Jump to content

savi_

Kasutajad
  • Sisu loend

    770
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik savi_ postitused

  1. Kõrge vererõhk ja todulisandid!

    kõrge vererõhk võib olla ka tingitud stressist ja / või magamatusest .
  2. Kulturisti vanadus?

    ma tean ,et naistel pidavat peale 40 eluaastat lihasmassi iga kuu mingi 100g vist vms vähenema
  3. Kulturisti vanadus?

    sarkasm ... vaata Arnoldit
  4. Jalad.

    Mina teen korralikult ühe korra nädalas vaid jalgadele 2h kõik harjutused ja enamasti on siis 3 päeva jalad suht läbi ... aga kas peaks rohkem tegema , see huvitaks ehk ennastki
  5. Proteiin

    Õuna arctic täitsa olemas .. roheline vedelik kiivikasega pudelis
  6. Magamine enne trenni?!

    Endalegi sobib enne trenni umbes tunnike varem üks tunnike magada , sest siis on aega asju pakkida ja vaikselt kohale minna .. värske õhk äratab teepeal ülesse ka . Peamine pluss on asjale ,et ma ei tunne ennast peale trenni nii väsinuna ,et kohe peaks magama minema .... kofeiini enne trenni ei kannataks absoluutselt .. süda hakkab tampima nagu pöörane .
  7. rasvapõletuse pulss

    ma loodan ,et ma väga offtopicut ei räägi ,aga ise tegin mõned aastad tagasi jooksmas käies olulise vea ajades pulssi liiga kõrgeks ning võttes iga kord viimast... rasva põletuse korral pidi soovituslik olema joosta kuskil 30-40 min mõõduka tempoga nii ,et suudad samal ajal rääkida ja vahemaa ,mida jooksed, ei oleks liiga pikk , sest siis keha avastab ,et on ekstreemsetes tingimustes ning rasva asemel võtab maha lihase pealt . Kiirkõnd võiks olla tõesti hea võimalus ,aga mina eelistaks kerget jooksmist Loodan ,et oli mingil määral abi .
  8. raskuste ja kangi valmistamine

    Arcomanis tehakse jõusaalidele sisustust.. ühes jõusaalis sai müratud Arcomani tehnikaga ja väga muchos buenos oli ... Arcomani veebisait .. teevad kõike
  9. no a miks sa siis 160 kirjutasid
  10. kreatiin

    üldiselt proteiiniga koos on hea mõte , sest kreatiin annab võimaluse tugevalt trenni teha ning proteiin oleks abiks lihaste taastumisele .
  11. olen 17 ja lükkan rinnalt 160 ilma üheta seal ees = 60 kg ? Kurat mitte muhvigi ei saanud aru .. sry
  12. Endalgi huvitav kogemus kohviga ... lugesin ,et kohvis sisalduv ei lase rasvadel organismi koguneda ning see energia läheb nagu otse kasutusse ... seepeale sai umbes tunnike enne trenni üks tass kohvi joodud , mis pidi ühtlasi ka ergutama ,aga trennis oli jube ... sõitsin 10min rattaga ja süda kloppis nagu segane ... iga harjutus = veel kõvem kloppimine rinnus ... nüüd kus loobusin kohvist on kõik bueno Kokku oli kolmel korral neljast praktiliselt võimatu treenida .
  13. Kui vanalt olex soovitav trenni teha?

    ära üle jah pinguta 3 korda nädalas on täiesti normaalne .. vajaduse korral ka 4 ,aga puhkama peab ka .
  14. Milline kreatiin ja kas üldse ?

    ise kasutasin tsitraati esimene kord ...hästi palju muud (vitamiinid etc ) ka sees peale kreatiini ... oli üsna abiks küll ,aga nüüd tahaks monohüdraati võrdluseks proovida .
  15. Kahlane asi!!!!!!

    kas lihast ennast pole või pole jõudu ka ? Vahest peaksid kergemalt treenima ... tegema piisavalt kordusi ,et ehitada põhja rinnalihasele ... enda kogemusest tean ,et 7 kuuga saab juba üsna normi rinnalihase (üldjuhul )
  16. Tuleviku-kulturistid

    Schwarziks saadakse igast vahvate tablakate abil
  17. ka mul on tuttav .. kunagi tegi sporti ... ütleks ,et välimuselt paremas vormis kui mina ,aga jõudu ja vastupidavust on mul siiski rohkem nagu selgus .
  18. Kõhulihaste treening

    mina teen umbes kokku 120 kõhulihast .. vahest ka +- 10 . Mõned räägivad ,et peaks tegema võimalikult 3-4 korda nädalas , siis pidi nagu hea trenn olema ,aga mul töötab väga hästi ka kord nädalas teha ... .üldiselt teen pingi abil ning kuskil 4x20 kõige järsema astmega ning siis lasen allapoole paar nõksu ja teen 2x20 tsipa kergemalt Üldiselt kui teha kord nädalas , siis mulle tundub ,et mul on seda jõudu rohkem viimase piirini punnitada ning vahest suudab isegi korralikult kuni 30 ühes korras teha .
  19. Kokkutulek!!!

    mulle see idee meeldiks
  20. jalad

    Kas on mingi võimalus võrreldes teisi keha proportioone selgitada välja , kas jalad on vähe trenni saanud .. mingi umbkaudne mõõtude suhe vms ? Oma silm on küll kuningas , aga ise ei saa eriti aru ...
  21. jalad

    hakkab looma juba ... info eest olen väga tänulik , sest lõpuks ometi saab natuke selgust .
  22. Kilod juurde

    lihas vajab aega ,et kasvada... olgu trenn kui tugev tahes ,aga aega peab andma ,et taastuks . Toidulisandid on küll abiks ,aga tegu on vaid abimeestega , mitte imetegijatega . Kõik sõltub toorikust millest lihaseid vormida tahad ,aga selleks ei teeks paha , kui rohkem kondil on peale naha
  23. Kilod juurde

    10 kilo ei tahaks uskuda . Algul kaob rasv ning selle asemele tekib raskem lihas ,aga 10kg juurde nii saada on suht kaheldav ... hästi läheb , siis 5kg oleks vast tehtav . Ise suutsin umbes 3-4 kg juurde saada .
  24. JÕHKER TRENN

    Siinkohal küsiks ,et kuidas selgitada välja , kas jalad on liialt vähe trenni saanud ? Mingi kehamõõtude suhe äkki ? Endal selline probleem ,et "algaja" ja nüüd peale seitsmendat kuud jõusaalitrenni hakkasin ka jalgu vahele tegema ,aga iga postitusega närib hinge mõte ,et kas ei peaks rohkem äkki nüüd jalgadele keskenduma - ülakeha on meeldib rohkem treenida
  25. Kari küsimusi, mis on tekkinud.

    mina annaks kindad okaskile
×