale. Peale mõningast kaalumist suutsin ka oma eelmise kommentaari kuidagi ära õigustada. Rinnad on subjektiivne teema - kellele meeldivad suured ja kellele väiksed. Mees kes treenib jõusaalis ei taha omale tingimata selliseid rindu. Naistele ehk müüks, aga mitte nii. Igasugune aluspesu sellisel juhul üleliigne - või mis ? Iseloom on samuti subjektiivne. Antud näojooned iseloomustavad üleolekut / ükskõiksust kõige paremini. Mulle ei meeldi ülbed inimesed. Toote promos peaks rohkem emotsioone olema - miks peaks mina, kole ja patsiga poiss tahtma seda toodet või mõni neiu/naine/jõusaalijõmm. Kuhu jääb draama ?
  21. Sex ei müü!

    kasvavad koledad rinnad ja halb iseloom.
  22. Põhimõtteliselt läks mul suht 90% täkkesse ...Natalja 4 / Ott 3 - krt see 3 koht tuleb veel kasvõi takkajärgi ära
  23. Krt jah... ema ei kallistanud väiksena piisavalt vms... tegelikult ma ei süvenenud üldse teemasse ( suht ilmselge või mis) - lihtsalt panustasin kui on 8 võistlejat, siis ma olen sunnitud ümber muutma oma ennustust. Ott endiselt 3 - vorm on mehel julm ( JULM ), aga miski paneb kahtlema, et esimesed kaks kohta lähevad ikka kellegi vennapojale. Natalja 4 - kuldne kesktee ja natuke peale. Oma 9 kohaga mõtlesin, et jään umebs samale kohale skaalal. Põhimõtteliselt saadan end täna õhtul karistuseks valguta magama, et selliseid möödalaskmisi tulevikus vältida.
  24. Ott 3 Natalja 9 - ei tea sest naiste teemast küll halligi, aga palju usku ei ole.
  25. Nummimeeter põhja!

    Äge. Möödaminnes võiksid ka mu kirjale vastata
×