Jump to content

savi_

Kasutajad
  • Sisu loend

    770
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik savi_ postitused

  1. NITRIX=peavalu

    Kui nii on, siis mina ei võtaks edasi. Kui pärast seda sümptomid ei kao, tuleb viga mujalt otsida.
  2. Lihasmassi kava

    Tõde lühike ja karm. Palju süvva ja kõvasti trenni
  3. Lihasmassi kava

    Massi jaoks 6-8 on mõistlik. Jõu jaoks 1-4 kordust. Mõlemad väga vajalikud ning peaks olema kombineeritud. Üle 10-12 korduse on juba lihasvastupidavus või ka rasvapõletus ja mitte enam jõud. IMHO
  4. Loe reeglistikku. Profigrimm keelatud.. ainult kerge õli ja päevitus (ka spray) lubatud
  5. 8 kilo nädalaga.. kust selline mõte ? lihtsalt huvi pärast küsin...
  6. Mulle tundub, et ei viita mitte sellele, et need teineteisele vastanduks aga pigem üritab väita, et aeroobne lisaks on jõu/massi kasvatamise seisukohalt negatiivse mõjuga. Tekstist jääb selgusetuks vaid, miks täpsemalt (millest tulenevalt - teine "käsklus" ? ). Kahjuks pole pädev seda teemat sügavamalt lahkama Jätan selle teile...
  7. Optimum CGT-10

    Hea toode, aga kui rahakott lubab, siis võtaks kõik tooted eraldi (Creatine, Glutamine, Taurine). Miks ? Tauriini pärast. Kui võtad kreatiini hommikul, siis pole oluline, aga mida hiljem trenni teed, seda rohkem pead arvestama võimalusega, et öösel nii sügavalt ei maga ja uni ei taha ka enam nii hästi tulla. Tuttaval oli sama probleem. Proovitud!
  8. Kui sa nüüd järgi mõtled, siis kükis peab kang tegelikult sama trajektoori pidi liikuma
  9. EKSAMI HINDED (12kl)

    2005 aasta siis. Kirjand: 65 (lauseehitused tänu saksa keelele allapoole arvestust - ka praegu). Saksa keel: 95 Inglise keel: 92 Geograafia: 75 Bioloogia: 62 (läksin vist rohkem nalja tegema sinna ja eelmine õhtu oli pidu) Kirjand oli ainus asi millega rahule ei jäänud. Saksa keelt õppima minna siiski kõlbas - success seega. Praegu muidugi kirun, et ühtegi reaalainet ei võtnud. Ülikool tappis minu vaimustuse keelte vastu, aga töö tegemine on koolitanud rohkem kui ülikool ja andnud muud võimalused - lõppkokkuvõttes kõik hea.
  10. Suve-statistika

    Kuna lähenemas suvi ja trennis aega käia ( seoses eksamite/ iluste ilmadega jne ) üha vähem aega ning ka saalis on rahvast järjest vähem, tekkis küsimus, et kas teie (rahvas) teete suvel ka sama agaralt trenni, või peaks suvel pigem kergemalt võtma.. laskma paar kuud organismil puhata ? Ma olen praegu segaduses ise natuke, et kas juunist hakata hardcore trenni tegema (jooksma, ujuma, saalis käima) ning kenasti proteiini sööma või hoopis minna tööle ja lebotada rannas nagu iga aasta ning suve lõpul jälle regulaarselt trennima. Mõistan , et see kõik on individuaalne, aga huvitav oleks teada, mis laiemad rahvamassid sellest arvavad. Ei tahaks nigu ülekoormust ja tüdimust tekitada, sest ülejäänud aasta teen tublisti trenni 3-4korda nädalas , aga ahvatlev mõte oleks suvel, siis kui rohkem aega/raha ning puhanud pea, endale vähe rohkem koormust anda. Ise mõtlesin, et kui hakkaks koormama, siis käiks näiteks hommikul saalis, päeval ujumas/päevitamas ning õhtul harrastaks jooksu 45min. Ostaks paraja portsu endale taastusvahendeid ja vaataks, kui hästi suvel areneks. Kõik mõttearendused on teretulnud peale asjatu möla ning viidete "otsi" foorumist analoogseid teemasid.
  11. Toidulisandid koormavad neere

    On jah nii, aga mis kogustest me räägime sel juhul. Vitamiinid koormavad anyways neere rohkem. Õlut ei kannata ka enam juua.. neerud ei saa hakkama.
  12. korgijook

    Sorry, aga minu arust suhtled valede inimestega. No-xplode ei ole ka supplement enne partyle minekut käima-tõmbamiseks Minu aus arvamus. Keskendu rohkem trennile.
  13. Jõusaali tolad...

    1. Staažikad treenijad, kes pihku itsitavad, aga ei aita inimesel harjutust korrektselt sooritada. Keegi juba varem mainis seda siin. See on äärmiselt ebameeldiv. Viimasel ajal olen siiski mitme meeldiva kogemuse osaliseks saanud. Äkki see on Arctic spordiklubi iseärasus ? Ei tea. Mõelge sellele. Praktikast tulenevad tarkuseterad maksavad minu silmi rohkem kui 100lk teoreetilist teksti M&F`ist või siitsamast foorumist. Kõik muu on vaieldav ja subjektiivne. Higi - iga inimese spetsiifika. Mõnel haiseb tõepoolest nigu nuuskpiiritus, seda peaks oskama ka ise tajuda. Plätud - subjektiivne. Minu jalahügieeniga on kõik OK ja kuni eelmise sügiseni käisin isegi plähkaritega. Arcticu sisekorra eeskirjad nägid vist ette spordijalatist ja ka see pold minu jaoks probleem. Igatsen küll vabalt hingavat jalga, aga arvestan teistega. PS! JALGU ANNAB KA ENNE JA PEALE JALANÕUDE KANDMIST PESTA!
  14. Jube. Spämmimise eest antakse nüüd ka auhindu. Siit ma tulen !
  15. Kas on lootust kasvama hakata ?

    Kui saad, siis võta see sama kava ja tee pigem 4 päeva. Minu loogika ütleb, et neid lihasgruppe võiks vähem ühel päeval olla, siis saab igat gruppi tõhusamalt treenida.
  16. Põhimõtteliselt võiks vist kirbule antud sissekannete põhjal ühe korralik ülistuslaulu (OODi) kirjutada. Ehk siis OOD KIRBULE vms.
  17. Tavaliselt pakutakse mulle ikka seda "tissi-tussi-kalendrit" võõraste fitnessimeeste naistega, aga Kirp oli esimene pädev mees, kes mulle kalendri asemel kuskilt oma secret stashist Olimp proteiinipakikese pealekauba andis. Esimest korda tundsin, et mees mõistab, mida mul vaja
  18. Anyways... noor poiss.. huvi on .. miks mitte Teised niigi palju reisida saanud. Saatke jah kirp soojale maale.
  19. Jah. Ennegi on nii läinud, et kirp ütleb "Me love you long time" ja siis läheb kõik silme eest mustaks. Järgmine hetk väljun poest hunniku asjadega ning mõtlen, kas seda kõike nüüd vaja oli..
  20. raha?

    Raha ei jää üle, sest heade asjadega harjub ruttu - milleks elada halvemini, kui raha lubab enamat, eks ? Ja siis peab ta ju kord ka otsa saama! Aga karta ei tule mitte suuri kulusid, vaid väikseid tulusid Ehk siis kulutage rohkem, aga asjadele, mis omavad väärtust ja mille väärtus ei kahane. Kui ma vaid oskaks öelda, mis see on, millesse tasuks 100% kindlusega investeerida, siis oleks ma juba miljonäärivana. Tegelikult peaks õppima rõõmu tundma väikestest asjadest ja vähem mõtlema rahale.
  21. lisandid mis tõmbavad käima

    Jumalast COOL kutt oled ju. Alks ajab vormi käest.. hommikul oled invaliid. Normalna. Tümmipidudel hommikul 5ni ergutite peal pidu panna... mis sa arvad, kui hästi see sinu vormile mõjub ? Põhimõtteliselt.. kui teed trenni, siis öö/päev suhtega ei tasu soperdada. Elustiil peab olema korrektne ja organism peab saama puhata. Vastasel juhul võid ju lihtsalt "alksi" ka panna - mis vahet seal enam on. Natuke sarkastiline post, aga ülekohtune mitte
×