Jump to content

savi_

Kasutajad
  • Sisu loend

    770
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik savi_ postitused

  1. Probleem lõunasöögiga

    ma kaalusin isegi seda varianti ,et kui mul koolisöök maksab 200-300 eegu vahemikus , siis võtta parem mingi sheigi ja nihverdan siva kuskil endale selle sisse ... a ma ei tea.. julgen kahelda , kas sheik päris ühte lõunat suudab asendada ... süüa antakse meile muidu suht korralikult ja juurde saab ka
  2. venitused

    täitsa nõus .. kohati võtab jõu ära jah .. see pinge kaob nagu ära ja koos sellega ka jõud
  3. oskab keegi öelda , et kas lihastele ei tee midagi ? Endalgi oleks soov organismi puhastada ja samas poleks paha ka natuke rasvakest naha alt ära saada
  4. venitused

    isiklik värk ... mõned jäsemed saab nii paremini käima .. näiteks , kui õlas on mingi kamm , siis ma tavaliselt saan selle venitades ära .. a üldiselt mina pole ka eriti lõpus miskit venitusi teinud ... ripun natuke lihtsalt (umb.neljas asendis ripun )
  5. päris kutsuv oli lugeda
  6. kumba eelistada!

    suhteline ... algul tuleks teha seeriaid väiksema raskusega ,et lihast ehitada (nö baasi) .. hiljem võimalikult suur raskus ja mõned korrad .
  7. Piim

    mina tean vaid seda ,et piim on organismile raske seedida ja mõnele sellepärast ei sobi toidu kõrvale , kuna seedimine pole kõige tugevam
  8. Käies poes :)

    Tegelikult tahaksi teada , milliseid tooteid ostate peamiselt poes käies ... a´la nagu nimetatud kanafilee ja mida vahvat sellest valmistate
  9. Käies poes :)

    acer köhi välja kust saad ... st kust sa tuua lased
  10. Käies poes :)

    huvitav .. kas miskit sarnast toodet pole, odavamat , raudnael et on .. a nüüd peaks selle leidma ka
  11. Käies poes :)

    ostsin endale eile Beef Jerkyt .. algul vaatasin pakki (jõlemaruväike) ... ja siis hinda võttis muigama ...a selle kohta ,et väike pakk oli järamist küllaga.. ja üpriski soolane suutäis igati bueno !
  12. Söögisooda

    selgitaksid ehk , mida nad joovad.. alkoholi ? Mõned joovad õlut peale trenni (lahjat) .. siis pidi küll piimhappe välja viima .
  13. Kreatiin

    kõige vägevam on see kuupäev. äkki skännid 00.02.2005 see peab tegelt veebruari vastu küll, kõik best before kuupäevad on varuga. tegelt on 02.2005 ...
  14. Kreatiin

    a ütleme minu kreatiin peaks vast üle veebruari ka natuke vedama ? Pool jõudu tuleb trennis juba ettekujutlusest ,et abi on
  15. Kreatiin

    mul umbes sama mure ... ainult ,et mul on pakendi peal 00.02.2005 .. kas ma nüüd järgmine kuu ie saagi oma kuuri jätkata ?
  16. Nais-bodybuilderid

    nüüdsest tänan iga hommik jumalat hommikulauas ,et mulle selliseid vastu pole sattunud Hirmuskoledad ... . vaatad naist ,aga tunne on nagu vahiks mehi , löö või maha ,aga vapsjee ei eruta :S
  17. pikad naised

    kompleksi pole ... a olen täheldanud ,et läbi saan kõige paremini kas endast kõvasti lühemate või pikematega... samas ma ei ole ka teab mis pikk ise ka , 178cm juba aastaid pikad naised on kuidagi sõbralikumad ... lühemad on maru tegusad ja aktiivsed
  18. Tenniselihas...

    rind ? maybe tõesti ...
  19. Tenniselihas...

    kunagi on tennist isegi mängitud ... tennises on peamine liikumine .. ja pidev kiire liikumine .. teiseks ehk peaks randmetele trenni tegema .. esimeste trennide jooksul võittis randmed üsna läbi .... õlad poleks ka paha jah ...
  20. biitseps

    mulle ütles treener ,et kord nädalas on küll ... pealegi biitseps kasvavat koos teiste lihastega koos ja seda eraldi ei pea väga treenima
  21. 2 küsimust

    ma ütleks ,et ilgelt rõvedad lihased on ... kuidagi täispuhutud nagu lihtsalt ...
  22. 2 küsimust

    ma arvan ,et seda ohtu ei teki nii pea
  23. 2 küsimust

    ma juba alustasin vihast jalgade treenimist
  24. Käies poes :)

    ole sa tänatud .. ma olen seda täheldanud küll poes ,aga tema headest näitajatest ma sain alles nüüd teada
  25. 2 küsimust

    okei , võtan arvesse
×