Jump to content

savi_

Kasutajad
  • Sisu loend

    770
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik savi_ postitused

  1. jamad kreatiiniga

    Oleneb kaua haige oled. . praegu on sul alles algus ehk siis võid vabalt katki jätta kuni tervekssaamiseni ... muidu aga võid edasi laadida seni kuni haige ... kreatiin talletub lihtsalt organismi ... seniks kuni terve oled suht ....
  2. Train smart!

    Mai tea kui väga see vigastamise jutt seal paika peab .. st minu arust kui valid õige rasku ning ei suru "egoga" siis pole vigastamisohtu... samas kui saad endale mingi kuni 100% raskusi juurde panna ja antud meetodit kasutada on minu arust vigastamisoht oluliselt suurem.
  3. Crp

    Nimelt huvitab mind antud toode : http://shop.amazon.ee/product_info.php?cPa...&products_id=55 Saan ma õigesti aru, et antud toode abil on võimalik vähendada rasvaprotsenti ning ühtlasi kasvatada lihast ning annab juurde jõudu treeningutele. Kõlab kuidagi väga paljulubavalt. Mis on teie arvamus ?
  4. Crp

    Idee poolest tahtsin ma lihtsalt kreatiinmonohüdraate vaadata aga sattusin selle peale.. reklaam kõlas intrigeerivalt .. mõtlesin,et küsin rahva arvamust.
  5. Crp

    Küsimus just ongi selles, et kas annab lihasekasvule juurde või on pigem rasvapõletuseks.Idee poolest vett ta lihasesse ei seo nagu ma aru sain. Lihtsalt tundus huvitav alternatiiv keatiinmonohüdraadile.Eks tuleb siis ära proovida.Seniks, aga ootaks endiselt, et ehk on kellelgi kogemusi tootega. Huvitavalt kõlab lause : - Kuni 5 korda tõhusam kreatiiniallikas kui kreatiinmonohüdraat
  6. küsimus lõuatõmbamise kohta

    Minu andmete kohaselt kui tõmbad nö. õigesti siis selg (lailihas) mängib suurt rolli. Mul on endal see sama mure suht . Kukla taha tõmbed ja T-kangi teema väga abiks sellisel juhul .
  7. rinnalihased ei kasva

    Oled sa kõigepealt veendunud,et sa treenid korralikult kõiki rinnalihase osasid ? Trenazöörid idee poolest isoleerivad küll ilusasti ära, et sa vaid rinda kasutaksid surumiseks, aga kas lamades kasutad korrektset tehnikat (maksimaalselt kasutad rinda) ? Kui otsid siis leiad ka siit foorumist ühest varasemast postitusest Milos Sarcev`i treeningvideo lingi , mis sisaldab õiget tehnikat . Idee poolest võin omast kogemusest öelda,et surun ka oma kehakaalu üles ja mõned kilod pealegi , trenni olen teinud umbes 2.aastat ja peale, aga eelneva rinnalihase puudumise tõttu (baasi puudumise) on ka minu rinnalihase areng pigem tagasihoidlik olnud.
  8. Kreatiin, Valk või Massilisaja

    ei urineeri seda monot naljalt välja midagi .. kui ilusasti trenni jätkad .... juurde annab küll kõvasti muidu .. mulle andis vähemalt ... jõudu tuli ja massi ka ... oma 4kg ... väikse kadumisega olen suutnud end jätkuvalt hoida 70-71 kg juures.. enne olin nagu sina 67kg umbes ja 1.78m pikk.
  9. 2m minuteada... või nii ma kuskilt välja lugesin topelt tubli seega ... eriti sheff on vaadata neid võistluspilte muidugi ... üks duud on ehk tiba pikem ...
  10. Rinnalihaste harjutused

    viimasepeal video .. sain suht koht targemakski
  11. kaua keegi treeninud on

    2 aastat - suvel mitte tegelikult . keskmiselt 2-3 korda nädalas ja üks kord on 1h kuni 1h20min ... sõltuvalt sellest , mis lihasgruppe läbi võtan ja kui põhjalikult . Üldiselt need 3h päevas ja 7 päeva nädalas saalis mehed on imelikud ... minu puhtisiklik arvamus ,aga ilma mölata naljalt üle 1h20min trennis kohe kuidagi ei lähe (jõudu ja motivatsiooni kahaneb ,et pingutada ) ning ma ei kujuta ette kuidas on võimalik kõik need 3h efektiivselt treenida .
  12. Idee poolest on see teema küll kunagi läbi käinud siit ,aga minu mure sai alguse nüüd suve lõpul , kus avastasin ,et kalliks saanud Elpatre suletaks . Idee poolest sooviks ,et keegi midagi soovitaks ... praegu kaalun MV ja Avancia vahet .. võimalik ,et ka TÜ Jõusaal ( oma hinna poolest just ) . Midagi , mis ei oleks väga ülerahvastatud ja samas rahakotile jõukohane (500.- kuu ) ning treeninguvahendid ei oleks väga keskendunud - kas vaid jalgade treenimisele või ülakeha nagu betooni tänaval sai ühes tuntud saalis avastatud ,et varustus natuke ühekülgseks jääb . loodan teie abile , sest 24.okt peab hiljemalt midagi valima
  13. Abivahendid

    Nii palju kui mina asjast mõikan , siis algajale sellist särki üldse pole vajagi ... rohkem võistluse jaoks .
  14. valgu shake

    1. Osta valku 2. Loe pakendilt 3. Tohib ma naeran natuke sinu kulul ?
  15. Mure liigestega

    Trenni tehtud juba pea 2 aastat ning näiteks õlad on hakanud maru kõvasti raksuma ( rääkimata ülejäänud liigestest ) ... tekkis nüüd sügav hirm liigeste pärasti ... seega kas soovitaksite UltraGeeli osta või ei ole paanikaks põhjust ? Või on mingi muu toode hea sellise mure puhul ?
  16. kusma saan?

    Lõunakeskuses on Siljasport - sealt saan mina ... vaata üldiselt esilehelt partnerite alt ...
  17. sheik

    mis valku sa võtad .. enamus on maitsestatud ja minu arust väga viisakad maitselt . Mingi mahlaga võid ju segada ,aga seda siis peale trenni energiavarude taastamiseks .. enne magamaminekut mitte .
  18. Trenn

    Idee poolest võib väga vabalt kasutada inglise väljendeid ja kõnet ka eesti keeles nii ,et see on korrektne ,aga rämedad eksimused põhireeglite vastu on aiai stiilis "lepima" . Samas jäi mulje nagu oleks tegu mingi veidra murdega... Seto värk äkki ... ma ka ei tea
  19. Veebipeli..

    sõidad esimese auto kõrvale .. ja lased tagumik ees korraliku nurga all sisse .. suhteliselt easy oli .. vaid selle masina juhitavus jättis soovida
  20. Rinnalt surumine

    khmn ... enamus gümnaasiumi lõpetajatestki ei suuda .. mis siin pattu salata , aga mina ka hetkel enam ei suru ära ,sest suvel sai natuke lohetatud Samas olen aga rahul sellega ,et surun oma kehakaalu ära ... ja praegu katsun rohkem rõhku seljale ja jalgadele panna , sest need on piirkonnad , mis on vähem arenenud .
  21. Jõusaalid Tartus

    No ma ei tahaks ühe korra "piletode" peale raha raisata ning kuu aega igat klubi "testida" sakib ka natuke , sest kui ei sobi , siis kannatab ka trenn .
  22. Jõusaalid Tartus

    see oli nüüd küll suur pluss just TÜ kasuks tänud hea ülevaate eest .
  23. Kulturismi maine

    no idee poolest ei pea nemadki 24/7 ju saalis passima Ma arvan ,et heaks näiteks saaks tuua vend vähja . Parandage mind muidugi , kui eksin .
  24. Kulturismi maine

    Selle värgi peale ,et kulturismi ja ajumahu treenimisega ei saa üheaegselt tegeleda ma ei nõustuks käin edukalt ülikoolis ja minu jaoks on "puhkus" just pärast loenguid kodust trenni minemine . Ja ma ei õpi kehakultuuri . Minu sõbrad näiteks ei tea ,et ma proteiini tarbin , sest peale seda kui ma kord ühele mainisin , tuli igavene banaalne iba selle kohta , kuidas igasugune selline keemia jälk on ning tema tahaks küll kõike pigem "naturaalselt" saavutada . Üldjuhul ei poolda ka mina väga esile toodud lihaseid ,aga see , mida meie randades üsna tihti näha võib , seda veel vähem
  25. Tere oleks abi vaja.

    Sai ka kunagi 13 olles 59kg kaalutud ... pikkust oli ka vähe 163.5cm . Ma arvan ,et minu päästis küll puberteedist tingitud ainevahetuse kiirenemine ,aga muuseas sai hakatud ka suviti jooksmas käima - kuskil 2 korda nädalas lasin 6km ujuma ja 6km tagasi ujumast Omast kogemustest oskan ka veel öelda ,et mine kuskile kickboxi klubisse .. ise käisin ka paaris ... üldfüüsilist vormi parandab päris hästi ja hea baasi enesekaitseks annab samuti . Praeguse hetkega võid veel rahulik olla .. puberteet võib kõike muuta veel ... aga vaid sellele loota ei maksa . Minu kaal hetkel on 69kg / 178cm juures . Jõusaali abiga olen seda 5kg võrra suurendanud viimase aastaga +- mõne kuuga siia sinna , sest vahepeal sai alakaalus oldud .
×