Jump to content

savi_

Kasutajad
  • Sisu loend

    770
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik savi_ postitused

  1. kõhu lihased

    endal sama jama umbes... st lihast tunnen ,aga pekike peal
  2. kreatiinid

    minu teamdiste kohaselt jah mina vähemalt teen samas .. ma ei ole ikka päris aru saanud , kas peale esimest nädalat panna edasi 2 portsjonit päevas või ei ühes kohas öeldakse nii .. teises naa
  3. vesi? valk?

    valgusheiki ikka vabadel päevadel ka , sest siis lihased taastuvad.. valk aitab taastuda Vett tarbida trenni ajal ikka tasub , sest kiirendab ainevahetust ka muidu . Üldiselt mina eelistan trenni tehes mitte vett juua .. näiteks kõhulihaseid on ebamugav treenida , kui vesi kõhus
  4. kreatiinid

    kes siis vastupidist väitis? kreatiintsitraat vee arvelt massi juurde ei anna, sest see ei seo vett. http://www.amazon.ee/main.php?main=product...t=17&current=8# ise tarbin seda toodet .. : /
  5. 2 küsimust

    okei , võtan teadmiseks jalgadega ma väga ei põe , sest olen jooksmas käinud ikka kedavel ja sügisel ja suvel ... jalad on üsna okei .. ülakeha on selline nõrguke nimelt
  6. kreatiinid

    kummale see oli ?
  7. 2 küsimust

    Kuna aega on viimasel ajal vähe , siis tegin endale sellise kava kolme päeva peale ... mis rahvas selle kohta oskab öelda ... peamine rõhk on just ülakeha treenimisel . esmaspäev = rind , kõht , triitseps , biitseps kolmapäev = selg , õlad , kõht , jalad reede = kordaks esmaspäeva . laupäev = vaba pühapäev = vaba
  8. Õige toitumine

    Üleliigne vesi läheb lihtsalt kehast läbi ja neere see ei kahjusta kõike ikka mõistuse piires
  9. kreatiinid

    kreatiini juures häiris mind vaid maitse... samas häirivad mind kõikide spordijookide kergelt läilad maitsed ,aga see on minu probleem Kreatiin annab üldiselt megalt jõudu ,et teha trenni pikemalt ja raskemalt (minule hea ,sest üritan nüüd nädalas vaid 3 trenniga läbi ajada ) . Enne tundsin ehk kerget emotsionaalset või sellist väsimust ,aga praegu on maru hea rebida . Tulemusi veel ootan .. massi juurde pole otseselt andnud ,aga jõudu on tulnud juba väheke
  10. Korralik jõusaal Tartus?

    olen sinuga täiesti nõus ... üsna masendav olukord on .. hinnad on ka suht soolased .
  11. treeningkava

    biitsepsile saab ikka 2-3 harjutust teha (mina tean umbes nii palju ) . Samas kui sul on 5 päevane kava ei peagi sa iga päev ennast täiesti ära lõhkuma Natuke võid rattaga ka sõkkuda vms ,et pulss kõrge oleks ja rasva ka põletaks.
  12. treeningkava

    ilus 5 päevane kava.. võtan ka ise kasutusele
  13. Väljas söömine

    oh mehed ... mis te peenutsete minu isiklik arvamus ,aga vahepeal on ikka ilgelt mega tunne üks rasvane steik sisse vintsutada ...
  14. Tuunikala

    Tuunikalakonser + porgandipille + majonees = ilgelt mõnus võileib
  15. krea

    küsimus .. .kas kreatiini võetakse ka niiöelda vahepeale jäävatel puhkepäevadel ? Saan aru ,et siiski vist vaid enne / peale spordi tegemist , sest annab nö jõudu .
  16. Kui vanalt?

    masendav tundub , et mõnel mehel need kilod nii kergelt tulevad Ise alustasin kuskil 8 kuud tagasi ja ütleme 40kg pealt olen 65kg peal ,aga suvel oli paar kuud puhkust vahel muidugi. Samas ma kaalun kaalude väitel 64.5kg- 67.5kg ja vanust 18.a .
  17. Vot kus on alles "musklimees"

    misiganes tal ka viga pole .. sellesse ta kord sureb ...
  18. kõhulihased?

    individuaalne värk suht
  19. Vot kus on alles "musklimees"

    60-70 aastaselt võib see asi veel lahedam välja näha ... või surivoodil
  20. kõhulihased?

    ma rebisin algul nädalas 4 päeva jutti ja võimalikult raskelt kõhulihaseid ... see maksis omakorda kätte ... lõi peale sööki ikka põhja alt ära küll
  21. kõhulihased?

    kurat ülejäänd keha on nagu pulk ,aga natuke rasva peaks kõhu pealt ära põletama isegi
  22. Vot kus on alles "musklimees"

    Või veel .. nägin kord saadet , kus oli mingi vant ,kes pani endale ka need "tehislihased" ... tal oli päris usutavalt isegi six-pack tehtud ,aga vana ei teinud 10 kätekõverdust ka ära
  23. Zoom900

    Küsimus lühike ja konkreetne . Oskab keegi oma kogemusi Zoom900 kreatiiniga jagada ? Nädala algusest plaanis teha väike kuur ,aga kerge segadus tekkis inglise- ja eestikeelse "manuali" lugemisel ... tõlgitud on ,et 40g / 400 ml peale ( pakendil ) on üks portsjon (orig. tekst 40g/ 300 ml ) .. kuidas rahvas seda kommenteerida oskaks ? Teisalt jõudis minuni kõlakas ,et krea-kuuri ajal ei maksa alkoholi poole vaadatagi ( pidi halvasti organismile mõjuma ) ... kui hull see asi tegelikult on ? Võib juhtuda ,et 6 nädala jooksul vaja natuke napsu ka võtta Suur aitäh juba ette ja off-topic teksti võimalikult vähe eks
  24. Zoom900

    Ja selline vähe tüüpilisem küsimus takkaotsa ... vesi talletub lihastes tulemusena ja jõud suureneb ... kui suur on hiljem nö tagasiminek ?
  25. kõhulihased?

    Kiire küsimus ka siitpoolt ... minu teadmiste kohaselt võib kõhulihaseid kasvõi iga päev teha ... või siiski peaks jätma vähemalt 24-48h taastumisaega ?
×