Jump to content

savi_

Kasutajad
  • Content count

770
  • Last visited

Everything posted by savi_

1. GMO

GMO on kahe otsaga asi. Tomat millele on kalageen siirdatud , et külma paremini taluks .. no ma ei tea... kas on ettenähtud mängida Jumalat inimesel või ei.
  2. Suve-statistika

Ma mõtlesin veel , et teeks juuni ja juuli korralikult trenni ja käiks rannas... ja siis august näiteks käiks tööl ja teeks pappi
  3. Proteiin

Ma nii möödaminnes ütlen , et maitsetu proteiin on (minu arvamus ) ikka kõige parem ... kui pikemat aega tarbida viskab ühest maitsest üle ikka... maitsetut saad vähemalt oma maitse järgi näiteks erinevate spordijookidega segada ning on maitsevaheldust ka. Olgu maasika või shokolaadi - mina üle kuu ei suuda ühtegi tarbida, ilma et vastu hakkaks
  4. http://ftw.generation.no/?n=1836 Ma leidsin sealt saidilt siukse asja hopis
  5. Suve-statistika

Endale imponeerib just mõte, et vaimselt/füüsiliselt oleks oluliselt paremini puhanud iga päev, sest puudub eksamistress jne. Suvel peaks justkui head eeldused olema seega trenniks.
  6. Foorumi päis

Paha ei teeks , kui sinna ülesse siis ka teised "tegijad" kokku pandaks... siuke fitness.ee perekond
  7. Foorumi päis

Rebane ilmselt katsetab esialgu veel nii et paanikaks pole põhjust. Ilmselt on kuskil midagi suts valesti kokku lõigatud. IE peal näeb enamvähem välja ...
  8. Foorumi päis

Mina ei surgiks esilehte. Kõik on ju kena ja mulle vähemalt kui vabakutselisele veebidisainerile meeldib, kui asi on lihtne + ilusad värvid Ainus mõte mis oleks ehk kena , oleks , kui asjale panna mingi taust . Ilm.ee lehe paremas ääres on iseenesest kena "taust", aga fitness.ee lehel võiks see asi lehedamalt olla. Esilehe väikseks miinuseks on ehk nende nupukastikeste (kollased/rohelise etc) juures kasutatud siuke suht default shadow teema. Selle tervis, jõud, ilu - kõik on siin juures on see must border ka suts mööda või on see krt font ... mai tea... see justkui ei kuuluks sinna
  9. Foorumi päis

Suurema resolutsiooni korral riivab silma kahele poole jääv (järsult) bluritud must ala . Mingi Fixed size võiks olla järelikult asjal või midagi. Ma ei tea kuidas suhtuda sellesse, et :"Tervis, jõud, ilu - K(suur täht) on siin !". Viimasepeal on , et otsing on korralikult välja toodud. Mulle meeldis vana välimus ikkagi rohkem
  10. 5-Methyl-7-Methoxyisoflavone

Mind ennastki huvitaks... saaks toote"uuenduse" kasvõi maililisti ,aga kuna veebipoes (toodet )pole, siis ei saa ju ka toote kohta seda lasta endale saata.
  11. Eesti seljad

Kalmus all the way .. vaielge vasu kui tahate, aga siin pole asi isegi mitte valgustuses
  12. 100% Whey Gold Standard.

see on see 4.5Kg pakk muidu ?
  13. karm nägu

http://gfx.dagbladet.no/pub/artikkel/4/45/...2/beltetREU.jpg Kurat.. polegi vist photoshop vaid lihtsalt kehv voto
  14. karm nägu

Sellest pildist on üsna jõhkralt photoshopiga üle käidud. Kes tahab / viitsib võib jälgida näiteks jooni kulmu ja nina juurest...
  15. Kuidas saada rasva kõhupealt minema?

loodan , et tüüp sai abi vähemalt
  16. Särgid

Siiamaani ei ole mina ühtegi kandmist väärt mõtet peale praktiliselt ühe särgi siin näinud. Enne kui hakkan ise asja kallale asuma, küsiks üle väikesed täpsustused. Kas asi läheb ikka siiditrükki ? Umbes mitu värvitooni kasutan, et shablooni valmistamine väga kallis ei tuleks (juhul kui on siiditrükki) . Võibolla mulle tundub , aga paljude särkide kujundamise puhul siin on brutaalselt lihtsalt võetud fitness.ee või mõni muu logo tont teab mis taustalt .. ning siis üritatud seda meeleheitlikult "välja lõikuda" ja särgile panna. Hästi sakiline on jäänud ja palju "sisselõikeid" on.
  17. pikk treening

Pikaajaliselt mõjub kindlasti halvasti, sest keha ei saa piisavalt puhata et taastuda ning süüagi ei jõua korralikult, või tähendab 16h trenni lihtsalt seda , et viibid kuskil saalis (?) ja viskad aegajalt mõned valgu/süsivesiku sheigid sisse ning treenid vaikselt edasi. Ning see 8h pärast seda magad kenasti ?=
  18. Kuidas saada rasva kõhupealt minema?

Mina soovitan Kickboxingut, sest tegelikult kui heasse kohta satud, siis on trenn vinge, kunagi pisemana sai ka käidud. Trenn ei koosnenud mitte vaid tehnikast , vaid pool oli kätekõverdused, kõhulihaste harjutused, venitused (palju venitusi), jooksmist jne. Iga trenni lõpuks oli ka suurtel meestel higipull otsaees.
  19. personaaltreener Tartus

Aga mina lootsin siiski ka kuulda , kus oleks head treenerid tartus kahjuks on siin rohkem offtopicut kui villa praegu
  20. Oi Saarema X (Maarahva suus tuntud ka kui "Vendilaator" või "Tuulik" ) on jälk, aga see on minu puht isiklik arvamus. Üldiselt Premim, Alexander, Tõmmu Hiid ja lihtsalt janukustutajana AlecoqPilsner on minu paremik
  21. Ma ei ole küll teab mis "kehaehitaja" , aga enne trenni kohe kindlasti õlut ei puutu, aga vahel suvepoole nüüd nädala sees olen ka päeval värskes õhus ühe õlle joonud vahest ehk ka kaks. Mida rohkem suve poole , seda vähem trenni ja rohkem õlut ilmselt, sest värske õhk ja liikumine ajab janule
  22. Keedusiil õunaga

Ma olen ainult täidetud siili teinud , aga detailidesse ei laskuks .
  23. Biolabi toidulisandid

Kahtlaselt odav ka , aga suht väga paljudes apteekides müügil ja nii ... kas on tõesti nii halb ? näiteks see Champion 8
  24. Treeningvideod

kas keegi hea mees uploadiks need lõigud , või Quicktime Pro - tahaks endale need fitshow jupid alla kakkuda .. maru narr on läbi streami vaadata
  25. Tõstame noorte meeste testosterooni :)

Maitse asi .. modell nigu modell ikka , aga midagi "testosterooni" tõstvat mulle näiteks seal pold Pigem hirm pruunide võõramaiste riistaga naiste ees pärast sarja "Mirjami saladus"