Jump to content

savi_

Kasutajad
  • Sisu loend

    770
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik savi_ postitused

  1. Acc + ...

    Kõik on suhteline jällegi. Mis on eesmärk .. mida kuna võtad. Mina soovitaks ACC enne trenni ja Muscle+ peale.
  2. Toitumine

    Laksul ja laksul on vahe. Siin lehel miljon artiklit ainuüksi teemal valk. Soovitan uurida, millist valku millal üldse tarbima peaks.
  3. Toitumine

    Võta naljaviluks kätte iga toote pakend ja saad aru, kui vähe sa tegelikult midagi saad, või siis kui palju. Piim on üldjuhul rasvane ja väikse proteiinisisaldusega. Ma ei ütle, et sellest loobuma peaks, aga sellest ei piisa ka. Vorst on enamasti siuke jahulaks ehk siis mõttetu.
  4. Toitumine

    Just !!!
  5. Toitumine

    Noh, ei tea mis eesmärgiga treeningut teed. Mina vaatan aga, et kõvasti sööme praadi, aga praad on nii kuradi suhteline mõiste. Ma kardan, et sa ei saa proteiinikogust kokku, kui su praadi miskit stiilis snitsel ja kartul + värske salat (eks?) koosneb Mulle meeldib ka praadi süüa, aga kui aus olla, siis olenemata praest on kodujuust ka ikka kõrval. Snitsli stiilis liha ja rasvast sealiha üldiselt väldin kui vähegi võimalik. Kõva laks süsivesikuid on kokku ja seda olenemata kellaajast - loodetavasti kulutad koolis/trennis kõik ära, eeldusel, et noor ja aktiivne inimene. Jogurt on iseenesest hea valik, aga soovitan nö kasulikke rasvu sisaldavaid jogurteid eelistada. Mulle näiteks meeldib tohutult Dr.Hellus õuna ja spinati jogurt (maitse muidugi suhteline). Mõtle ka selle peale, et õhtul võiks ju jogurti asemel hoopis kodujuustu süüa. 4% kodujuust teeb kõhu korralikult täis ja on magamise ajal ka millestki taastuda. Tegelikult ei oleks mina sinu toitumisega üldse rahul Sa sööd küll tihti, mis on hea, aga sa pole enda jaoks läbi mõelnud, miks sa midagi millisel ajal sööd. Hommikusöök tundub sul tegelikult enamvähem paigas. Ma soovitan süveneda kas selle või eelmise kuu Muscle ja fitness ajakirja. Korralikud näited milliste eesmärkide juures mida ja kuna süüa. Mõtle sellele, mis kirjutasin - ma ei pretendeeri oma teadmistega tõele, aga üritan sind mõtlema panna
  6. KANGE MEES!

    Saate nüüd öösel kõik rahus magada ikkagi
  7. Pullid pildid netist

    Ojaa.... aga suht motiveeriv pilt Kujuta ette.. teed kükki .. tuleb mingi tsikk .. lükkab sinu maxi peale ja teeb sooja.. ja RAISK .. näeb siuke välja (nagu pildil)
  8. lõpp

    Minu arvamus on lühidalt selline, et väga armas ja tore on, et te uusi asju avastada tahate, aga isegi siis, kui on vaid 0,1% võimalus, et selle käigus maailm peaks hävima - ÄRA KURAT KÄPI KUI TÖÖTAB!
  9. bodybuilding.com

    Sa võiksid oma sõpru jagada sellisel juhul BSN tooted lombi taga on mõnna hinnaga.
  10. Nitrix 180 tbl

    Imerohi pole, aga vereringele mõjub üdini positiivselt.. seega rohkem pumpi terveks päevaks Üldiselt targemad mehed teavad rääkida, et BSN No-Xplode on mõttekam jõulisaja, aga millegi pärast pole seda kaua müügil olnud.
  11. Väga hea artikkel. Ma arvan, et nüüd on kõigile puust ja punaseks ette tehtud ning panus "ennetustegevusse" antud Põhimõtteliselt meeldis kogu loo juures see, et mees polnud jobu ja katsetas asja mõistusega ning jõudis ikka järeldusele, et keemia ei tasu ära.
  12. Kiivikas ja Bonsuna H&K ja vene portaalid

    rsk .. venekeelt ei oska tehke kokkuvõte palun
  13. Tervislik toit a la teleturg

    UNUSTA BENSUKAS ! Einoh.. erilist häbi ei tunne, kui tunnistan, et ka mina mõnikord olen bensuka hotdogi otsa komistanud... üsna mõttetu, aga olukorra sunnil annab rohkem kui nälg.
  14. TAURIIN

    RedBulliga või mõne muu tootega ?
  15. Rebasele uus asi nikerdada... automaatne noorteslängi-ja-õigekirja-tõlkija.
  16. Ülakeha!!

    a) Ühe lihasgrupi arenematus takistab ka teiste gruppide arengut - st kui sul on nõrgad jalad, siis ega sa käsi ülejäänud kehast väga ebaproportsionaalsemaks ajada ei saa. Tahad sixpacki ? Nälgi! Kõigil on kõhulihased - varem või hiljem peavad välja ka tulema. Hommik täis jaburust.
  17. Varsti on .gif blockerit ka vaja vist. Aktivist näitab edukalt kõigile, kui kirjuks saab oma signatuuri ajda Ega ma paha pärast... sõbralikult
  18. Hea seks õige toiduga

    Enne seksi sibulat / küüslauku / kala süüa tundub küll mõttetu Parim isu on ikka peale seksi, aga siis ei tahaks ka niisama sibulat/küüslauku närida Kuigi marineeritult on viimased neist väga mõnusad.
  19. Marek Kalmus on ?

    Oh rõõmu.. ma olen alati tahtnud massikava, mis kaalu tõstab ja eelduste kohaselt ka rasvaprotsenti langetab. Peaks vist isegi Kalmuse poole pöörduma - juba ammu tegelikult plaanis olnud, aga enam vist ei julge. Lihtlabane hülgemöla on Kalmuse ja muude eesti TIPP-kulturistide soovile aidata teisi suht nüristavalt mõjunud. 100% mõistetav. Teisest küljest huvitaks mind aga nö "webtreeneri" poolt koostatud kava näidis. Siiamaani olen tellimata jätnud, sest nö baastõed (tahaks vähemalt loota) on mul siit ja sealt vast nüüdseks juba külge jäänud. Pigem tahaks konkreetset näidist saadavast teenusest näha. Kas kava peal on lihtsalt kirjas, et söö päevas valkusid, rasvasid, süsivesikuid nii ja nii palju, või koostatakse nö soovituslikest toidukordadest mingisugune korralik näidised/näidised. Muuseas, nii möödaminnes, siis kas äkki herr Codec viitsib paljastada oma kava... ?
  20. Toidulisandid pudru sisse!

    Sisse pole suvatsenud segada - ei tea nö kuumuse reaktsioone ja mõju valgu kvaliteedile perspektiivis. Lihtsam on kõrvale üks kerge shake teha. Sai vist natuke offtopic a ikkagi.
  21. Fast fitness - fast fit / fit fast ! (stiiliküsimus!) Piiks piiks - ja tervis tuleb ! Fitness / Fast - ja tervis tuleb )
  22. sportlab lambad

    ma saan täitsa hea meelega neid sportlabi kirju aeg-ajalt ... pole midagi paha öelda.. mõni üsna soodne pakkumine ka ikka leidunud.
  23. Tipp ja Täpp - suud puhtaks!

    hilja juba ?
  24. Toidukaubad

    vedel leib !
  25. Firma PEAK lisandid

    Mind huvitaks konkreetne mõju nende lisandite puhul ... st tahaks kogemusi kuulda.
×